Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria - pomoc w wyborze campingu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Istria - który camping wybrać ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.04.2017 22:27

Domino.o napisał(a): Bierzemy pod uwagę takie campingi jak: BI VILLAGE, INDIJE, LATERNA, PARK UMAG (chyba najmniej). Co sądzicie o tych miejscówkach?

Wszystkie OK.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 17.04.2017 07:32

Domino.o
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.04.2017
Re: Istria - który camping wybrać ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Domino.o » 17.04.2017 23:11

Janusz Bajcer napisał(a):
Domino.o napisał(a): Bierzemy pod uwagę takie campingi jak: BI VILLAGE, INDIJE, LATERNA, PARK UMAG (chyba najmniej). Co sądzicie o tych miejscówkach?

Wszystkie OK.


A możesz powiedzieć coś więcej? Odwiedziłeś któryś z nich? Bede bardzo wdzieczna :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.04.2017 00:07

Akurat na tych kempingach nie byłem, ale wszystkie kempingi na Istrii są godne polecenia.

Mnie najbardziej odpowiadał na pobyt kemping Valkanela.

http://www.campingrovinjvrsar.com/hr/ka ... nela_vrsar
Domino.o
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Domino.o » 19.04.2017 16:07

SingSing74 napisał(a):Pobyt klepnięty w mobildomkach Homair za pośrednictwem Lux-camp, który ma dobre ceny, ale w niestety Polsce brak opinii. Na stronie niemieckiej większość jest zadowolona. Jak będę na miejscu, to opiszę warunki i nowe atrakcje.


Cześć! Właśnie o tych domkach na tym kampingu mysle na wakacje w tym roku. Mozesz powiedzieć coś więcej?
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 20.04.2017 22:10

Domek jak najbardziej OK. Opis mojego pobytu masz na poprzedniej stronie tego wątku ;)
cs1cs
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.09.2016
Re: Istria - który camping wybrać? LUX CAMP

Nieprzeczytany postnapisał(a) cs1cs » 21.04.2017 12:13

Domino.o napisał(a):Cześć! Szukam aktualnych opinii na temat campingów na Istrii, te które znalazłam są troszkę nieaktualne. Planujemy wyjechać w tym roku pierwszy raz do Chorwacji, we wrześniu i dopiero raczkujemy w temacie. Najbardziej chcielibyśmy zarezerwować domek, żeby nie rzucać się na głęboką wodę od razu z namiotem i wpadło nam kilka propozycji na lux camp. Bierzemy pod uwagę takie campingi jak: BI VILLAGE, INDIJE, LATERNA, PARK UMAG (chyba najmniej). Co sądzicie o tych miejscówkach? Jak z dodatkowymi opłatami? Czy baseny, leżaki itd są płatne? czysto, cicho czy wprost przeciwnie? I przede wszystkim, PLAŻE? ładne, czy mało zachęcajace?
druga prośba o pomoc dotyczy samego LUX CAMPU. Czy macie jakieś doświadczenia zwiazne z rezerwacja poprzez te strone, szczegolnie domków, ale ogólnie tez? Mało jest informacji w sieci na ten temat. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi! :oops:



Tutaj masz moją relację z Lanterny z września zeszłego roku (też wrzesień, też pierwszy raz do CRO i też wtedy byłem laikiem w temacie):
camping-lanterna-marine-premium-mobile-home-t51380.html
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 22.04.2017 12:24

Podepnę się z moim zapytaniem pod ten temat , mianowicie chodzi mi o wyjaśnienie opłat za kemping.
W wielu cennikach jest podobnie , podam przykład Campu Val saline (który od 2015r jest również dla tekstylnych, dlatego rozważam go na swój urlop pod namiotem)
http://www.campvalsaline.hr/parcele
w środkowej rubryce (czerwiec) cena za parcelę jest 19 eur + 2os.x8eur to daje 35eur , dzieci (2l , 3l) bezpłatnie i znowu pod spodem jest opłata za parcelę 35 eur ....jak to rozumieć ?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.04.2017 22:13

Rafi70 napisał(a):Podepnę się z moim zapytaniem pod ten temat , mianowicie chodzi mi o wyjaśnienie opłat za kemping.
W wielu cennikach jest podobnie , podam przykład Campu Val saline (który od 2015r jest również dla tekstylnych, dlatego rozważam go na swój urlop pod namiotem)
http://www.campvalsaline.hr/parcele
w środkowej rubryce (czerwiec) cena za parcelę jest 19 eur + 2os.x8eur to daje 35eur , dzieci (2l , 3l) bezpłatnie i znowu pod spodem jest opłata za parcelę 35 eur ....jak to rozumieć ?
Tyle co piszesz, te 35 eu niżej to jest za zajętą parcelę nawet jak nie ma na niej osób. Bywa, że ktoś zostawia dobytek na jakiś czas ale nie zabiera gratów bo chce wrócić jeszcze, wedle zasady czy się stoi czy się leży kasa sie należy ;) Nikt bogatemu nie zabroni :wink:
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 22.04.2017 22:49

gusia-s napisał(a):
Rafi70 napisał(a):Podepnę się z moim zapytaniem pod ten temat , mianowicie chodzi mi o wyjaśnienie opłat za kemping.
W wielu cennikach jest podobnie , podam przykład Campu Val saline (który od 2015r jest również dla tekstylnych, dlatego rozważam go na swój urlop pod namiotem)
http://www.campvalsaline.hr/parcele
w środkowej rubryce (czerwiec) cena za parcelę jest 19 eur + 2os.x8eur to daje 35eur , dzieci (2l , 3l) bezpłatnie i znowu pod spodem jest opłata za parcelę 35 eur ....jak to rozumieć ?
Tyle co piszesz, te 35 eu niżej to jest za zajętą parcelę nawet jak nie ma na niej osób. Bywa, że ktoś zostawia dobytek na jakiś czas ale nie zabiera gratów bo chce wrócić jeszcze, wedle zasady czy się stoi czy się leży kasa sie należy ;) Nikt bogatemu nie zabroni :wink:


...jasna sprawa :D , na to nie wpadłem .
Dla znawców tematu - Lanterna , Valkanella, Vestar , Bi vilage , Val saline , z dziećmi 2 i 3,5 roku ?? Priorytety to ładna plaża , place zabaw , fajne węzły sanitarne , basen -druga połowa czerwca pod namiot.... będę wdzięczny za wszelkie sugestie :)
Z góry zaznaczę ,że forum czytam od miesiąca i większość tematów dotyczących Istrii przeczytałem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.04.2017 22:56

Lanterna , Valkanella, Vestar , Bi vilage , Val saline , z dziećmi 2 i 3,5 roku - byłem tylko na Valkanelli, ale wg mnie wszystkie OK.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 23.04.2017 10:21

Dzięki Janusz. Valkanella jest ok , nie wiem tylko czy tam jest basen-brodzik dla dzieci. Jaka jest plaża , wejście do wody?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.04.2017 11:44

Kemping Vallanella ma długą linię brzegową i zróżnicowane zejścia do wody.
Ja byłem już dość dawno temu (czas leci), być może, że zejścia do wody zmieniono poprzez usunięcie skał i wysypaniu żwiru
Nie było wtedy basenów na kempingu, był przy hotelu Funtana.
Teraz są - info ze strony:
Dječji bazen: 173 m2, dubina 0,25 m
Junior bazen: 368 m2, dubina od 0,90 do 3,40 m
Senior bazen: 992 m2, dubina 1,35 m, dužina 50 m
Slatka voda

http://www.campingrovinjvrsar.com/hr/ka ... to_i_video



Brodzik jest - dzieciaki w nim tańczą :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2017 11:39

Rafi70 napisał(a):Dla znawców tematu - Lanterna , Valkanella, Vestar , Bi vilage , Val saline , z dziećmi 2 i 3,5 roku ?? Priorytety to ładna plaża , place zabaw , fajne węzły sanitarne , basen -druga połowa czerwca pod namiot.... będę wdzięczny za wszelkie sugestie :)
Z góry zaznaczę ,że forum czytam od miesiąca i większość tematów dotyczących Istrii przeczytałem.


Byłam na Val Saline 2 tyg temu.
Plaża kamienista le zejścia do wody łagodne. Bardzo dużo parasoli, leżaków (free).
Na miejscu mini golf, kort tenisowy, basen (nawet 2 - jeden z kamieniami jak na plaży), beach bar, sklep, bankomat, animacje dla dzieci. Wszystko nowe (camp otwarty 2 lata temu), węzły sanitarne super, bardzo czyste, pralki, suszarki dostępne. Naprawdę polecam.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 07.06.2017 12:15

Byłem w Lanternacamp w 2015 roku. Byliśmy dużą grupą z 5 dziećmi w wieku od 7 mies do 5 lat. Węzły sanitarne na najwyższym poziomie, woleliśmy tam się kapać niż w malutkich łazienkach w naszych mobilehome's. Są nawet specjalne wydzielone pomieszczenia do kąpieli małych dzieci. Od naszych wakacji pobudowano tam nowe place zabaw i baseny, więc dzieci na pewno nudzić się nie będą.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Istria - pomoc w wyborze campingu - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone