Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria - plaże

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 29.06.2017 11:58

Inka83 napisał(a):Czy są jakieś fajne plaże w okolicach Novigrad ? Wczoraj zarezerwowałam tam pokój, jedziemy pod koniec sierpnia. Szukamy czegoś z drobnymi kamyczkami a nie półkami skalnymi i skałami. Będę wdzięczna za nakierowanie mnie na fajną miejscówkę :)


W Novigradzie to generalnie kiepsko z plażami a tym bardziej z drobnymi kamyczkami. Jedyne kamyczki jakie tam widziałem to w okolicy hotelu Aminess Maestral. Być może na północy miasteczka coś będzie ale szału nie będzie, z tego co widziałem na street view.
Inka83
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 29.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inka83 » 29.06.2017 13:12

z podjechaniem gdzieś nie będzie problemu. Będziemy jechać swoim autem. Chciałabym z małymi kamyczkami ze względu na dzieci i na wygodę (ciężko się chodzi po tych większych ;) )
W zeszłym roku w okolicach Zadar znaleźliśmy nawet piaszczystą w Vir i Nin, ale na Istrii to mogę chyba pomarzyć o takiej ;)
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 29.06.2017 14:54

Piaszczysta plaża na Istrii jest w Medulinie, ale to 80 km od Novigradu :)
Natomiast naprzeciwko Novigradu znajduje się camping Lanterna - to bardzo duży kamping z łagodnymi plażami i wieloma atrakcjami dla dzieci. Co prawda na teren kampingu nie da się wjechać, jeśli nie ma się wykupionego noclegu, ale przed wjazdem jest parking, gdzie można auto zostawić i wejść. No chyba, że można w jakiś sposób zdobyć kartę na wjazd, już nie pamiętam, ile to płatne było. To tylko ok 10 km od Novigradu
Poszukaj tutaj na forum o tym kampingu bo jest tu kilka foto-relacji (między innymi moja).
barówka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) barówka » 04.07.2017 12:10

Ja również polecam Medulin. Plaża piaszczysta i obok żwirkowa. Dzieci były zachwycone, wbrew pozorom bardziej plażą z kamyczków.
Załączniki:
IMG_20160711_165843.jpg
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 07.07.2017 15:53

będę w Puli pełne dwa dni,
w pierwszy dzień chcę jechać na Kemenjak,
nie mam pomysłu na plażę w drugi dzień, proszę o jakąś propozycję spokojnej plaży...
wieczorami zwiedzanie Puli
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 07.07.2017 21:17

No to ja proponuję Medulin. Oczywiście nie rejon piaszczystej plaży ale kawałek dalej, w okolicach hotelu Holiday (jest widoczny na google maps).
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 10.07.2017 17:51

jednak pojadę dwa razy na Kolombaricę, chcemy troszkę poskakać :)
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone