Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ISTRIA, Fazana lub inne spokojne miejsce

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slebioda
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.07.2017
ISTRIA, Fazana lub inne spokojne miejsce

Nieprzeczytany postnapisał(a) slebioda » 17.07.2017 00:29

Dzień dobry. Nieoczekiwana roszada urlopowa i szukamy na gwałt przyjaznego miejsca na Istrii.

6 osób w tym dzieci (3 i 6) i dorosły z chorym kolanem. Termin 12-19 sierpnia. Szukamy apartamentu w okolicach Puli w bliskiej odległości do plaży- ze względu na chore kolano im bliżej tym lepiej.
Dużo dobrego czytałem o Fazanie, ale się nie upieramy.
Szukamy namiarów (najlepiej bezpośrednich) na przyjazne dzieciakom miejsce w tamtym rejonie. Chcielibyśmy wydać 80- 100Euro za dobę.
Poradźcie coś proszę bo w domu słyszę tylko Chorwacja, Chorwacja, Chorwacja...

Pozdrawiam
Krzysztof
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Vella
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vella » 17.07.2017 08:04

Może poszukajcie w Valbandon?
To tuż obok Fazany, i jest tam fajna plaża, dużo płycizny, idealnie dla dzieci.

Lokalu nie polecę, nasz był daleko od plaży.
m-ak
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-ak » 17.07.2017 08:53

Wysłałam na priv. Polecam Fazane i wycieczkę do parku Brijuni.
slebioda
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) slebioda » 17.07.2017 11:33

Dzięki. Sprawdzam Valbandon, może mieszkał ktoś tam niedaleko plaży?
M-ak - dziękuję za namiary, napisałem już do Miry, mam nadzieję że uda się coś znaleźć w tym terminie.

Pozdrawiam
Krzysiek
mejko
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mejko » 03.01.2018 10:22

Dzień dobry,
również planujemy się wybrać z dwójka dzieci 2 i 3 latka do Valbandon, w okolicach czerwca.Czy mógłbym prosić o namiary na kwatere?
mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam serdecznie
Mateusz
hubmt
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.01.2018
Istria i okolice - fajne miejsce z dzieckiem na wakacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubmt » 06.01.2018 21:06

hej,
nie byłem jeszcze na pólwyspie Istrai. Czy możecie mi polecić fajne iejsce tzn. najlepiej apartament dla 3 osób blisko morza(do 120m). Zeby nie był na calkowitym odludziu, tzn zeby jakaś fajan restauracja byla blisko, plaża żeby male dziecko moglo się wykąpać.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
ISTRIA, Fazana lub inne spokojne miejsce
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone