Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jadę!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tatuś
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 06.06.2006
jadę!

Nieprzeczytany postnapisał(a) tatuś » 26.06.2006 22:06

Jutro o czwartej rano.
Paszporty są.
Aparat z kartą 1GB jest.
Zielona karta (BiH) jest.
Ubezpieczenie kosztów leczenia.
Ciuchy spakowane.
Laptop zostaje w domu - trudna decyzja!
Sprzęt plażowy - karimaty + ręczniki, buty do pływania + maska i fajka - spakowane.
Mapy i przewodniki - są
1000 EUR - jest, w tym drobne na autostradę
Maestro i Visa Classic + elektron - są
SKK i HUF na winietki i na hotel na Węgrzech - brak
Wałówka na drogę - jest.
Wałówka ze sobą - tylko kabanosy, krakowska sucha, herbata (naprawdę tam nie ma?!) - są.
Torba z lekami i kosmetykami (filtr 30 na początek i 12 na potem) - jest
Drugi trójkąt i kamizelka odblaskowa - spakowane.
Żałuję, że nie mam naklejki www.cro.pl za późno się dowiedziałem :(

Rezerwacje noclegów - ani jednego zarezerwowanego, tylko jeden adres od kolegi z tanią kwaterą w rejonie Plitvic.

Przeczytałem kilkaset postów - co bym bez Was zrobił? Nie mialem pojęcia o Cro, dzięki Wam czuję się jakbym tam bywał od lat.
Marszruta:
27.06 Białystok -> Rzeszów -> Miskolc -> Balatonlelle
28.06 Balatonlelle -> Karlovac -> Plitvice (starą drogą)- zwiedzanie parku
29.06 Plitvice -> Split -> Zivogosce (to Plumek) lub okolice, w każdym razie jakaś dziura.
do 8 lipca - plaża + wycieczki (Dubrovnik, Korcula, Primosten, Trogir, może Hvar, może rejs na Kornati
8-9 lipca - powrót przez Bośnię (Mostar-> Jajce->Banja Luka), znów nocleg na Balatonem i do domu.
Już sam sobie zazdroszczę.

Turyści mają potrójną przyjemność, realizując swoje hobby:
pierwszy raz - gdy planują wyjazd
drugi raz - gdy podróżują,
trzeci raz - gdy wspominają.

Relacja + fotki - po powrocie.

Napiszcie szybko, może coś pominąłem
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 26.06.2006 22:23

Jak będziesz w Dubrowniku koniecznie zalicz wycieczkę na wyspę Lokrum.
Szerokiej Drogi :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 26.06.2006 22:27

Ubezpieczenie Assistance na auto nie zaszkodzi. 65 PLN.

Fux
tatuś
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tatuś » 26.06.2006 22:34

Mam assistance, mam komórkę z roamingiem i ładowarkę, także ładowarkę do akumulatorków do aparatu + drugi zestaw akumulatorów, dzięki FUX.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 26.06.2006 22:38

tatuś napisał(a):Mam assistance, mam komórkę z roamingiem i ładowarkę, także ładowarkę do akumulatorków do aparatu + drugi zestaw akumulatorów, dzięki FUX.

Laptopa radziłbym zabrać. Będzie, jak znalazł do zgrywania zdjęć i ICH WYPALENIA. Mi padł dysk i 2 wyjazdy do Cro plus wiele innych potrzenbych rzeczy poszło się tralala.....
Co roku wożę laptopa. Uwierz. Żaden kłopot.

FUX
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 26.06.2006 22:39

Witam bialostoczanina...najgorszy odcinek to na pewno trasa przez Polske, ja jednak decyduje sie na trase katowicką...eh zazdroszcze mieszkancom poludnia, wyjazd rano i wieczorem mozna sie cieszyc widokami Jadranu :(...
tatuś
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tatuś » 26.06.2006 22:43

Mogę zabrać laptoka, ale gdy wykasuję wszystkie służbowe katalogi, chciałem się trochę oderwać od kompa (obecnie ok. 14h dziennie) i trochę oderwać syna (10-latek - aktualnie katuje GTA San Andreas i FIFA 06).[/quote]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 26.06.2006 22:45

GTA San Andreas A to, to bym Ci radził jak najszybciej wykasować. A plików firmowych na wakacjach nie używam, ponieważ jestem na urlopie!!!!!!!!

FUX
tatuś
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tatuś » 26.06.2006 22:53

Cayman napisał(a):Witam bialostoczanina...najgorszy odcinek to na pewno trasa przez Polske, ja jednak decyduje sie na trase katowicką...eh zazdroszcze mieszkancom poludnia, wyjazd rano i wieczorem mozna sie cieszyc widokami Jadranu :(...

Katowicka obrzydła mi do szczętu, poza tym szybka jest tylko do Częstochowy, chyba że wcześniej są jakieś roboty drogowe.
A tak... do Lublina jedzie się szybciutko, w Lublinie traci się sporo czasu, potem do Rzeszowa znów odludzie (120 nie schodzi z licznika). Radzę zatrzymać się za 4 km za Janowem Lubelskim w lesie z lewej strony na super golonkę z rusztu.
Za Rzeszowem różnie bywa, najczęściej jest dużo TIRów - jedzie się niezbyt szybko.
Dalej ... nie byłem, ale lubię słowackie drogi, od Miskolca nad Balaton autostrada. Ciekaw jestem, ile czasu stracę na Budapeszt. Mam nadzieję, że nie więcej niż godzinę.
Będzie ciężko. Opowiem po powrocie.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 26.06.2006 23:53

Zabierz jeszcze woreczki na lód :lol: A jak będziesz na Hvarze to zajrzyj do Milnej i krzyknij na plaży - cro.pl i od razu idziemy na Lasko Zlatorog :lol:
Pozdrav.
fokstrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) fokstrot » 27.06.2006 00:31

Balatonelle...bylem tam jakies 10 :?: lat temu na obozie. fajna i sympatyczna miejscowosc.
szerokiej drogi :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 27.06.2006 10:24

Z Rzeszowa najwolniejsza droga to Rzeszów - Barwinek-Świdnik. Reszta jest juz spoko. Budapeszt ( jak sie nie pomylę) to do godziny i juz jest za mną. :D
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 27.06.2006 10:34

...ja tym razem startuję z Mławy gdzie niestety przyszło mi pracować, więc trasa przed Rzeszów odpada...może nastepnym razem...

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone