Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria 2010 - Rabac, Labin, Premantura, Medulin....

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006
Istria 2010 - Rabac, Labin, Premantura, Medulin....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 13.09.2010 21:38

Witam szanownych Forumowiczów. Choc od naszego powrotu mineło już ponad miesiąc dopiero teraz zrobiłem porządki w wakacyjncyh fotografiach i chce sie z Wami podzielic mysle calkiem pokazna i chyba fajna galeria.
To nasz 4 raz w CRO a drugi na Istrii - poprzednio Rovinj, tym razem Rabac. Poprzednio sami - teraz z 8 miesięcznym szkrabem. Celem moim jest pokazanie piekna Istrii i zaprzeczenie stereotypom, że jak do Chorwacji to tylko do Dalmacji lub jeszcze dalej. Tak mówią tylko Ci, którzy "idą za głosem tłumu" nie potrafiąc dostrzec tego co piekne. Oczywiscie Istria to na pewno nieco inne klimaty, inni ludzie, choc tak samo sympatyczni i gościnni jak gdzieś indziej w Chorwacji. Ale Istria to przecież niezliczona ilośc zabytków, pieknych plaz i krystalicznie czysta woda - calkiem jak na riwierze Makarskiej. Ale co tam bede Wam mowił - zapraszam do galerii i miłego oglądania :D :)

http://picasaweb.google.pl/daniellos76/RABAC2010#
Sewo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 13.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sewo » 13.09.2010 22:20

Obejrzałem i muszę pochwalić, bardzo ładne zdjęcia. Dzięki Tobie postanowiłem, że w przyszłym roku zajrzę w te miejsca, bo będę musiał pomieszkać w Lublanie, a to całkiem blisko. Szkrab też udany :-)
PS. Jedyne zastrzeżenie to czasami krzywy horyzont, w wielu programach to tylko kwestia jednego kliknięcia a efekt będzie 100%.
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 13.09.2010 22:37

Dzięki Sewo za uwage odnosnie tej linii horyzontu, faktycznie mozna to momentalnie skorygowac programem. Ciesze sie ze przyczynilem sie do tego, ze postanowiles odwiedzic te piekny zakatek Chorwacji.
agniecha0103
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 555
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniecha0103 » 17.09.2010 09:30

My odwiedziliśmy Rabac i Labin w drodze do Puli.
Naprawdę śliczne miejscowości.
Istria jest piękna , nasz pobyt bardzo miło wspominamy.
Pozdrawiam Aga.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 15.10.2012 11:30

Ładne zdjęcia :papa: . Też myślę o Istrii ale mało Polaków tam jezdzi dlatego ciężko wyszukać informacji na ten temat marzy mi się zwiedzenie Wenecji i dlatego chętnie zamieszkam na półwyspie tylko nie wiem gdzie ?. Dlatego jakiekolwiek informacje są dla mnie istotne . Muszę tu trochę przekopać :D :D : :D . Fajnie ,że polecacie ten region pozdrowienia :papa: :papa: :papa: .
KURYK
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 27.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KURYK » 17.10.2012 22:21

Witam.
Polecam pobyt w Moscenickiej Dradze i odwiedziny Wenecji. My pojechalismy samochodem do Triestu i potem pociągiem do Venezia, dojeżdża na dworzec a potem z buta na plac św.Marka, super wycieczka, tymbardziej jeśli daliśmy radę w 2 rodziny z 5 dzieci(2 wózki) przez "sto tysięcy" mostów to każdy da radę.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 03.01.2013 19:02

Dzięki za odpowiedz Kuryk . Jak wygląda życie nocne w Moscenickiej Dradze , zamierzam jechać w drugiej połowie czerwca , jak ze sklepami i ogólna okolica spacery czy przypomina choć trochę makarską riwierę ?? . Pozdrawiam .
Sroqraf
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sroqraf » 15.05.2013 21:43

Świetna galeria. Wybieramy się z żoną w czerwcu w te rejony. Nie mamy jeszcze doprecyzowanego "miejsca przeznaczenia", ale obstawiam gdzieś w okolice Rijeki. Podpowiedzcie proszę gdzie warto wyskoczyć, żeby zapełnić pięknymi wspomnieniami 9 dni w CRO?
Na chwilę obecną planujemy:
Rovinj
Pula
Premantura i Kamenijak
Jeziora Plitwickie

Zastanawiam się czy nie rzucić się na południe bardziej, ale lubię walczyć ze schematami, chociaż widokami chyba rzeczywiście południe wygrywa.

Pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.05.2013 08:21

Sroqraf napisał(a):Świetna galeria. Wybieramy się z żoną w czerwcu w te rejony. Nie mamy jeszcze doprecyzowanego "miejsca przeznaczenia", ale obstawiam gdzieś w okolice Rijeki. Podpowiedzcie proszę gdzie warto wyskoczyć, żeby zapełnić pięknymi wspomnieniami 9 dni w CRO?

Zastanawiam się czy nie rzucić się na południe bardziej, ale lubię walczyć ze schematami, chociaż widokami chyba rzeczywiście południe wygrywa.


istria-co-warto-zobaczyc-t25336.html#p423248
pierwszy-raz-na-istrii-co-polecacie-t18354.html
istria-a-dalmacja-przemyslenia-t35383.html


Pozdrawiam
:papa:
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 16.05.2013 09:23

naszym celem w tym roku jest Rovinj - miło mieć przed wyjazdem rozeznanie jak piękne widoki nas tam czekają..
Sroqraf
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sroqraf » 19.05.2013 12:15

Dzięki za linki. Nam zaś zależy na pięknej plaży i dobrej bazie wypadowej na okolicę o której wspominałem.
Myślę o Opatiji, Rabacu, Medulinie może? Co sądzicie? Jedziemy w ciemno, ale dobrze byłoby mieć już jakiś "cel".

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Istria 2010 - Rabac, Labin, Premantura, Medulin....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone