Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak nie zwiedziłam Chorwacji

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 08.11.2012 11:34

fligera1 napisał(a):Postaram się jak najszybciej umieszczać kolejne odcinki relacji.

.. dobra deklaracja. 8)

pozdrawiam.
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 08.11.2012 11:42

fligera1 napisał(a): moja relacja będzie trochę inna.


Jeszcze jakbyś to wyjaśniła? :)
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 08.11.2012 11:54

To i ja się przyznam, że już Cię od początku podglądam :)

[quote="fligera1"][moja relacja będzie trochę inna. /quote]

I bardzo dobrze :lol:

Pozdrawiam Gośka
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.11.2012 13:45

Darkos napisał(a):
fligera1 napisał(a): moja relacja będzie trochę inna.


Jeszcze jakbyś to wyjaśniła? :)

Mam nadzieję, że kolejne posty w relacji to wyjaśnią :oczko_usmiech:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 08.11.2012 14:51

Siła tytułu ogromna. :wink:

Pozdrawiam i czekam na CDN.
:hut:
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 08.11.2012 15:09

Pisz, pisz chętnie poczytam - zasiadam i czekam - i dużo zdjęć proszę.
fligera1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 07.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fligera1 » 09.11.2012 00:11

Witam ponownie drogich forumowiczów i tak jak obiecałam oto pierwszy odcinek mojej relacji.....Jest początek wakacji 2012 a my w dalszym ciągu nie mamy pomysłu na urlop,tzn.ja mam go zaplanowany teoretycznie co do minuty.Wiem gdzie ,co i za ile.Wiem co chcę zobaczyć co zjeść i wypić,ale jak to w życiu bywa niekiedy jest pod górkę.Pierwsza przeszkoda to brak chętnych na wyjazd.Jakoś tak się złożyło że wszyscy inaczej mają urlopy.No trudno pojedziemy tylko my i dzieci.Ale nasze nastolatki ani myślały z nami jechać,jedźcie sobie staruszkowie sami,odpoczniecie pozwiedzacie my byśmy się z Wami tylko nudzili -mówili.Jak to nie chcecie zobaczyć cudownej Chorwacji?Nie to nie wasza strata.Doszliśmy do wniosku że skoro jedziemy tylko we dwoje nie opłaci się jechać autem w ciemno, więc wykupimy jakąś wycieczkę w biurze podróży.Byłam w pracy kiedy zadzwonił On z informacją że właśnie znalazł jakąś fajną ofertę i że na pewno będę zadowolona. Kupować? nie ma już czasu na zastanowienie trzeba wpłacić całość, do wyjazdu tylko 3 dni, oferta last minute-kupuj kupuj .Oczami wyobraźni widziałam jak przechadzam się promenadą po chorwackim miasteczku popijam zimne Karlowaćko a wieczorami na tarasie słuchamy cykania cykad.Z pracy pędziłam na łeb na szyję aby tylko jak najszybciej . Dawaj ten bilet wołam od drzwi.No masz masz tą swoją Czarnogórę i.........Oj?że co? Chyba Chorwację?Nieeee jedziemy przecież do Czarnogóry,wszystko załatwiłem opowiada dumny z siebie On.Kurde Chorwacja miała być nie żadna Czarnogóra.Ja nie jestem na to przygotowana,nic nie wiem o tym kraju krzyczę.Oj tam oj tam.W Chorwacji pożary były a pani z biura podróży poleciła Czarnogórę,nie dosyć ze załatwiłem to teraz wybrzydzasz-mówił urażony On. Nie było już czasu na żadne zmiany i tak nasza Chorwacja stała się naszą Czarnogórą.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.11.2012 00:17

Czyli już wszystko jasne dlaczego Chorwacja nie zwiedzona :wink:

PS Drobna uwaga - rób w tekście więcej spacji, będzie się lepiej czytać :idea:
fligera1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 07.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fligera1 » 09.11.2012 00:45

Szybki skok w internet aby zobaczyć co warto a co nie pakujemy się i już rozradowane nastolatki machają nam na do widzenia.Jedziemy z Katowic 17.08 o 15.00.Autobus ma mały poślizg a gdy już przyjeżdża wchodzę na pokład z duszą na ramieniu i z dużą dozą złości na Niego.Szybko przemieszczamy się przez Czechy gdzie mamy mały postój,potem nocna Austria i Słowenia a rano budzimy się na chorwackiej ziemi.Wychodzę z autokaru jest 5 rano a na mnie bucha gorąc.Oj zapowiada się gorący urlop(o tych wysokich temperaturach będziemy opowiadać historie wnukom),ale jak na razie złość mi jeszcze nie minęła,bo przecież nie tak to sobie wymarzyłam,ale co zrobić,jedziemy razem na ten urlop nie można przecież przez cały pobyt się boczyć.No dobrze pomyślałam może nie będzie aż tak źle.Przez Chorwację jedziemy jakieś 12 godzin.Miła Pani Pilot opowiada o historii kraju o zabytkach ,kulturze,a mnie się chce wyć.Odwracam głowę do okna a z moich oczu płyną łzy.Nie,nie odpuszczę skoro nie w te to w następne wakacje, w końcu ta Czarnogóra to tez Bałkany,to tez cudowny Jadran i piękne widoki.Wreszcie wjeżdżamy przez osławione tunele na Jadrankę i od razu robi mi się miękko na duszy
Zdjęcie0023.jpg
takich Czech nie znałam
MarDomi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 21.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarDomi » 09.11.2012 00:57

Zapowiada się ciekawie :) już czekam z niecierpliwością.
fligera1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 07.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fligera1 » 09.11.2012 01:16

Zdjęcie0013.jpg
jeszcze Czechy
Zdjęcie0024.jpg
a tu już na chorwackiej ziemi
fligera1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 07.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fligera1 » 09.11.2012 01:31

Mijamy piękne widoki
Zdjęcie0029 (2).jpg
Zdjęcie0030.jpg
Zdjęcie0063.jpg
a ja już nie mogę doczekać się widoku Jadranu.bo przecież na forum pisali że tylko same achy i ochy no więc czekam na swoją reakcję, a Jego jak nie ma tak nie ma.
Nie wiem kiedy, ale powieki z tego czekania jakoś takie ciężkie się zrobiły i zasnęłam.Obudziły mnie lekkie kuksańce Lubego -czego nie patrzysz? takie widoki że ach i och.
Rozglądnęłam się po autokarze ,wszyscy wpatrzeni byli w widok za oknem
Zdjęcie0152.jpg
Zdjęcie0151.jpg
Zdjęcie0150.jpg

a więc to On? czekałam na ciebie cały rok i już wiem że wakacje będą na pewno udane.
Uśmiecham się do Lubego i dopiero teraz zorientowałam się że trzymamy się za ręce .Taka namiastka romantyczności w zatłoczonym autobusie i już nie jestem zła i zmęczona .Jestem szczęśliwa,
a co było dalej to w następnym odcinku .Pa dobrej nocy życzę
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.11.2012 08:48

Skoro relacja będzie tylko o Czarnogórze to przeniosę ją potem do odpowiedniego działu czyli tu:
jak-nie-chorwacja-to-f24.html

Tam będzie bardziej "pomocna".


Pozdrawiam i czekam na c.d.
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 09.11.2012 10:11

fligera1 napisał(a):Byłam w pracy kiedy zadzwonił On

Tutaj jakoś tak wrogo :wink:
fligera1 napisał(a):Uśmiecham się do Lubego i dopiero teraz zorientowałam się że trzymamy się za ręce .

Tutaj już lepiej. :hut:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 09.11.2012 12:12

Witam,
spóźnienie nadrobiłem, zapowiada się ciekawie, więc dołączam :)

fligera1 napisał(a):Kocham podróże i tą całą otoczkę związaną z planowaniem podróży ...

To tak jak ja. Czasami żyję tą otoczką przez długie miesiące. :wink:
No, ale takie zwroty akcji, jak tu opisałaś, to już nie na moje nerwy. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Jak nie zwiedziłam Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone