Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak dojechać? Uvala Torac - Hvar.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 10.03.2013 12:55

Małe też łowię reką, ale dużych jeszcze nie miałem przyjemnosci:-)
ktoś tu wspominał o osobie która w tej zatoczce bierze na siebie przyrządzenie hobotnicy - chętnie bym to przećwiczył - sam bym sie nie zabierał - masz racje szkoda męczyć
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 22.05.2013 22:01

Adam66 napisał(a):Jak lubisz ponurkować i lubisz ośmiornice to weź kuszę . Jest ich tam całe mnóstwo. Chłopaki z Elizabety umieją przyrządzać, niestety nie mają naczynia do peki z grila.
Pozdrawiam

Adam66 a jak w tej miejscowości - domu w którym byłeś z zasiegiem GSM -> muszę regularnie sprawdzać mejle - da radę?
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 23.05.2013 12:55

Tak się zastanawiałam nad domkiem Elizabeth, że w końcu mi go zgarnęli sprzed nosa. Ale mam nadzieję, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i jedziemy do Zatoki Rapak. Poniekąd robinsonada, choć twierdzą, że ciepła woda i prąd jest. Nerwa małego mam (no dobra, nie takiego znów małego). 12 raz do Cro, pierwszy raz w nieznane :D

Będzie dobrze :D
Załączniki:
1358264030.jpg
Nasz domek tuż przy plaży
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 359
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 23.05.2013 15:03

Bosm@n napisał(a):
Adam66 napisał(a):Jak lubisz ponurkować i lubisz ośmiornice to weź kuszę . Jest ich tam całe mnóstwo. Chłopaki z Elizabety umieją przyrządzać, niestety nie mają naczynia do peki z grila.
Pozdrawiam

Adam66 a jak w tej miejscowości - domu w którym byłeś z zasiegiem GSM -> muszę regularnie sprawdzać mejle - da radę?

Zero preoblema.
Mieliśmy 5 telefonów w różnych sieciach.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 03.07.2013 13:33

marciajn, Bosm@n mam do Was prośbę :) Jak już tam będziecie i a nóż jakieś wycieczki sobie zrobicie zaglądnijcie do Zatoki Rapak. Ciekawa jestem Waszej opinii. Jak pięknie mówicie od razu, jak kiepsko nie mówcie nic :D

A może Ty Krzychoo zawitałeś do tej zatoki? W relacji co prawda nie było więc pewnie nie.
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 03.07.2013 18:24

Aldonka napisał(a):marciajn, Bosm@n mam do Was prośbę :) Jak już tam będziecie i a nóż jakieś wycieczki sobie zrobicie zaglądnijcie do Zatoki Rapak. Ciekawa jestem Waszej opinii. Jak pięknie mówicie od razu, jak kiepsko nie mówcie nic :D

A może Ty Krzychoo zawitałeś do tej zatoki? W relacji co prawda nie było więc pewnie nie.


Da się zrobić:-) Jasne że zdam relacje - a do kiedy chcesz wiedzieć? Wybierasz sie tam jeszcze w tym roku czy w przyszłości? ... bo wiem kto tam był - chyba:-) EBP z forum.... zresztą z nim też jadę w tym roku - on tam był dwa razy:-)
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 359
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 03.07.2013 20:51

Aldonko mogę Cię zapewnić, że tam jest przepięknie. Zwiedziłem dużo zatoczek podczas mojego pobytu w Toracu i każda jest cudowna. Ze zdjęcia wnioskuję, że jedziesz do Juricy.
Jeśli tak, to domek bardzo mi się podobał ( niestety widziałem tylko z zewnątrz). Domek posiada baniaki do ogrzewania wody na dachu, co nie jest widoczne na zdjęciach ( chyba zdjęcia stare). Baniaki duże. Do Toracu masz asfalt, a później trochę szutru.
Pozdrawiam
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 03.07.2013 23:38

Jadę 31 sierpnia, więc jeszcze troszkę czasu do wyjazdu.
Nie do końca do Juricy. Dom Juricy jest w zatoce obok w mali Rapak jeśli się nie mylę, tam wiem że jest cudnie. Wkleiłabym linka, ale nie chcę łamać regulaminu :)

Wiecie, ja od kilkunastu lat ciągle w to samo miejsce, do swoich. To mój pierwszy raz gdy szukałam sama, rezerwowałam....no powiem szczerze - boję się. A żebyście wiedzieli jakie ja sobie problemy wynajduję :)Głowa boli :D
marciajn
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marciajn » 03.07.2013 23:48

Aldonko, będę w Torac od 25.07. do 3.08. i na pewno zajrzę do U.Rapak. Toż to rzut kamieniem "ode mnie":) aż wstyd, że w zeszłym roku się nie pofatygowałem...
Na pewno napiszę o moich wrażeniach :hut:

Pozdrawiam Krajankę z Poznania!
M.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 03.07.2013 23:56

Dziękuje, już z góry :D
Również pozdrawiam krajana :D

Rapaki są dwa, Mali Rapak - tam jest tylko jeden dom (Jurica właśnie) i Uvala Rapak - tam domostw jest nieco więcej niż jeden. Nasz to ten biały, najbliżej plaży (przynajmniej tak to ze zdjęć wygląda)
http://www.otok-hvar.hr/apartmani-hanna
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 04.07.2013 07:27

marciajn napisał(a):Aldonko, będę w Torac od 25.07. do 3.08. i na pewno zajrzę do U.Rapak. Toż to rzut kamieniem "ode mnie":) aż wstyd, że w zeszłym roku się nie pofatygowałem...
Na pewno napiszę o moich wrażeniach :hut:

Pozdrawiam Krajankę z Poznania!
M.


He, he to się widzymy:-) ja będę w Torac od 27;-)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 04.07.2013 14:27

No to chłopaki, macie bojowe zadanie: ukoić skołatane nerwy koleżanki, znaczy się mnie :D

Od Joan65 wiem, że jest tam cudnie. Ona z Rodziną była właśnie w domu Jurica. Wierzę im oczywiście, inaczej bym się nie zdecydowała pewnie, ale....potrzebuję potwierdzeń. Oblukajcie dom, czy ma okna, drzwi i w ogóle czy stoi hihihih :D
marciajn
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marciajn » 04.07.2013 23:46

Aldonka - obczaim ten domek i wrócim z raportem;)

Bosm@n - a gdzie się zatrzymujecie? my u Tonciego - centralny domek na środku plaży
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 05.07.2013 19:42

marciajn napisał(a):Aldonka - obczaim ten domek i wrócim z raportem;)

Bosm@n - a gdzie się zatrzymujecie? my u Tonciego - centralny domek na środku plaży


Będziemy w Loris Dum:-) po lewej stronie zatoki, dom i dla dzieciarni obok apartament - będzie nas wiela:-)
marciajn
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marciajn » 06.07.2013 22:10

Bosm@n napisał(a):Będziemy w Loris Dum:-) po lewej stronie zatoki, dom i dla dzieciarni obok apartament - będzie nas wiela:-)

A to chyba kojarzę tę miejscówkę:)
Widzimy się zatem w Uvala Torac :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jak dojechać? Uvala Torac - Hvar. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone