Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria-Rovinj-Camping Vestar czerwiec 2010 nasze wakacje

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kawam1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 13.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawam1 » 09.07.2010 22:21

Balkon w Puli jest chyba ulubionym obiekten fotografów , sam go fotografowałem , a i inne jego zdjęcia można w sieci znależć.
Rovinj jest super !!!!!!!!
fan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fan » 16.08.2010 13:54

:D Witam ponownie po długiej nieobecności w domu,dołączam dalsze fotki jakże już odległego(patrzac perspektywa dnia dzisiejszego)czerwcowego urlopu w Chorwacji.
Jeszcze kilka fotek z Kanału Limskiego ,do którego dotarliśmy samochodem,wcześniej rozważalismy popłynięcie statkiem z Campingu Vestar,ale "choroba morska syna "wybiła nam to z głowy.
Na pewno warto tu przyjechać ,choćby na chwilę zobaczyć strome ,zadrzewione zbocza wpadajace do turkusowej wody.Ciszę i spokój tu panujacą zapamietam w ten czerwcowy upalny dzień.Mimo kilkunastu przebywajacych tu turystów wydawało się ,że jest się tu zupełnie samemu.Czysta woda odkrywała leżące na dnie małże i pływające ryby.W tle cichy odgłos muzyki dochodzący z restauracji i straganów z miejscowymi specjałami Istrii(bardzo dobre sery)oczywiscie wszystkich przechodniów zapraszano do degustacji,podobnie było na punkcie widokowym (gdzie warto się zatrzymać przy drodze)i zrobić zdjęcie przypominajace fiord,którego wszyscy tu oczekują zobaczyć,a który niektórych rozczarowuje.Mnie w każdym razie miejsce to się podobało.Więc jadacym drogą na Poreć polecam choćby na chwilę zjazd z drogi (drogowskaz) do jego serca.

Obrazekzdjęcie z punktu widokowego (wieża) niestety przy silnym słońcu

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Magda19982603
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda19982603 » 06.08.2013 19:46

Za 10 dni wyjeżdżam kamperem na chorwacje i zastanawiam się czy nie pojechać do campingu Vestar.
Mam kilka pytań odnośnie tego campingu.
1. Czy basen jest darmowy również dla tych co są kamperami?
2.Czy za podłączenie kampera do prądu trzeba płacić?
3. Czy różne zabawy,animacje dla dzieci, są darmowe i czy są dostępne w sezonie letnim?
Jesli ktoś był kamperem na tym campingu to proszę pisać jak tam jest..
To moja pierwsza wyprawa kamperem więc nie jestem zorientowana w tej dziedzinie
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Istria-Rovinj-Camping Vestar czerwiec 2010 nasze wakacje - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone