Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria - Włochy

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010
Istria - Włochy

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.07.2012 20:15

Zakładam wątek, bo nie znalazłam odpowiedzi.

We wrześniu (I połowa) wybieram się z rodzinką jeszcze raz w tym roku do Crolandii :hearts: :hearts: :hearts: i chcemy to połączyć z Włochami.

Na http://www.jadrolinija.hr nie znalazłam informacji o połaczeniu promowym (z samochodem) na trasie Istria (Pula, Rovinj czy Porec) do Wenecji lub w jej pobliżu.

Możecie mi pomóc w znalezieniu przewoźnika?
Dziękuję za pomoc.
crazycasper
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 28.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crazycasper » 13.08.2012 17:03

Witam, też wybieram się na Istrię we wrześniu i to samo mam w planach- też nie znalazłam połączeń promem ale gdzieś doczytałam ,że bardziej opłaca się jechać autem bo prom od osoby kosztuje E100, a lądem to ok 200 km zaledwie. I tak też chyba zrobię
dona10
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dona10 » 29.11.2012 18:36

cześć , też jestem tym zainteresowana , wybieram na majówkę się w okolice Porec i wyczytałam gdzieś że nawet wodoloty z rovnij do wenecji są , strasznie wbym chciała , dajcie cynk czy coś faktycznie jest bo jak widzę byłyście teraz w lato .
z góry sederczne dzięki
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 29.11.2012 18:45

tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 29.11.2012 18:48

Potwierdzam slowa ktoregos z Przedmowcow. Na tej trasie warto tylko autem praktycznie caly cza autostrada tylko kawalek do Porec zwykla droga. (jechalem z okolic Rimini z przystankiem w Wenecji w 2010 roku, cel : Novigrad k.Porec)

Promem to mozna "leciec" np z Zadaru do Ankony (w nocy)
Czy zaoszczedzisz - nie wiem. Na pewno odpoczniesz :)

Swoja droga to jest duzo stron o polaczeniach promowych po Jadranie. Jadrolinia obsluguje tylko mala czesc z nich

Pozdrawiam

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone