Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak najlepsze rozplanowanie długiej trasy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szalek83
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.07.2013
Jak najlepsze rozplanowanie długiej trasy

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalek83 » 02.06.2014 23:40

Cześć wszystkim !

Drodzy forumowicze i doświadczeni turyści, mam dosyć ogólne i otwarte pytanie ale mam nadzieję że mi doradzicie.

Otóż rok temu po raz pierwszy wybrałem się samochodem z dziewczyną do Chorwacji (Istria) i mimo że była to wspaniała przygoda w tym sezonie chciałbym sobie jeszcze lepiej zaplanować trasę, gdyż wtedy jechaliśmy spod W-wy non stop bez snu, z krótkimi przerwami, przez Czechy, Austrię i Słowenię. Mieliśmy do dyspozycji tylko 7 dni urlopowych.

Teraz mamy 10-11 dni i zastanawiam się jak mógłbym to rozplanować aby jednak tak się nie męczyć (15 godz za kółkiem to jednak mordownia) no i przede wszystkim wykorzystać to, poprzez zwiedzanie, że przejeżdża się kilka fajnych krajów i miast.

Do głowy przychodzi mi trasa W-wa - Wrocław (np 1 dzień) - Praga (1-2 dni) i Chorwacja (tutaj zastanawiam się nad miejscem docelowym ale raczej będzie Biograd nad Moru lub Dalmacja Środkowa).

Czy macie jakieś pomysły i koncepcje na trasy i miasta przystankowe ?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.06.2014 07:47

Cześć.

Może wybierzesz coś z tego temaru :arrow: co-po-drodze-do-chorwacji-4-5-dni-do-wykorzystania-t40904.html

Pozdrav
:papa:
Koziorożec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koziorożec » 03.06.2014 07:49

Proponuję Wrocław (1 dzień), Praga (2 dni), Bratysława (1 dzień), Wiedeń (3 dni), Graz (1 dzień), Klagenfurt (1 dzień), Ljubljana (1 dzień) ... ups ! chyba już musicie wracać do domu :lol:

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Jak najlepsze rozplanowanie długiej trasy
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone