Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria - najlepsza baza wypadowa?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010
Re: Labin

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 23.03.2017 14:26

ja+ty=my napisał(a):witam, czy Labin jest dobrym punktem wypadowym/noclegowym dla rodziny z dwójką dzieci ? poproszę za i przeciw tych co tam byli :) pozdrawiam

Czy ten Labin został wybrany celowo? Niżej nad morzem masz Rabac. Te same odległości co z Labin a masz plaże na miejscu.
Marko66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 30.03.2012
Re: Labin

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 24.03.2017 12:25

mirko napisał(a):
ja+ty=my napisał(a):witam, czy Labin jest dobrym punktem wypadowym/noclegowym dla rodziny z dwójką dzieci ? poproszę za i przeciw tych co tam byli :) pozdrawiam


Labin, nie jest miejscem turystycznym.
Jest to osada górnicza.


Właściwie się zgadzam - osada górnicza, kopalnia nieczynna, ale stare miasto jest całkiem fajne. Jeżeli ktoś lubi zwiedzać - polecam. A po zwiedzaniu polecam pizzę z truflami na rynku - rewelacja. Na stare miasto (i Rabac) warto też spojrzeć od strony dużego bezpłatnego parkingu, który znajduje się przy cmentarzu - jadąc od centrum Labina należy przejechać przez wzgórze starego miasta dalej aż do dużego ronda, przy którym jest parking.
Jeśli chodzi o kwatery to niekoniecznie musi być to Labin, w okolicy są fajne małe spokojne miejscowości nad samym morzem czy trochę dalej od morza, ale za to tańsze i bardzo dobrze wyposażone albo w Rabacu - tysiące turystów i piękne plaże, sklepiki, kramy, knajpki, dyskoteki ... zależy czego szukasz
A wypad można zrobić na różne plaże i do wielu ciekawych miejsc Pula, Medulin, Hum, Pazin, jaskinie, park wodny itd.
Na forum jest sporo informacji min. moja relacja z 2014 roku (istria-lipiec-2014-prtlog-rabac-labin-i-cos-jeszcze-t46619.html) i powinna już być moja relacja z 2016 (też z okolic Labina), ale jeszcze nie nabrała mocy :wink: mam nadzieję, że przed wakacjami powstanie. :oops:
zaczarowana.cro
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 16.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zaczarowana.cro » 25.03.2017 13:04

hej :)

Ja byłam z rodzinką(2+2) w 2016 r w Moścenicka Draga. Pojechaliśmy w ciemno we wrześniu. Z noclegiem nie było problemu. Zakochałam się w tym miejscu.... myślę że na pierwszy wyjazd do Chorwacji Istria potrafi zachwycić... Wrzucę kilka fotek dla niezdecydowanych, może komuś się spodoba. Dla nas była to fajna miejscówka wypadowa bo zwiedzaliśmy, bardzo mało na miejscu przebywaliśmy... Niestety nie mam jeszcze możliwości wrzucać fotek... bo mam za krótki staż :oops: :oops: :oops:

Re: Labin

ja+ty=my napisał(a):
witam, czy Labin jest dobrym punktem wypadowym/noclegowym dla rodziny z dwójką dzieci ? poproszę za i przeciw tych co tam byli pozdrawiam


wg mnie Labin też jest dobrym miejscem wypadowym, jest poniżej Mościenickiej Dragi. Masz podobną odległość na wyspę Krk jak i na drugą stronę Istrii by pozwiedzać. Nasz 6 dniowy pobyt to właśnie wyspa Krk, następny dzień Lovran (który również bardzo mi się podobał), Pula to kolejny dzień. Pospacerowaliśmy też po Rabac, Rovinij, Porec. W drodze powrotnej zaliczyliśmy Novigrad i Umag. Nasz plan był taki że przy śniadaniu otwierałam mapę i wybierałam kierunek w którym jechaliśmy, zabieraliśmy cały majdan plażowy i w drogę. Praktycznie codziennie inna plaża... było cudownie
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 30.06.2017 10:39

Mieszkamy na Krk. Zwiedziłem Dalmację w dużym stopniu, byłem też na wyspie Brac, ale wczoraj doświadczyłem miejsca, które jest magiczne. Myślę, że Pan Bóg stworzył je na podobieństwo nieba. Pierwszy raz poczułem się jakby czas nagle zwolnił. Tym miejscem było właśnie...

ROVINJ
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2017 11:06

Zacheusz napisał(a):Mieszkamy na Krk. Zwiedziłem Dalmację w dużym stopniu, byłem też na wyspie Brac, ale wczoraj doświadczyłem miejsca, które jest magiczne. Myślę, że Pan Bóg stworzył je na podobieństwo nieba. Pierwszy raz poczułem się jakby czas nagle zwolnił. Tym miejscem było właśnie...

ROVINJ



Absolutnie się zgadzam! Akurat wczoraj w mojej relacji napisałam, że Rovinj skradło moje serce <3
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Istria - najlepsza baza wypadowa? - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone