Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jadę pierwszy raz do Chorwacji - proszę o pomoc!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniek207
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek207 » 09.07.2013 21:40

Nie licz na taki plan .
Jak dojedziesz do cro to temperatura da ci tak w dupę że będziesz marzył tylko o kąpieli w morzu i zimnym piwku.
Zwiedzanie to raczej kwiecień ,maj, wrzesień, pażdziernik .Bez urazy ale z takim planem jak sobie ułożyłeś to ja nie chce nigdzie jechać to jest katorga.
pozdro.
ag88
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ag88 » 09.07.2013 22:01

maniek207 napisał(a):Nie licz na taki plan .
Jak dojedziesz do cro to temperatura da ci tak w dupę że będziesz marzył tylko o kąpieli w morzu i zimnym piwku.
Zwiedzanie to raczej kwiecień ,maj, wrzesień, pażdziernik .Bez urazy ale z takim planem jak sobie ułożyłeś to ja nie chce nigdzie jechać to jest katorga.
pozdro.

myślę, że autor wątku skorzysta z Twoich porad :)
Szczególnie, że pytał o radę 3 lata temu :|
maniek207
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek207 » 11.07.2013 22:08

:wink: sorki
wycieczkovva
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wycieczkovva » 12.07.2013 10:33

To nic, że 3 lata temu, na pewno na forum znajdzie się ktoś jeszcze, kto pierwszy raz jedzie do Chorwacji i szuka informacji ;-) Ja też przed wyjazdem szukałam co i jak, ale planu szczegółowego nie ustalaliśmy. Zrobiliśmy tak, że co drugi dzień spędzaliśmy na plaży, a co drugi na wycieczkach i to było idealne rozwiązanie, przynajmniej jeśli chodzi o pierwszą połowę czerwca, kiedy upały nie były jeszcze jakoś bardzo uciążliwe :)
Łukasz789
Cromaniak
Posty: 669
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz789 » 12.07.2013 11:41

No dobrze takie pytanie chodzi mnie po głowie powiedzmy ,że jadę na dwa tygodnie . wy jesteście już weterani więc mnie doradzicie ile takich wyjazdów będę musiał odbyć aby zwiedzić w miarę dokładnie Chorwację? Przy okazji żeby się ,,nie zajechać " i trochę odpocząć.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Jadę pierwszy raz do Chorwacji - proszę o pomoc! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone