Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak nie Chorwacja to... Bałtyk ????

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 30.07.2013 16:55

Dziś nad Bałtykiem sztorm ... Przynajmniej dla takich mieszczuchów jak my :D

Dziewczyny zachwycone, zwłaszcza dziecko. Nawet padający deszcz im nie przeszkadzał.

W Cro jak padało nie było takich atrakcji.
Po sztormie bursztyn i muszelki poszły zbierać, o jodzie nie wspominając :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 30.07.2013 22:34

Ten Bałtyk to jednak jest i tak dla mnie piękny. Wiem co prawda, że na takie dłuższe coroczne wakacje się nie nadaje, ale na kilka dni jak najbardziej. Byłam tam ostatnio 2 lata temu, ale mnie tam ciągnie niesamowicie. Szczególnie chcę jechać do Sopotu, w którym jeszcze nie byłam i na hel, gdzie też jeszcze nie zagościłam.

Z pewnością tam kiedyś pojadę, ale najpierw muszę zobaczyć wszystkie interesujące mnie zakątki w Cro :D
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 31.07.2013 11:11

weldon napisał(a):Dziś nad Bałtykiem sztorm ... Przynajmniej dla takich mieszczuchów jak my :D

Dziewczyny zachwycone, zwłaszcza dziecko. Nawet padający deszcz im nie przeszkadzał.

W Cro jak padało nie było takich atrakcji.
Po sztormie bursztyn i muszelki poszły zbierać, o jodzie nie wspominając :)

Byłam pewna, że takiej okazji Kasia nie odpuści. :D
Barca w Gdańsku. :!:
Ciekawe czy ten Bałtyk zrobiliście z doskoku czy od poprzedniego weekendu czekaliście na tę imprezę ?
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 31.07.2013 12:13

W Gdańsku będą dopiero dzisiaj.
Wcześniej siedziały w Ustce i Słupsku, więc Barca odpadła.

A Bałtyk, tak w zasadzie, to z doskoku.
Żona nagle dostała tydzień urlopu i trzeba było coś wymyślić, a że na Mazurach nie mamy nikogo,
no to padło na Bałtyk i objazdówkę po dawno nie widzianej rodzinie :)
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 31.07.2013 13:54

weldon napisał(a): padło na Bałtyk i objazdówkę po dawno nie widzianej rodzinie :)[/color]


Rodzina pewnie uradowana :wink: odwiedzinami wujka

Też mam sporo rodziny nad Bałtykiem, ale jeśli tam jadę, to po cichutku, aby nikt nie słyszał :wink:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 19.08.2013 15:15

Szukam kwatery na Bałtykiem, chętnie Mierzeja Wiślana. Warunek - musi być kuchnia. Ryby świeże :wink: to ja w Cro jadam, do bałtyckiej knajpy nie pójdę na dorsza z zamrażarki i mikrofali.
2 osoby. Jakiś domek, widok na wodę mile widziany, ale niekonieczny.
Termin - po 9 września, max 10 dni.
Mam w zanadrzu Białogórę, wolałbym jednak bliżej, będę z Warmii jechał, jakoś nie chce mi się za kółkiem siedzieć.
Jeśli ktoś ma coś ciekawego, proszę o maila
Pozdrawiam
Ps niestety, Cro znowu ... :cry:

Pewnie w ciemno pojadę :wink: jak zwykle
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Jak nie Chorwacja to... Bałtyk ???? - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone