Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria - pomoc w wyborze campingu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
turli
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) turli » 16.06.2017 08:18

Przeglądam wiele kampingów (w tym Lanterna) i niestety w terminie w którym chcę jechać podobno nie ma wolnych miejsc. Nie wiem może tylko strony bookingowe tak pokazują a na miejscu jest inaczej. Mam do Was pytanie. Czy jechał ktoś z Was w ciemno na takie kampy z namiotem ... chodzi mi o Istrię generalnie
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 16.06.2017 09:24

Rzeczywiście Lanterna w tym terminie nie ma już wolnych parceli do rezerwacji. Jednak część kempingów szanujących tradycję (oczywiście te które chcą i mogą sobie na to pozwolić) ma wydzielony obszar przeznaczony dla gości "z drogi", czyli parcele lub teren nieparcelowany wyłączony z możliwości rezerwacji. Jednak w przypadku Lanterny musiałbyś do nich napisać i spytać o taką możliwość, która - o czym należy pamiętać - w szczycie sezonu nie gwarantuje wolnego miejsca.
Ostatnio edytowano 16.06.2017 13:00 przez SingSing74, łącznie edytowano 3 razy
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 16.06.2017 11:26

Czy był ktoś na kempingu Porto Sole we Vrsarze? Znajomi chcą tam jechać w przyszłym tygodniu. Jakie parcele ( mają kampera, ale potrzebne będzie też miejsce na 3-osobowy namiot i samochód), jakie sanitariaty, itp.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 16.06.2017 20:48

Przyjechałem dziś do kampu Lanterna, byłem pewien że w terminie dość wczesnym z parcelą nie będzie problemu. Na miejscu okazało się , że z parcelą Comfort (woda +prąd) jest problem tzn na setki takich jest tylko 6 wolnych, szybka decyzja i teraz siedzę przed namiotem przy swiecach z żonką przy lampce winka , dzieci śpią.... :wink:
Na razie jesteśmy zachwyceni , dzieci również. Pogoda super ,woda rewelacja. Za 10 dni , 2 osoby dorosłe , parcela comfort, auto , bez dzieci (bo za małe) 370eur , myślę że spoko za te warunki. Obłożenie prawie 100%. :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.06.2017 21:20

Rafi70 napisał(a):Na miejscu okazało się , że z parcelą Comfort (woda +prąd) jest problem tzn na setki takich jest tylko 6 wolnych, szybka decyzja i teraz siedzę przed namiotem przy swiecach z żonką przy lampce winka , dzieci śpią.... :wink:

Prąd odcięli :?: :wink:
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Istria - pomoc w wybyorze campingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 16.06.2017 21:34

Jak kiedyś prąd odcinali to się więcej dzieci rodziło :D a dziś tylko winko :D ....jest po 22 to chyba można z takim tekstem.
Lanterna robi wrażenie , jest na pierwszy rzut oka na prawdę super. Węzły sanitarne na najwyższym poziomie , sprzątane na bieżąco ( to dla nas miało istotną rolę) place zabaw dla dzieci super. Bałem się takiego molocha , ale na razie widzę same plusy ...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.06.2017 21:36

Na molochu dzieci się nie nudzą. :lol:
Dorosli też :wink:
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 17.06.2017 07:49

Wszystkie patenty zaciągnięte z forum się przydały. Bez gwoździ ani rusz, no i najważniejsze przejściówka do prądu. W skrzynkach nie ma zwykłych gniazdek do prądu, dlatego przejściówka w 100% wykorzystana i wiele innych wycztanych na forum. Cisza i spokój to to co mnie zaskoczyło na tak dużym kampie, do morza mamy ok 30m. Plaża jest skalisto kamyczkowa...ważne że dzieciom się podoba.... :wink:
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 17.06.2017 09:07

Nie wiem w której części jesteście, ale w zatoczce znajduje się Adria Beach (znajdziesz na mapce kempingu), jest to plaża piaszczysta. Moim zdaniem najlepsze miejsce na kempingu to sektor "K" czyli najdalej od bramy głównej. Są tam plaże żwirkowe, ale jest najspokojniej. Udanego wypoczynku.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 17.06.2017 09:59

SingSing74 napisał(a):Nie wiem w której części jesteście, ale w zatoczce znajduje się Adria Beach (znajdziesz na mapce kempingu), jest to plaża piaszczysta. Moim zdaniem najlepsze miejsce na kempingu to sektor "K" czyli najdalej od bramy głównej. Są tam plaże żwirkowe, ale jest najspokojniej. Udanego wypoczynku.

Dzięki. :)
Jesteśmy w sektorze H i mamy do morza ok 25-30m plaża w dużej części żwirkowa, dziś i tak korzystamy z basenów :D . Pozdrowienia
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 21.06.2017 08:17

Po kilku dniach pobytu na Lanternie, nadal nie widzę minusów, natomiast zauważam więcej wolnych parceli, być może jest to związane ze zmianą cen na wysoki sezon i kto chciał wypocząć to przyjechał wcześniej...
Malgorzata-
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malgorzata- » 21.06.2017 09:46

a jak wygląda kamping BIJELA UVALA? wybieram sie w piatek
zaczarowana.cro
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 16.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zaczarowana.cro » 22.06.2017 07:18

Witajcie znajdę gdzieś jakąś mapkę tych kampingów ?? który gdzie leży ??
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.06.2017 07:26

zaczarowana.cro napisał(a):Witajcie znajdę gdzieś jakąś mapkę tych kampingów ?? który gdzie leży ??

Tu
Wybierz region z rozwijanej listy, potem wejdź na pierwszy lepszy kemping i w zakładce Karta będzie mapka z lokalizacjami. Z mapki możesz wchodzić na poszczególne kempingi.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 22.06.2017 09:15

Malgorzata- napisał(a):a jak wygląda kamping BIJELA UVALA? wybieram sie w piatek


Byłem bodajże w 2011, więc mogło się coś zmienić, lecz ogólnie to fajny duży kemping z długą linią brzegową sąsiadujący z kempingiem Zelena Laguna (jeden z nich ma plażę dla golasów). Sporo tam tzw. plaży betonowej z drabinkami i skalistej, jednak żwirek też się znajdzie. Baseny, animacje, rozbudowane zaplecze handlowe i gastronomiczne. W sierpniu sprzątaczki nie mogły nadążyć ze sprzątaniem sporych, dobrze wyposażonych łaźni i toalet, ale to z winy mało zdyscyplinowanych gości. Kemping jako całość polecam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Istria - pomoc w wyborze campingu - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone