Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Internet Peljesac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
koloX
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 14.06.2011
Internet Peljesac

Nieprzeczytany postnapisał(a) koloX » 14.06.2011 22:41

Witam wraz z pierwszym postem na forum :)

Za kilka dni ruszamy na Peljesac, a ściślej Borak. Tak się składa ze względu na moją pracę że może zaistnieć (oby nie zaistniała) konieczność skorzystania z internetu. Wolałbym zawczasu mieć jakieś informacje dotyczące miejsc gdzie można z niego skorzystać w tym rejonie zamiast miotać się bez sensu. Z tego co zdążyłem się zorientować z internetem bywa tam krucho mniejszych miejscowościach.
Czy ktoś ma jakąś wiedzę dotyczącą internetu na Peljesacu?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 14.06.2011 22:48

Przy okazji kupna wina, idź z laptopem do willi Anadingac, do Daniciców :) Tam mają sygnał. 8)
koloX
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) koloX » 14.06.2011 23:02

Dzięki za szybką odpowiedź. Ulżyło mi że jest na miejscu. Bo obawiam się że bez niego się nie obejdzie... Chyba muszę zmienić pracę :roll:
borys
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 22.06.2004
borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) borys » 16.06.2011 13:07

od 25.06 będę w boraku w anadingac i jest internet na miejscu.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.06.2011 14:03

borys napisał(a):od 25.06 będę w boraku w anadingac i jest internet na miejscu.

Powiedz im tam, niech się szykują na przybycie 25cio osobowej Crorodzinki w sierpniu... Niech tego winiacza tam trochę więcej wycisną :):)
borys
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 22.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) borys » 16.06.2011 14:06

Powiadomię napewno ,postaramy się nie wypić całej beki dingaca
ania.mor
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 11.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.mor » 17.06.2011 14:30

trzymam Cię za słowo, bo ja bedę w anadingać od 4.07 i nie chciałabym ogladac dna beczki
Dayana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dayana » 19.06.2011 15:40

Nie no, tak znany kraj, bardzo oblegany przez turystów, a z odbieraniem internetu miałby być problem? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, to państwo trochę negatywnie by mnie wtedy zaskoczyło. :D Myślę, że z internetem nie będzie problemu, ze względu na dużą liczbę odwiedzających ten kraj. Mogą być natomiast jakieś zakłócenia i np. w małych miastach odbiór może być nieco gorszy, jednak tak jak ktoś tu napisał powyżej w dużych i znanych hotelach, restauracjach (a tego w Chorwacji nie brakuje) odbiór na pewno będzie.
stoku
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) stoku » 05.10.2011 22:20

Bocian napisał(a):Przy okazji kupna wina, idź z laptopem do willi Anadingac, do Daniciców :) Tam mają sygnał. 8)

Trzeba to niestety sprostować.
Dostęp do internetu owszem jest ale przez pół godziny w ciągu doby i to o różnej porze.
To dość istotna i prawdziwa informacja.
Dlaczego tak się dzieje?-nawet gospodarze nie wiedzą .
Jeśli to forum ma być wiarygodne zamieszczajmy spawdzone informacje
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 17.10.2011 19:01

W tym roku też zaliczyliśmy Peljesac, niestety w-fi trochę nam szwankowało, były niestety zaniki sygnału, mimo wszystko jakoś mieliśmy kontakt z krajem. :D

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone