Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ITALIA 2014 - czyli czy Włochy wygrają z Chorwacją?

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 05.03.2015 13:10

maxredaktor napisał(a):
Eunike1984 napisał(a): FUX - ile ludzi tyle opinii i każdy ma prawo do własnych wniosków ;) Ja tam uważam, że chociażby np. plaże włoskie nawet w 5% nie są w stanie - jak Ty to ująłeś - "zbliżyć się" do plaż chorwackich.


Tak? To chyba nie widziałaś plaż na Sardynii. :smo:


Może i nie widziałam i właściwie nie odczuwam takiej potrzeby ;) Ale znajomi, o których wspominałam we wcześniejszym poście jadą w tym roku na Sardynię, więc obadam te plaże wizualnie (choć i w googlach mogę) ;) i zobaczę czy moje serce podskoczy tak jak to było w przypadku Cro :oczko_usmiech:

minimartini napisał(a):
Eunike1984 napisał(a):Fajnie, że się relacja podobała, mam nadzieję, że nie zgorszyłam Was (jak co niektórych :P ) i że pomogłam przeanalizować ZA i PRZECIW tamtym rejonom....
(...)
A Chorwacja urzekła mnie, zanim jeszcze ją zobaczyłam na własne oczy.... No cóż, serce nie sługa :mrgreen:


No coś Ty - my nie z takich :wink:

Miałam tak samo... Pamiętam moment, w którym pierwszy raz ujrzałam zdjęcia z uwaga! Makarskiej - wydała mi się rajem na ziemi - te góry schodzące w lazur Jadranu... Jeszcze wtedy nie wiedziałam nic o Chorwacji, miałam ze 12/13 lat, ot dzieciak taki :wink:


To się cieszę :D Mnie też wystarczyły zdjęcia, by się zakochać i właśnie te góry nad morzem mnie urzekły :hearts: Góry same w sobie mnie jakoś nie pociągają, zawsze wolałam morze, ale ten zestaw w Cro ujął mnie za serce i tak już zostało ;) W przyszłym roku Hvar :D

Martynko powiedz mi jeszcze, bo wiem, że podróżujecie z pieskami. My również od grudnia jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami Yorka :D czy zabieracie je na plażę, czy czekają na Was w apartmanie? Jak znoszą podróż? Nasz na razie wymiotuje przy dłuższych trasach, ale staramy sie go przyzwyczajać do jazdy :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 05.03.2015 22:38

Eunike1984 napisał(a):
Martynko powiedz mi jeszcze, bo wiem, że podróżujecie z pieskami. My również od grudnia jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami Yorka :D czy zabieracie je na plażę, czy czekają na Was w apartmanie? Jak znoszą podróż? Nasz na razie wymiotuje przy dłuższych trasach, ale staramy sie go przyzwyczajać do jazdy :)


Kochana, gratulacje nowego członka Rodzinki :D
Nasze są przyzwyczajone do długich podróży - zawsze z nami podróżują, sporo jeździmy też po Polsce, m.in. właśnie na wystawy psów. Przyzwyczajmy od szczenięcia. W kwestii wymiotów spowodowanych stresem wyjazdowym mogę Ci polecić Kalm Aid - zmniejsza stres (tryptofan+teanina) - nie powoduje senności u psiaków. No i zasada- w podróży dużo pijemy (zatrzymujemy się co 2-4 godziny) + lekki pokarm.
Maluchy chodzą z nami w CRO tylko rano (do 10/11) i wieczorem, gdy nie ma silnego słońca.
W tym roku jedzie też z nami już nasza trzecia dziewczyna :mrgreen:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 06.03.2015 11:22

Dziękuję Ci za odpowiedź i rady :D Przydadzą się :) Również gratuluję kolejnej śliczności w Waszej rodzinie :D Pozdrawiam :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 09.03.2015 12:44

Eunike1984 napisał(a):Dziękuję Ci za odpowiedź i rady :D Przydadzą się :) Również gratuluję kolejnej śliczności w Waszej rodzinie :D Pozdrawiam :)


Nie ma za co :wink: Mam nadzieję, że podróż z maluchem minie wam bezstresowo.
P.S. Zróbcie sobie na wszelki wypadek wydruk adresów gabinetów weterynaryjnych 'w podróży' - przezorny zawsze... No wiadomo :wink:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 09.03.2015 13:55

O, słuszna myśl :D Dziękuję Martynko :*
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
ITALIA 2014 - czyli czy Włochy wygrają z Chorwacją? - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone