Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

istria

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grzeslaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzeslaw » 15.04.2012 19:54

annatb napisał(a):Proszę o namiary na sprawdzone apartamenty w Fazanie.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


dołączam się do prośby:

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
andy.pl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 10.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy.pl » 03.07.2013 21:43

mkm,
wysłałem Ci wiadomość na PW
dominicadom
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominicadom » 04.07.2013 09:16

Witam,
jestem nowa na forum i liczę na Waszą pomoc. W tym roku wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji i jestem zielona w szukaniu tam domku. Szukam sprawdzonego domku (ew. apartamentu) dla 8 dorosłych osób. Możecie podrzucić jakieś procpozycja? Będe wdzięczna.
andy.pl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 10.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy.pl » 04.07.2013 12:34

dominicadom napisał(a):Witam,
jestem nowa na forum i liczę na Waszą pomoc. W tym roku wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji i jestem zielona w szukaniu tam domku. Szukam sprawdzonego domku (ew. apartamentu) dla 8 dorosłych osób. Możecie podrzucić jakieś procpozycja? Będe wdzięczna.


Witaj na forum. Pomoc znajdziesz tu na pewno, choć może nie taką o jakiej myślisz w tej chwili.
Twoja prośba wygląda tak:
" jadę na wakacje do Polski, szukam sprawdzonego domku, możecie coś podrzucić?"

Hmm, nad morzem, czy raczej w górach; a może kraina jezior mazurskich? Nie, pewnie będzie lepiej w szwajcarii kaszubskiej, zaraz, zaraz przecież lubuskie ma przepiękne lasy i jeziora ... itp

Polecane domki i kwatery najczęściej rezerwowane są z wielomiesięcznym wyprzedzeniem i szukanie czegoś w lipcu na sierpień, to pogodzenie się z tym co zostało i jest drogie. Chyba, że jedziesz w ciemno, i oglądasz i negocjujesz na miejscu - bardzo dużo ludzi z tego forum tak właśnie robi. Z powodzeniem:)

Czytaj forum, to jest kopalnia wiedzy i informacji, korzystaj z wyszukiwarki googlowej, warto również oglądać zbliżenia zdjęć satelitarnych - to już więcej niż połowa sukcesu.

Powodzenia
Goniab
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.05.2009
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniab » 14.07.2013 10:44

grzeslaw napisał(a):
annatb napisał(a):Proszę o namiary na sprawdzone apartamenty w Fazanie.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


dołączam się do prośby:

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Jeśli można to ja też poproszę o namiary na fajne apartamenty
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gohha
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 26.12.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) gohha » 19.07.2013 07:41

grzeslaw napisał(a):
annatb napisał(a):Proszę o namiary na sprawdzone apartamenty w Fazanie.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


dołączam się do prośby:

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


i ja adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl i wogóle coś na Istrii
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 19.07.2013 08:07

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ewwwa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 12.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewwwa » 19.07.2013 08:38

witam
byłam w tym roku na Istrii, ale jeśli miałabym polecić jakieś miejsce w Chorwacji to raczej wybierajcie Dalmację a najlepiej południową. Miasteczka na Istrii są przepiękne, tak jak w całej Chorwacji, ale np morze to już inna bajka.
pozdrawiam
justyska.k1
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 20.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyska.k1 » 20.07.2013 23:15

witam. szukam apartamentu dla 6 dorosłych i 2 dzieci. blisko morza max 80 m, widok na morze. termin 9-23 sierpien, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Sara cro
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 10.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara cro » 19.01.2015 15:38

dołączam do prośby o namiary na apartament Istria najlepiej z widokiem na morze. Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.01.2015 15:43

Bank kwater

istria-t39980.htm

Na Istrii (szczególnie w zachodniej części) mało kwater blisko morza i z widokiem na morze.
W pierwszej linii brzegowej zlokalizowane są kompleksy hotelowe i duże kempingi.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone