Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jadę na mistrzostwa świata!!! :)

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005
Jadę na mistrzostwa świata!!! :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 22.05.2006 08:42

Właśnie dostałem potwierdzenie przyznania biletów na mecz Polska - Kostaryka!!! Ale się cieszę! :lol: :lol: :lol:
A tak przy okazji... może ktoś z Was ma namiar na jakiś fajny (sprawdzony :) )motelik lub pensjonat blisko granicy z Niemcami? :)
mitam
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 26.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mitam » 22.05.2006 16:09

ZAZDROSZCZĘ !!!!
Myślę że będziesz bardzo głośno kibicował za naszą drużyną
POLSKA BIAŁO-CZERWONI !!!!
AgaKon
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKon » 25.05.2006 21:12

no to gratuluje :D
heh chociaż sama nie przepadam za piłką nożną , brat były piłkarz dzidek trener Lechi Dzierżoniów no ale za czasów kiedy była jeszcze w drugiej lidze, ojciec zapalony kibol normalnie koszmar w domu był
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 26.05.2006 09:17

Wiesz... Nikt nie obiecywał, ze łatwo będzie... ;) Te same koszmary przeżywa teraz moja dziewczyna, ale powoli przekonuje się do piłki :) Dała się raz nawet wyciągnąć na stadion, a na mistrzostwa świata... jedziemy razem :)
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 26.05.2006 09:22

...eh ja starałem się na wszelkie mozliwe spoosby (na stronie FIFY i PZPN) ale się nie udało...
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 26.05.2006 09:22

moondek:)
jak bedziesz na ciovo to zahacz o hajduka :D
w zeszłym roku w sierpniu byłam na ligowym meczu, może nie ta forma co kiedyś ale można doświadczyć czegoś innego- inna atmosfera :D niż u nas-super było, mąż zapalony vratar i działacz ja za jego sprawą też to polubiłam :D
fabi
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabi » 26.05.2006 09:53

hajduk Split - Torcida - KSG
będąc w Splicie rónież zamierzam odwiedzić stadion Splitu.
Madzia1981 może jakieś namiary.
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 26.05.2006 10:05

Cayman napisał(a):...eh ja starałem się na wszelkie mozliwe spoosby (na stronie FIFY i PZPN) ale się nie udało...


Mi udało się przez Fifę! Ale też nie od razu tylko w drugim losowaniu (w dogrywce). Biorąc pod uwagę fakt, że następne mistrzostwa świata będą w RPA, a mundial w 2014 pewnie gdzieś w Ameryce Południowej (bo dawno tam nic nie było), kolejne mistrzostwa świata w Europie będą w 2018 roku, czyli za 12 lat... Prosta matematyka mówi, że będę miał wtedy 45 lat i sam nie wiem, czy znajdę w sobie tyle czadu, żeby znów wybrać się na MŚ... :(
A w tzw. międzyczasie w 2012 roku mamy jeszcze podobno zaplanowany koniec świata, więc teraz jest ostatnia okazja! :)
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 26.05.2006 10:10

madzia1981 napisał(a):moondek:)
jak bedziesz na ciovo to zahacz o hajduka :D
w zeszłym roku w sierpniu byłam na ligowym meczu, może nie ta forma co kiedyś ale można doświadczyć czegoś innego- inna atmosfera :D niż u nas-super było, mąż zapalony vratar i działacz ja za jego sprawą też to polubiłam :D


No wiem, że fani Hajduka potrafią zrobić niezłą atmosferę w czasie meczu, ale wydaje mi się, że moja Dziumdzia już by tego nie wytrzymała... :) To już postanowione, że na ostatnie 2 tygodnie sierpnia mam totalny rozbrat z piłką! :D
Chciaż z drugiej strony.... zawsze przecież mogę Jej powiedzieć, że to też jest jakaś cząskta Chorwacji, którą warto zobaczyć :lol: :lol: :lol:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 26.05.2006 10:14

Stadion znajdziesz bez problemu jest dobrze w mieście oznaczony

http://www.hnkhajduk.hr/stadion.php

tu jest ich strona
Bilety nie sa drogie za wstep płaciliśmy na mecz Hajduk-Medimurje 40 kun w najlepszych miejscach od osoby. Atmosfera niesamowita, przy stadionie ich sklep firmowy, można kupić pamiątkę-mąż kupił orginalną koszulkę reprezentacji firmy umbro.
W zeszłym roku bylismy w sierpniu w tym roku lipiec- czy bedzie cos sie działo...nie wiem
Mam dylemat bo 13 czerwca w Berlinie chorwacja zmierzy sie z "kanarinios"-choć Ronaldinio jest moim idolem, bedę dzielnie zaciskała piąstki za Chorwacją 8)
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 26.05.2006 10:17

moondek:)
Mój mąż mimo że pogoda była piekna i przewracałam sie własnie na drugi bok na plazy jakoś mnie wyciagnął...
Powiedz...że zawsze mozna podczas meczu znaleść inny punkt widzenia :D wszak chorwaci sa bardzo przystojni :D milo popatrzeć :D
fabi
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabi » 26.05.2006 10:56

Myślę, że przy okazji zwiedxzania Splitu żona również przejdzie ze mną zobaczyć stadion. W Holandii tak zwiedzaliśmy i byliśmy m.in. na Feyenord, PSV i Ajax.
A co do MŚ to również jadę chociaż biletów nie mam, myslę, że wspaniała atmosfera również będzie pod stadionem.
moondek- słusznie pisałeś, mogę jeszcze dodać Azje do tego spisu, także będziemy musieli długo czekać, a będę w podobnym wieku.
A kobietomw najbliższym czasie życzę cierpliwości i wyrozumiałości. :D
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 26.05.2006 11:23

moondek napisał(a):Właśnie dostałem potwierdzenie przyznania biletów na mecz Polska - Kostaryka!!! Ale się cieszę! :lol: :lol: :lol:
A tak przy okazji... może ktoś z Was ma namiar na jakiś fajny (sprawdzony :) )motelik lub pensjonat blisko granicy z Niemcami? :)


Nawet nie denerwuj mnie że jedziesz!!! Żart.Ja sie też starałem ale panowie z PZPN napisali mi maila, że niestety itd. itp. Ale na pocieche mam już bilety na Polska- Kolumbia w Chorzowie. Pierwszy raz jadę z synem (8lat) - oby pogoda dopisała.
Łukasz.D
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 300
Dołączył(a): 30.08.2005
hajduk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz.D » 26.05.2006 13:07

Jak byłem w Splicie w zeszłym roku to Hajduk grał z Bayernem Monachium.Niestety nie byłem na meczu osobiście,ale zobaczyłem koncówkę w telewizji.Atmosfera naprawde super.
Ale najbardziej chciałbym zobaczyć spotkanie ligowe piłki ręcznej.Kiedyś oglądałem na video i tam to się dopiero działo.W pewnym momencie obie ekipy mówiąc delikatnie poprztykały się :)
P.S.
Mirzo Dzomba rządzi !!!
jacusd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 218
Dołączył(a): 15.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacusd » 26.05.2006 15:29

JA TEŻ JADĘ!!!!!!
Tylko że na Polska - Ekwador.Bilety zafundował mi Shell polska.
Moondek o meczach pogadamy pewnie na Ciovo - też tam będę w sierpniu.
Pozdrawiam
Jacek
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jadę na mistrzostwa świata!!! :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone