Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ivana Apartmani-Marusici !!!!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
suchyozo
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) suchyozo » 15.08.2016 10:19

marti115 napisał(a): słabo sprzatają,wszędzie były pająki i pełno pajęczyn,apartament A4 jeszcze był ok ale A8 nie polecam(zarówka zamiast lampy)... my bylismy w 3 rodziny i zajęlismy całe piętro. Na kolację z grilowaną rybą o której tak wszyscy piszą...to jakoś sie nie doczekaliśmy ...ani my ani lokatorzy z innych apartamentów którzy byli w tym samym czasie co my...zdjęcie grila za chwilkę...to co jest na ich stronie to chyba sprzed 20 lat (jakbym miała za pół ceny albo za free jak niektórzy co tu się wypowiadają to też bym "hacjendę" wychwalała)...świat jest bardzo mały :)
plaża nawet ok...ale jak był tłok to nawet nie było gdzie się rozłożyć,strome zejście...ale to normalne w tym regionie...
właściciel jak dla mnie ....słabo uprzejmy i raczej go goście nie obchodzą...syn Leo zajmuje się wszystkim...i o nim nie mogę złogo słowa powiedzieć...bardzo pomocny i uprzejmy :)
Zoran naszym mężom przyniósł w szklance od cherbaty trochę rakiji i nalał po pół kieliszka...żenada...
basen owszem sprzątany codziennie...ale już bardzo stary i trochę się sypie...syn rozciął nogę i koleżanka rękę...
zdjęcia nie oddają tego co tam jest...na foto mikrofala,ekspres,pralka...niestety nic nie było...
ja cudów nie oczekiwałam ale byłam juz 4 razy na cro i tu słabo trafiłam...


Podczas naszego pobytu w lipcu w A8 do czystości przyczepić się nie mogliśmy - pajęczyn i pająków nie było... a może po prostu ich nie szukaliśmy bo nie po to się jedzie na długo wyczekiwany urlop.

Kolacje Zoran zrobił nam w 4 dzień pobytu (ryby przyrządzone wspaniale, ehhh ta oliwa to połowa sukcesu) a we wcześniejsze dni kolacje mieli goście, którzy byli przed nami.

Strone www faktycznie mają przedpotopową ale z relacji poprzedników wiedziałem, że są fotki nieaktualne (m.in łazienka po remoncie) a o wyposażenie kuchni dopytywałem przed rezerwacją Leo mailowo więc rozczarowań nie było.

Na plaży - mimo że pojawialiśmy się o różnych porach - nigdy nie mieliśmy problemu - słońce, cień - co komu pasowało... i na pewno nie zamieniłbym jej na Makarsą czy Baśkę.... tłok, gwar, mętna woda... a tu lazur, spokój, rybki, skoki ze skał... ehh te wspomnienia.

Mnie i kolege kilkukrotnie Zoran częstował rakiją a jak byliśmy przy basenie wszyscy to przyniósł dzbanuszek proska z lodem... choć go o to nie prosiliśmy.

My - wychodzi z tego że "farciarze" - całą ósemką przez 10 dni pobytu przed lub po południu korzystaliśmy z basenu i nikomu nic się nie stało. Nawet chyba jakby się coś miało stać to nie z winy stanu basenu bo żadnych niebezpiecznych krawędzi itp nie było. Fakt... dzieci miały zabawę... nurkowały do dna i układały na brzegu odklejone niebieskie kosteczki-płyteczki.... ale to normalne po kilku latach użytkowania basenów tym bardziej tych wykonanych domowym sposobem.

Reasumując - my się cudów nie spodziewaliśmy i ich tam faktycznie nie było..... no może poza jednym... delfinami przepływającymi przez kilka dni rano i po południu... ale tu już faktycznie podobno trzeba było mieć SZCZĘŚCIE, którym jak widać niektórym nadzwyczajniej zabrakło....

ps. Kemilia - jeszcze raz wielkie dzięki za polecenie miejscówki,może masz namiar na podobną w Albani bo w przyszłym roku tam sie wybieramy ( co roku inny kraj, a nie dlatego że nam sie w Marusici nie spodobało)

Pozdrawiam wszystkich byłych obecnych i przyszłych gości Ivana Apartments
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 15.08.2016 12:37

Ile nas- tyle opinii.
My będąc 3 krotnie- nigdy nie mieliśmy robactwa w pokojach. Lodówka zawsze czysta i włączona, pościel na życzenie wymieniana. O gościnności nie piszę
- traktowano nas jak rodzinę- i nieważne czy za 1 czy za 3 razem, nas i innych gości.
Pokoje co prawda- wczesny PRL, ale my w nich tylko spaliśmy. Plaża czysta, niezaludniona.Dla każdego znalazło się miejsce. Woda czystsza niż plażach Grecji, Włoch, Egiptu czy Turcji. Cisza, spokój i słońce. Czytając opinię Marti, zastanawiam się czy i my byliśmy u tego samego Zorro. Wspólne grillowanie z innymi gośćmi, wspólne kolacje i pogaduchy przy basenie w asyście Rakiji, Proska i polskiego piwa. Może Marti- za dużo oczekiwaliście , może za bardzo wymagaliście. Zamiast przyjaznego, uśmiechniętego " Dzień dobry" - naburmuszone miny ? Naprawdę ciężko mi uwierzyć w niegościnność Chorwatów. We wrześniu na pewno zapytam o to Zorro.
suru
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 13.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) suru » 22.08.2016 21:23

my już jesteśmy po.
wczoraj niestety wróciliśmy.
parę słów podsumowania : pokoje na przyzwoitym poziomie (mieliśmy 3 wynajęte) , u nas były czyste . może komuś nie podobać się design projektanta :D , ale wrażenia estetyczne w pełni rekompensował widok za oknem . co tu dużo pisać apartamenty jak wiele innych , gdyby nie jedna " drobna " różnica czyli Zoran. Takiego człowieka (a jeździmy w różne zakątki Europy z tego już szósty raz w Chorwacji) do tej pory nie spotkaliśmy. miły, szczery ,otwarty na innych ludzi , w razie problemu służy pomocą. przesiedzieliśmy parę godzin na wspólnych rozmowach polsko-chorwackich :D . dwa razy przygotował nam przepyszne grilowane ryby na kolację w cenie bez porównania niższej niż w restauracjach. o darmowych 2 lub 3 litrach rogacza i takiej same ilości wina i proszku w trakcie naszego pobytu nie wspomnę . kemilla bardzo Ci DZIĘKUJEMY !!! nie tylko ja ,ale cała nasza "wycieczka" .
rzadko jeździmy naszą ekipą w te same miejsca ( lubimy poznawać nowe ), to w przypadku Zorana za 2 lub 3 lata na pewno zrobimy wyjątek :D

p.s. kemilla proszę cię jak dotrzesz szczęśliwie do Marusic , serdeczne pozdrowienia dla Zorana od Piotrka i reszty załogi
ukłony i jeszcze raz dzięki za dobrych ludzi :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.08.2016 21:29

marti115 napisał(a):hmmm od czego by tu zacząć...
Zoran naszym mężom przyniósł w szklance od cherbaty trochę rakiji i nalał po pół kieliszka...żenada...

hmmm od czego by tu skomentować :wink:

Żenada z tą szklanką od .... :idea:
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 22.08.2016 22:52

suru napisał(a):my już jesteśmy po.
wczoraj niestety wróciliśmy.
parę słów podsumowania : pokoje na przyzwoitym poziomie (mieliśmy 3 wynajęte) , u nas były czyste . może komuś nie podobać się design projektanta :D , ale wrażenia estetyczne w pełni rekompensował widok za oknem . co tu dużo pisać apartamenty jak wiele innych , gdyby nie jedna " drobna " różnica czyli Zoran. Takiego człowieka (a jeździmy w różne zakątki Europy z tego już szósty raz w Chorwacji) do tej pory nie spotkaliśmy. miły, szczery ,otwarty na innych ludzi , w razie problemu służy pomocą. przesiedzieliśmy parę godzin na wspólnych rozmowach polsko-chorwackich :D . dwa razy przygotował nam przepyszne grilowane ryby na kolację w cenie bez porównania niższej niż w restauracjach. o darmowych 2 lub 3 litrach rogacza i takiej same ilości wina i proszku w trakcie naszego pobytu nie wspomnę . kemilla bardzo Ci DZIĘKUJEMY !!! nie tylko ja ,ale cała nasza "wycieczka" .
rzadko jeździmy naszą ekipą w te same miejsca ( lubimy poznawać nowe ), to w przypadku Zorana za 2 lub 3 lata na pewno zrobimy wyjątek :D

p.s. kemilla proszę cię jak dotrzesz szczęśliwie do Marusic , serdeczne pozdrowienia dla Zorana od Piotrka i reszty załogi
ukłony i jeszcze raz dzięki za dobrych ludzi :D

Niezmiernie mi miło, czytać Twoje słowa, Wasze podziękowania :oops:
Zorro jest naprawdę świetnym gospodarzem, marnym dizajnerem ;)
Ja już odliczam godziny do wyjazdu i mam nadzieję, że w ramach podziękowań- pogoda dopisze nam :)
Dla Ciebie Piotrku i całej ekipy- serdeczne pozdrowienia.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 22.08.2016 22:56

Janusz Bajcer napisał(a):
marti115 napisał(a):hmmm od czego by tu zacząć...
Zoran naszym mężom przyniósł w szklance od cherbaty trochę rakiji i nalał po pół kieliszka...żenada...

hmmm od czego by tu skomentować :wink:

Żenada z tą szklanką od .... :idea:

Może, gdyby to była szklanka do herbaty- więcej by nalał ??? :lol: :lol: :roll: :roll:
michald211
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 22.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) michald211 » 30.09.2016 18:23

Witam....
Był ktoś może w apartamencie 8 osobowym na drugim piętrze...
Pytam bo z tego co wiem i widać na zdjęciach nie jest zadaszony i czy da się tam wysiedzieć w upalne dni....
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 04.10.2016 13:51

michald211 napisał(a):Witam....
Był ktoś może w apartamencie 8 osobowym na drugim piętrze...
Pytam bo z tego co wiem i widać na zdjęciach nie jest zadaszony i czy da się tam wysiedzieć w upalne dni....

Michał- byłam zwiedzać ten taras we wrześniu i są tam wielkie 2 parasole.
Dacie radę- przecież w ciągu dnia na pewno będziecie na plaży czy na wycieczkach a rano i wieczorami nie jest tak upalnie :)
Piotrek100
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek100 » 21.01.2017 12:51

Witam
czy ktoś jedzie w tym roku do Ivana ?
mom3
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mom3 » 04.02.2017 19:40

Witam
My jedziemy pod koniec lipca do Ivana
piter_m79
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter_m79 » 12.02.2017 18:08

Witam. Kemilia czy możesz mi przesłać namiar na ten apartament. Z twojego opisu wnioskuje że warto tam pojechać na wakacje. Mój mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam.
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 13.02.2017 16:49

Witam Kemilia.
Mam pytanie.
Może zacznę od tego, zaraziłem znajomych Chorwacją i stwierdzili, że chcą odwiedzić ten kraj. Pokazałem im kilka miejscówek lepszych i gorszych i między innymi tą u "Zorro" i właśnie ta im najbardziej przypadła do gustu bo fajna okolica i dobra baza wypadowa na odkrywanie uroków Chorwacji.
Tak więc pytanie ,a może prośba czy mogła byś zapytać "zorro' lub któregoś z sąsiadów znanych tobie o apartament lub dwa nie koniecznie muszą być w tym samym budynku ale i nie za daleko od siebie z resztą co Ci będę tłumaczyć jak doskonale wiesz o co chodzi w tym wszystkim
Znajomi to dwie rodziny 2+2 i chcą jechać początkiem lipca na 10 dni.
Gdybyś miała jakieś info to wyślij mi na pw lub na e-mail zaraz Ci podeślę mój adres.
Z góry dziękuje i Pozdrawiam.
Piotrek100
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek100 » 16.02.2017 16:05

Ja jadę też pod koniec lipca do Ivana
piter_m79
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter_m79 » 16.02.2017 21:01

Witam. Czy koś ma kontakt do Ivana? Próbuję się skontaktować przez podany na ich stronie adres mail ale bez rezultatu. Proszę o info na mail bądź priv.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 17.02.2017 11:44

Kochani,
prosze o mail na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ja mam kontakt z Leo z apartamentów Ivana :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ivana Apartmani-Marusici !!!! - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone