Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria-jaka miejscowosć?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 03.06.2009 12:33

Polecam Porec - super miejsce jest wszystko co potrzebne turyście. My mieszkaliśmy trochę na uboczu - 10 minut do plaży, 15 min. do starówki.
Życie nocne w centrum kwitnie i zadowoli nawet bardzo wybrednego turystę.
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008
Re: taaa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 03.06.2009 17:09

moduscreati napisał(a):.... jade w okolice Puli ....

Z kalendarza wyjazdowego wynika, że będziemy w tym samym czasie :D . Ja planuję być około 22 czerwca w Rabacu. Zwiedzanie Puli oczywiście w planach. Może da radę się spotkać, rzuć jakiś kontakt na mail'a lub pw.
moduscreati
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 27.05.2009
Re: taaa

Nieprzeczytany postnapisał(a) moduscreati » 03.06.2009 22:05

Lechu67 napisał(a):
moduscreati napisał(a):.... jade w okolice Puli ....

Z kalendarza wyjazdowego wynika, że będziemy w tym samym czasie :D . Ja planuję być około 22 czerwca w Rabacu. Zwiedzanie Puli oczywiście w planach. Może da radę się spotkać, rzuć jakiś kontakt na mail'a lub pw.

Oki zarzuca na priva...
joanna.q
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 10.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna.q » 15.06.2009 20:11

Minor napisał(a):
zadie napisał(a): Witam wszystkich jestem na forum nowa. Mam pytanie do driftera własnie w tym roku we wrześniu wybieram sie do Rovinj i Twoja uwaga ze Rovinj nie do mieszkania lekko mnie zaniepokoiła, czy mógłbyś rozwninąć myśl i napisać coś więcej. Pozdrawiam


Pozwolę sobie zabrać głos.
Rovinj jest jak najbardziej do mieszkania. Byliśmy tam z żoną w 2006 roku i wyjazd ten wspominamy chyba najlepiej ze wszystkich do Chorwacji. Miasto, a w szczególności starówka położona na półwyspie jest przepiękna! Z kwatery (http://www.romano.hr/) do centrum mieliśmy 30min spacerem, na plażę ok. 10min. Nie byłem jeszcze w Dubrovniku, ale ze wszystkich chorwackich miast i miasteczek to właśnie Rovinj zrobił na mnie jak do tej pory największe wrażenie. Polecam.



Zgadzam sie również.Wydaje mi sie że Rovinj jest trochę niedoceniane przez naszych rodaków których zresztą w Rovinj dużo nie spotkałam. Mankamentem mogą być moim zdanie duże odległości do fajnych plaż ale miasto jest naprawę przepiękne! Niesamowite stare miasto i przede wszystkim bardzo duże, nie tylko jedna uliczka ale całe mnóstwo. Zdecydowanie Rovinj wydaje się być ciekawym miejscem na urlop :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 25.05.2014 11:32

Szukam sprawdzonego namiaru na kwaterę na Istrii. Osobiście dałem na forum kilka namiarów na Dalmacje Środkową i Południową, a sam nie dostałem żadnej. No cóż pewnie zapytani takiego namiaru nie mieli. Prosze o sprawdzone namiary.
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 25.05.2014 12:04

poszło na pw..nie pitol... :oczko_usmiech:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.05.2014 12:11

Ja mam sprawdzoną, dobrą miejscówkę ale tylko dla kolegów.
georem
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 08.08.2006
Re: a co sądzicei o Umagu

Nieprzeczytany postnapisał(a) georem » 26.05.2014 09:25

tomekwojt napisał(a):a co sądzicie o Umagu wybieram sie tam 11 lipca jade pierwszy raz a dokladnie do Zambratjji prosze napiście



Byliśmy 3 razy w Umagu, ośrodek Stella Maris, kilka lat temu zrobili z niego piękne Ville i jest naprawdę komfortowo, mile wspominamy pobyt w Umagu, miasteczko małe i urokliwe, dobre na wypady do Triestu czy Wenecji. Najpiękniejszy na Istrii jest Rovinj i bardzo lubimy tam wpadać na zachody słońca i do knajpek.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.05.2014 15:07

Kolego Bocianie gdyby tak kolega mógł w przypływie dobrego serca, przyjacielskiego podejścia do sprawy użyczyć mi na PW adres apartamentu na Istrii. Wiem, że kolega nigdy tam nie pojedzie bo sercem, duszą związany jest z Borkiem na Peljesacu. Pozostaje mi pozazdrościć wyboru letniego wypoczynku z dala od tłumów. Cóż moja małzonka w tym roku inaczej chce spędzić czas. Stawia na kąpieliska na Węgrzech i Północną Chorwację. Pozdrawiam serdecznie - kolega Darek.

Pozdrawiam też kolegę Garbatego z Lubelskiego :D
georem
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) georem » 27.05.2014 16:41

Rozumiem Bociana doskonale, my w tym roku też spędzimy urlop z przyjaciółmi przy Dingaczu u Rodziny Danicic. Już 4 wizyta w tym uroczym miejscu. Jeszcze 94 dni do wyjazdu. :papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.05.2014 20:46

:wink: Też go rozumiem ale wyjątek dla kolegi Darka może zrobić
georem
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) georem » 27.05.2014 21:20

Owszem, nie przeczę.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.05.2014 21:24

No niestety to ja decyduję komu pomagam :) Asertywny trzeba być :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 28.05.2014 09:23

Jak to jest, że w góry dałeś mi namiar za co Jestem Ci wdzięczny pomimo, że z różnych przyczyn tam nie pojechałem. Poczynię to w sezonie zimowym 2014/2015. Mało tego przekazałeś mi sporą wiedzę na temat narciarstwa i Alp. Doprawdy nie rozumie dlaczego nie miałbyś mi użyczyć adresu na Istrię skoro i tak tam nie pojedziesz. Twój świat to Borek, Dingacz, Indiana, Makłowicz, Nurkowanie, Ostrygi, Mule, Ston, Orebic, Korcula itp.

Koledzy pomóżcie. :hut:
georem
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) georem » 28.05.2014 16:04

Ja na Istrii byłem kilka razy głównie w Umagu, dawny ośrodek Soll Stella Maris, dziś to jest odnowiony ośrodek z willami i apartamentami, mogę polecić bo jest sympatycznie, ale ceny w sezonie lipiec-sierpień są kosmiczne żeby nie powiedzieć komiczne. My jeździmy we wrześniu i wtedy są do przyjęcia.

http://www.melia.com/en/hotels/croatia/ ... index.html

Byliśmy raz w sierpniu koło Rovinja i tego ośrodka nie polecę. Amarin się nazywał.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Istria-jaka miejscowosć? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone