Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak najlepiej przesłać pieniądze?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kolia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.11.2015
Jak najlepiej przesłać pieniądze?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolia » 18.12.2015 12:49

Witajcie, mam pytanie odnośnie tego, w jaki sposób wysyłacie pieniądze między krajami. Mianowicie... mój mężulek wyjechał właśnie do Chorwacji w celach służbowych i potrzebuje wysłać mi pieniądze, nie mamy wspólnego konta, więc nie mogę sobie ich sama wybrać, a on tam nie ma dostępu do internetu i nie może zrobić dla mnie przelewu. Pieniądze potrzebuję jak najszybciej, polecicie mi może jakąś sprawdzoną firmę albo usługę przesyłu pieniędzy?
marco156
Cromaniak
Posty: 4163
Dołączył(a): 04.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marco156 » 18.12.2015 13:33

Western Union chyba ;)
kolia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolia » 18.12.2015 17:33

Dzięki! Jak wpisuję Western Union wychodzi kilka stron, robić z głównej ich strony czy np tu zamowprzekaz.pl jest jakaś różnica?
marco156
Cromaniak
Posty: 4163
Dołączył(a): 04.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marco156 » 18.12.2015 18:12

Nigdy nie wysyłałem więc nie wiem ;) Ale wydaje mi się, że mąż musi pójść do punktu gdzie jest Western Union i przesłać pieniądze, które Ty odbierzesz w punkcie w swojej miejscowości. Odbywa się to podobno błyskawicznie.
kolia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolia » 29.12.2015 15:08

Dziękuję Ci bardzo marco156! Przesłał mi jednak przez tę stronę i skoro już zaczynałam cały temat to chociaż opowiem Wam jak to się odbyło, może komuś się przyda w przyszłości :) Mianowicie okazuje się, że ten zamowprzekaz współpracuje z Western Union i InPost. Pieniądze dostałam do domu - przyniósł je listonosz inpostu, musiałam tylko podać nr przekazu, który wcześniej dostałam od męża i potwierdzić dane. Szybko, na drugi dzień dostałam kasę do ręki :)

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Jak najlepiej przesłać pieniądze?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone