Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jak do Wenecji i czy to mozliwe ??

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
jak do Wenecji i czy to mozliwe ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 30.03.2010 07:40

Witajcie

Jedziemy w tym roku na Ciovo, apartament mamy zaklepany. Kilka dni temu dostaliśmy zaproszenie od znajomej z Wenecji by przy okazji pobytu w Chorwacji odwiedzić i ją . Przekopałam forum i wyszło, że albo nie ma dobrego połączenia promowego w lipcu, albo jest ale nie znam kompletnie Chorwacji i nazwy niewiele mi mówią, ale napewno nie ma nic w okolicy gdzie będziemy mieszkać, a cena zwala z nóg, wychodzi na to, że spotkanie jednak nie dojdzie do skutku, bo autem to jest około 7-8 godzin dookoła więc szkoda czasu, przynajmniej dwa dni nalezałoby poświęcić . Jeżeli się myle to poproszę o informacje .

pozdrawiam :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.03.2010 09:04

Zobacz - dokładnie taki sam temat tu i powrót
oraz
Klik
Klik
Klik
Katarzyna radzi
Pzdr
kamila_i_marcin
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamila_i_marcin » 06.04.2010 19:19

W takim układzie ja bym zahaczyła o Wenecję w drodze powrotnej.
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 29.07.2013 07:33

W Wenecji byłam w zeszłym roku będac na Istrii. Wcześniej też tak robiłam kilkanaście lat temu , kiedy byłam na Lośnj. Świetny pomysł na jedniodniową wycieczkę . Kilka godzin autostradą , naprawdę jedzie się całkiem przyjemnie . Nie chcieliśmy płynąć promem , bo koszt za duzy i czasu mało na jednodniowy wypad . Polecam samochodem .
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 29.07.2013 07:35

Chociaż rzeczywiście , jeśli macie daleko do Wenecji , to lepiej zahaczyć po prostu w drodze powrotnej.

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
jak do Wenecji i czy to mozliwe ??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone