Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Imprezowe i ciekawe miejscowości w Chorwacji dla młodych

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
netox
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 04.07.2013
Imprezowe i ciekawe miejscowości w Chorwacji dla młodych

Nieprzeczytany postnapisał(a) netox » 04.07.2013 08:34

Witam,

Przeszukałem forum i nie znalazłem takowego tematu nie wiem nawet czy dobry dział. ale jeżeli nie proszę o przeniesienie, a nie usuwanie.

Do rzeczy. Jesteśmy czwórką młodych przyjaciół i chcielibyśmy własnym autem pojechać na wakacje do osławionej Chorwacji, jednak jeżeli o polskim wybrzeżu wiem praktycznie wszystko to o samej Chorwacji nie wiele. O co chodzi? Szukamy miejscowości na wakacje w tym roku, która tętni życiem po prostu. Nie szukamy wypoczynku w ciszy i spokoju tylko ciekawej miejscowości z imprezami i atrakcjami turystycznymi chodzi o puby, bary, imprezy i dużo młodych ludzi itp. Nie jesteśmy plażowiczami którzy pól dnia leżą na słońcu.

Wiem, że makarska jest ciekawym imprezowym miejscem jednak chcielibyśmy znaleźć coś bliżej ok 1000 km z Wrocławia. Czy ktoś mógłby polecić taką miejscowość lub wysłać ewentualne namiary na kwatery, pokoje itp?

Widziałem, że ludzie nie piszą tu tylko wysyłają sobie na maila. Dziwny zwyczaj, ale skoro takie zasady to moja poczta adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.07.2013 08:55

Albo imprezowe, albo ciekawe ;)

Konkretne miejscowości dla imprezowiczów :)
netox
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) netox » 04.07.2013 09:07

Hehe, dzieki serdeczne za linka. Chodziło mi o ciekawe dla imprezowiczów nie dla zwiedzających zabytki :D Nie koniecznie musi być tam milion osób na metr kwadrat ale chodzi o to żeby sie nie nudzić, pójść na jakieś nie wiem wesołe miasteczko, dobrą imprezę itp. po prostu się rozerwać. Ja zazwyczaj z wakacji bardziej zmęczony wracam niż przed nimi :P
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.07.2013 09:58

W Breli jest plac zabaw ;)

Chce wam się tłuc tyle kilometrów nad morze, żeby potem pójść do wesołego miasteczka, albo na dyskotekę? :roll:
Pewnie w dzień śpicie?

Na Węgry jedźcie, gdzieś nad Balaton, albo w inne miejsce, gdzie są aquaparki i dyskoteki.
Bliżej, taniej i więcej zabawowego towarzystwa :)
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 04.07.2013 10:58

weldon napisał(a):

Na Węgry jedźcie, gdzieś nad Balaton, albo w inne miejsce, gdzie są aquaparki i dyskoteki.
Bliżej, taniej i więcej zabawowego towarzystwa :)


Fakt... Skoro nie zależy Wam na plażowaniu, to po co się tyle tłuc?
Co roku pojawiają się takie pytania i co roku są podobne odpowiedzi: Makarska, Novalija, może jeszcze Split. A może Opatija? Może coś na Istrii? Tylko nie wiem czy to będą w 100 procentach Wasze wymagania. Musicie poczytać i wybrać :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 12.07.2013 00:37

Wyspa Pag Novalija - wielka imprezownia na plaży, Makarska, ale to nie, albo większe miasta, Zadar, Split, Opatija, Pula, TRogir,Dubrownik, pewnie tam coś znajdziecie :)

https://www.google.pl/search?q=novalja& ... 3&imgdii=_
sylwiapar
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwiapar » 21.07.2013 18:03

Ines proszę o pomoc. jade w drugiej polowie do chorwacji i mam problem gdzie jechać ponieważ wybieram się tam z malym dzieckiem i bratem który wieczorami chciałby gdzies wyjść się pobawić czy posiedzieć w jakims pubie z dobra muzyka. czy orebic spelni nasze wzmagania. kwatera może być dalej od centrum, tak żeby można było spacerkiem dojść do centrum. dodam jeszcze ze makarska i baska voda sa mi znane i chcialabzm jechać w tym roku gdzie indziej.
kjeerownik
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 20.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjeerownik » 21.07.2013 21:36

A jak sytuacja wygląda w Rovinj?
prezesm
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) prezesm » 22.07.2013 14:58

Polecam Vodice. Mnóstwo dyskotek i klubów przy plaży. 24 godziny na dobe się tam coś dzieje.
przemek568
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.08.2012
Pierwszy raz do Chorwacji ( Młodzi ludzie )

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek568 » 21.02.2015 14:18

Witam

we wrześniu 2015 ze znajomymi chcemy wybrać się do Chorwacji , będzie to pierwszy raz . Będzie nas minimum 5 osób. Nasz wyjazd do Chorwacji wiąże się z plażą , wodą, i od czasu do czasu oczywiście chcielibyśmy się wybrać na jakąś imprezę . Jakie polecacie miejscowości, może znacie jakieś fajne domki , apartamenty, jakichś fajnych gospodarzy, jakieś sprawdzone miejscówki, może znacie jakieś fajne miejsca skąd jest naprawdę blisko i do plaży i na imprezkę. Jesteśmy spokojnymi ludźmi, na pewno nie sprawimy gospodarzom żadnych problemów , jeśli się nam spodoba na pewno wrócimy do miłych ludzi.

Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie wskazówki i podpowiedzi. :D
Użytkownik usunięty
Re: Pierwszy raz do Chorwacji ( Młodzi ludzie )

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.02.2015 15:10

Na początek polecam dokładną lekturę forum :D

Szczególnie tych stron:

faq-czyli-najczesciej-zadawane-pytania-f27.html

chorwackie-abc-f19.html

Jak już będziecie bogatsi o wiedzę, to się pytajcie o szczegóły 8)
Bo diabeł tkwi w szczegółach :wink:

O namiary na kwatery pytałeś się już 3 lata temu i uzyskałeś wtedy bardzo dużo linków :roll:
portal-t38722.html#p1009802
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: Pierwszy raz do Chorwacji ( Młodzi ludzie )

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 21.02.2015 23:00

przemek568 napisał(a):Witam

we wrześniu 2015 ze znajomymi chcemy wybrać się do Chorwacji , będzie to pierwszy raz . Będzie nas minimum 5 osób. Nasz wyjazd do Chorwacji wiąże się z plażą , wodą, i od czasu do czasu oczywiście chcielibyśmy się wybrać na jakąś imprezę . Jakie polecacie miejscowości, może znacie jakieś fajne domki , apartamenty, jakichś fajnych gospodarzy, jakieś sprawdzone miejscówki, może znacie jakieś fajne miejsca skąd jest naprawdę blisko i do plaży i na imprezkę. Jesteśmy spokojnymi ludźmi, na pewno nie sprawimy gospodarzom żadnych problemów , jeśli się nam spodoba na pewno wrócimy do miłych ludzi.

Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie wskazówki i podpowiedzi. :D

Poszlo na e-mail .pozdrowionka :papa:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009
Re: Pierwszy raz do Chorwacji ( Młodzi ludzie )

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 22.02.2015 00:44

Też jakiś czas temu szukaliśmy takich miejscowości.
I jedynym słusznym adresem jest oczywiście Novalja na wyspie Pag ze swoją plażą Zrce. Jest to plaża nazywana chorwacką Ibizą.
http://www.zrce.com/
Nocleg możecie znaleźć w samej Novalji, która jest jednak większą miejscowością i ceny pewnie będą wyższe i znaleźć apartament w dobrej cenie niedaleko morza będzie trudniej albo w okolicznych miejscowościach. Ja polecam miejscowość Caska.My tam stacjonowaliśmy. To wioska z kilkunastoma domami, własną super plażą z której "z buta" można dojść do ZRCE w kilkanaście minut.
Imprezy tam są nieziemskie. Impreza trwa od rana do wieczora a w wolnych chwilach w Casce można się zrelaksować i wyciszyć.
Mam jeden namiar na noclegi w Casce - sami tam mieszkaliśmy super apartamenty z super właścicielami. jeśli będziesz zainteresowany pisz....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Pierwszy raz do Chorwacji ( Młodzi ludzie )

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.02.2015 02:48

przemek568 napisał(a):Witam

we wrześniu 2015 ze znajomymi chcemy wybrać się do Chorwacji , będzie to pierwszy raz . Będzie nas minimum 5 osób. Nasz wyjazd do Chorwacji wiąże się z plażą , wodą, i od czasu do czasu oczywiście chcielibyśmy się wybrać na jakąś imprezę . Jakie polecacie miejscowości, może znacie jakieś fajne domki , apartamenty, jakichś fajnych gospodarzy, jakieś sprawdzone miejscówki, może znacie jakieś fajne miejsca skąd jest naprawdę blisko i do plaży i na imprezkę. Jesteśmy spokojnymi ludźmi, na pewno nie sprawimy gospodarzom żadnych problemów , jeśli się nam spodoba na pewno wrócimy do miłych ludzi.

Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie wskazówki i podpowiedzi. :D

konkretne-miejscowosci-dla-imprezowiczow-t41385.html#p1183038
KAZAH
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.01.2015
Gdzie na pierwszy wyjazd dla młodych?

Nieprzeczytany postnapisał(a) KAZAH » 13.03.2015 18:41

Witam:)

Prosze doswiadczonych cro manaików o porade gdzie najlepiej wybrac sie pierwszy raz do cro;) najlepiej aby bylo to na ladzie:)
Dodam ze jest nas dwoje po 23 lata zalezy nam na fajnych widoczkach oczywiscie dyskotekach i generalnie tak zeby sie rozerwac i wypoczac od szarowki:)
Myslelismy o splicie ale tez o okolicach splitu ale nie wiemy na co sie zdecydowac ;)
Wyjazd planowany na pierwsze dwa tyg wrzesnia wiec ceny jak i zatloczenie z tego co wyczytalem powinny byc nizsze ;)

Dziekuje z góry i pozdrawiaam:D
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Imprezowe i ciekawe miejscowości w Chorwacji dla młodych
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone