Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria-jaka miejscowosć?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
śliweczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 05.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) śliweczka » 26.05.2009 21:35

oj 8O
z tego co pamiętam to uliczki dość wąskie i kręte,ale myśle,że panie z kvarner-express podadzą Ci odpowiednie kwatery! mi tez pomogły znaleźć dobre lokum-dość blisko do plaży,nie za blisko odgłosów nocnego zycia,dobre miejsce dla pobytu z małym dzieckiem :)
jeśli napiszesz im jakie masz wymagania to z pewnością się dostosują!na maile odpowiadają tego samego dnia :)
a Rabac to rzeczywiście dobra baza :)
a tak przy okazji...to czym tam śmigasz?
pozdrawiam
tgniw
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tgniw » 27.05.2009 09:04

Ja polecam VRSAR. Cicho, spokojnie, a i jak chcesz isc wieczorem na miasto sie pobawic to i jest taka mozliwosc.
tomekwojt
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 30.01.2009
a co sądzicei o Umagu

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekwojt » 27.05.2009 09:34

a co sądzicie o Umagu wybieram sie tam 11 lipca jade pierwszy raz a dokladnie do Zambratjji prosze napiście
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: a co sądzicei o Umagu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.05.2009 09:43

tomekwojt napisał(a):a co sądzicie o Umagu wybieram sie tam 11 lipca jade pierwszy raz a dokladnie do Zambratjji prosze napiście

Sam do Umag nie dotarłem ale Istrię znam. To bardzo ciekawy region HR.
Czytałeś może już to i to?
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 27.05.2009 09:55

śliweczka napisał(a):a tak przy okazji...to czym tam śmigasz?

Renault Vel Satis - bardzo wygodny :D , ale mistrzem krętych uliczek to nie jest. Poradzić sobie z wjechanim i wyjechanim to nie ma problemu tylko szkoda mi czasu na takie kręcenie :? .
Jeśli byłabyś uprzejma to podrzuć mi na mail'a (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) namiar na twoją kwaterkę, jeśli dojazd jest w miarę to by mi odpowiadała. Będę jechał "w ciemno".
Pzdr :D
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006
Re: a co sądzicei o Umagu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 27.05.2009 10:56

tomekwojt napisał(a):a co sądzicie o Umagu wybieram sie tam 11 lipca jade pierwszy raz a dokladnie do Zambratjji prosze napiście


Byłem w Umagu, zaraz po wojnie, to był nasz pierwszy raz w Cro. Byliśmy w Stella Maris, pełen zachwyt tym krajem, a szczególnie Istrią pozostał do dzisiaj. Od naszego pobytu minęło już wiele lat, podobno zaszło dużo zmian (remonty), ale mam nadzieję, że czar Cro nie zgasł w tym miasteczku, chociaż do najcudowniejszych nie należy. Ale ma swój urok, klimat, uliczki, port, knajpki, ma czym zachwycić. Plaże w większość kamieniste, ale kilka idealnych dla dzieci (płaskie wejścia) też były. Rury, zjeżdżalnie, baseny, kolejka "bulwarowa".
Minor
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 27.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Minor » 27.05.2009 16:44

zadie napisał(a): Witam wszystkich jestem na forum nowa. Mam pytanie do driftera własnie w tym roku we wrześniu wybieram sie do Rovinj i Twoja uwaga ze Rovinj nie do mieszkania lekko mnie zaniepokoiła, czy mógłbyś rozwninąć myśl i napisać coś więcej. Pozdrawiam


Pozwolę sobie zabrać głos.
Rovinj jest jak najbardziej do mieszkania. Byliśmy tam z żoną w 2006 roku i wyjazd ten wspominamy chyba najlepiej ze wszystkich do Chorwacji. Miasto, a w szczególności starówka położona na półwyspie jest przepiękna! Z kwatery (http://www.romano.hr/) do centrum mieliśmy 30min spacerem, na plażę ok. 10min. Nie byłem jeszcze w Dubrovniku, ale ze wszystkich chorwackich miast i miasteczek to właśnie Rovinj zrobił na mnie jak do tej pory największe wrażenie. Polecam.
śliweczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 05.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) śliweczka » 27.05.2009 20:45

lechu67
podaje Ci przydatnego linka
forum/viewtopic.php?t=21374
masz tam opis Rabaca i dwie mapki! będziesz mógł sam ocenić, które ulice wchodzą w gre i poprosić w kvarner-express o lokum przy odpowiedniej ulicy :) my będziemy "stacjonować" na Slobode.
pozdrawiam :)
śliweczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 05.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) śliweczka » 27.05.2009 20:53

oj!nie zauważyłam dopisku,że będziesz jechał w ciemno :(
to pomoc biura odpada...ale dzięki mapce przynajmniej ocenisz możliwości! :papa:
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 27.05.2009 21:26

Dzięki Śliweczka :D . Będę prawdopodobnie w ostatnim tygodniu czerwca, ewentualnie tydzień wcześniej, więc z kwaterami w ciemno nie powinno być chyba problemu. W Rabacu będę poóźnym popołudniem więc może zaistnieć konieczność znalezienia lokum przez biuro.
zadie
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadie » 31.05.2009 17:06

Pozwolę sobie zabrać głos.
Rovinj jest jak najbardziej do mieszkania. Byliśmy tam z żoną w 2006 roku i wyjazd ten wspominamy chyba najlepiej ze wszystkich do Chorwacji. Miasto, a w szczególności starówka położona na półwyspie jest przepiękna! Z kwatery (http://www.romano.hr/) do centrum mieliśmy 30min spacerem, na plażę ok. 10min. Nie byłem jeszcze w Dubrovniku, ale ze wszystkich chorwackich miast i miasteczek to właśnie Rovinj zrobił na mnie jak do tej pory największe wrażenie. Polecam.[/quote]

serdeczne dzięki za odpowiedź 8) pozdrv
wodnik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 288
Dołączył(a): 28.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wodnik » 02.06.2009 22:03

cromaniaczek napisał(a):Witam
Już nie wiem dokąd jechać.
Na początku miałem zamiar jechać do Porec'ia a później do Rovinj. W tym temacie http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=368578#368578 odradzono mi wyjazdu do Rovinj.Teraz mam zamiar jechać do Rabac są tam piękne plaże ale wyczytałem że jest to mała miejscowość i nie ma co zwiedzać a zarazem życia nocnego tam !nie ma!
Chodzi mi o to żeby w mieście:
-były piękne plaże
-życie nocne kwitło
-było co zwiedzać
-możliwość wyjazdu do Wenecji
-no i żeby to nie było zadupie

W poprzednich latach byłem w Splicie,Trogi'ze,Okrug Gornji,wyspa krk miasto krk i podobało mi się bardzo teraz mam zamiar jechać na Istrię.
Aha i jak polecicie mi jakieś miasto to prosiłym też o relacje z podróżny jak niema to trudno.
Z góry thx



Porec

pozdrawiam
Wodnik
moduscreati
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) moduscreati » 02.06.2009 23:40

Lechu67 napisał(a):Dzięki Śliweczka :D . Będę prawdopodobnie w ostatnim tygodniu czerwca, ewentualnie tydzień wcześniej, więc z kwaterami w ciemno nie powinno być chyba problemu. W Rabacu będę poóźnym popołudniem więc może zaistnieć konieczność znalezienia lokum przez biuro.

VelSatis??? Ty pracujesz w Renault???
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 03.06.2009 11:07

moduscreati napisał(a):VelSatis??? Ty pracujesz w Renault???

Nie, ale witam swojaka z Reni. Mam jeszce M2. A w Vel Satis-ie córka nie ma choroby lokomocyjnej, ponadto VS w używce są tanie "jak barszcz" tylko trzeba trafić dobry egzemplarz. Można powiedzieć, że kupiłem specjalnie pod wyjazdy do Cro :D .
moduscreati
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 27.05.2009
taaa

Nieprzeczytany postnapisał(a) moduscreati » 03.06.2009 12:19

VS jest b.wygodny ,zwłaszcza na tylnej kanapie. Wiem coś o tym.super autko naprawdę/Pozdro - jade w okolice Puli - polecam www.holiday-home.org - najtansze kwaterki ,super wyszukiwarka i super firma - od 5 lat z nimi jestem
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Istria-jaka miejscowosć? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone