Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak dojechać? Uvala Torac - Hvar.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 16.07.2013 06:57

Adam66 napisał(a):
Bosm@n napisał(a):
Adam66 napisał(a):Jak lubisz ponurkować i lubisz ośmiornice to weź kuszę . Jest ich tam całe mnóstwo. Chłopaki z Elizabety umieją przyrządzać, niestety nie mają naczynia do peki z grila.
Pozdrawiam

Adam66 a jak w tej miejscowości - domu w którym byłeś z zasiegiem GSM -> muszę regularnie sprawdzać mejle - da radę?

Zero preoblema.
Mieliśmy 5 telefonów w różnych sieciach.


Adam66 - > ostatnie pytania przed wyjazdem. Są ręczniki w Lorisie? Czy trzeba zabraćze sobą?
Daj mi na priv numer do siebie to żona zapyta to "ważne" sprawy organizacyjne....
karolinapleszewska
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 07.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolinapleszewska » 31.07.2013 16:17

Witaj Aldonka,

widziałam że zamieściłaś zdjęcie domku elizabeth. chciałam się zapytać czy wyjazd w końcu do tego apartamentu doszedł do skutku ? jestem ciekawa opinii o samym domku jak i o zatoce. bede w elizabeth od 9 września !

pozdrawiam
karolina
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 01.08.2013 20:16

karolinapleszewska napisał(a):Witaj Aldonka,

widziałam że zamieściłaś zdjęcie domku elizabeth. chciałam się zapytać czy wyjazd w końcu do tego apartamentu doszedł do skutku ? jestem ciekawa opinii o samym domku jak i o zatoce. bede w elizabeth od 9 września !

pozdrawiam
karolina


Z tego co wiem Aldonka (tak wynika z kalendarza wyjazdowego) rusza na Hvar dopiero 1.09 i będzie do 14.09 w zatoce Rapak :wink:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 01.08.2013 22:14

Dokładnie. Elizabeth odpadła na rzecz Zatoki Rapak. Także nie dotarłam tam niestety :)
karolinapleszewska
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 07.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolinapleszewska » 01.08.2013 23:03

Aldonka - rozumiem, dzieki za odp.
w takim razie poszukuję dalej kogoś kto odwiedził elizabeth.
wyczytałam ze w zatoce jest sporo czechów, to dobrze :]

pozdrawiam
k.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 15.08.2013 11:49

marciajn, Bosm@n jak tam chłopaki, jak wrażenia. Wróciliście już prawda? Dzielcie się wrażeniami :D
St.Witch
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 23.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) St.Witch » 15.08.2013 12:36

Widze Aldonka,ze tak jak ja z niecierpliwoscia czekasz na jakies swieze informacje i fotki z Rapaka. Choc szczerze mowiac niewiele chyba juz zmienia.My juz ta 8 dni ruszamy.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 15.08.2013 14:20

St.Witch napisał(a):Widze Aldonka,ze tak jak ja z niecierpliwoscia czekasz na jakies swieze informacje i fotki z Rapaka. Choc szczerze mowiac niewiele chyba juz zmienia.My juz ta 8 dni ruszamy.

Faktycznie, niewiele zmieni :D My dopiero za 17 dni :) Do zobaczenia :D
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jak dojechać? Uvala Torac - Hvar. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone