Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria czy Krk??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2016 13:03

kibic hr napisał(a):Makarska i piaskownica-byłem w Baskiej Vodzie,Breli,Tucepi,Promajnie,Gradacu,Drveniku i samej Makarskiej i żadna nie miała nic wspólnego z piaskiem a wszystkie swoim wyglądem biją na głowę te ze zdjęć.


To świetnie. Może to i lepiej.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 05.08.2016 17:38

kibic hr napisał(a):Makarska i piaskownica-byłem w Baskiej Vodzie,Breli,Tucepi,Promajnie,Gradacu,Drveniku i samej Makarskiej i żadna nie miała nic wspólnego z piaskiem a wszystkie swoim wyglądem biją na głowę te ze zdjęć.

Wiem jak wyglądają plaże na MR bo też tam byłam, fakt że samo miasto Krk nie ma do nich startu ale jak pisałam wcześniej okolice Baski i SB jak dla mnie to biją na głowę te z MR przede wszystkim ze względu na kolor wody i panujący luz, nie mogę teraz wrzucić nic bo piszę z tel a foty w aparacie :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2016 13:57

kibic hr napisał(a):Tak sobie obejrzałem zdjęcia plaż z Krku i porównałem do tych na których byłem na Rivierze Makarskiej i wydaje mi się jakby to były dwa odmienne światy. Dziwię się ludziom.którzy jadą ponad 1000 km,wydają kupę pieniędzy a potem leżą na betonach.


plaż z Krku

z wyspy czy z miasta?

My bylismy na kilku plażach na wyspie i betonu to ja nigdzie wnie widzialem

tam gdzie bylismy w tym roku zrobiłem 1331km i mielismy małe okrągłe kamyczki, które uwielbiamy

Na piaszczyste plaże to śmigamy za tydzień

Nie to ładne co ładne tylko to co się komu podoba :)

to tyle ...
kawo
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 22.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawo » 06.08.2016 15:00

piotrulex napisał(a):Nie to ładne co ładne tylko to co się komu podoba :)..

Niektórzy nie mają tej świadomości.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2016 22:45

W mieście Krk są plaże kamiemiste jak i betonowe... Beton jest tam, gdzie brzeg jest skalisty.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Istria czy Krk?? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone