Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Imprezowe i ciekawe miejscowości w Chorwacji dla młodych

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Gdzie na pierwszy wyjazd dla młodych?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 13.03.2015 20:42

Jak się rozerwać to Split w lipcu http://www.ultraeurope.com/ :D
Użytkownik usunięty
Chorwacja na studencką kieszeń

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.08.2018 21:04

Witam wszystkich cromaniaków! Wybieram się we wrześniu do Chorwacji, ale jedyne co mam na razie zaplanowane to data :roll: W Chorwacji byłam już dwa razy ale w szczycie sezonu, dlatego stąd moje pytanie, jakie miasto wybrać, które w połowie września będzie zarówno tętniło życiem oraz było dobrą bazą wypadową by dostać się komunikacją publiczną do innego miasteczka lub parku, a także pogoda będzie jeszcze sprzyjała kąpielom w Adriatyku. I przechodzę do drugiej części pytania: jak zminimalizować koszty podróży? Budżet wynosi +/- 1600 zł na osobę przy 8-10 dni. Czy jest to wykonalne? Nie mówię o codzienny stołowaniu się w restauracjach, ale bardziej o samej komunikacji (jedziemy autokarem z Polski) i noclegu oraz kilku atrakcjach typu rejs na wyspę. Czy macie jakieś polecone miejscówki? Rady? Z góry dziękuję za odpowiedzi :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Chorwacja na studencką kieszeń

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.08.2018 21:21

mikygrey napisał(a):Witam wszystkich cromaniaków! Wybieram się we wrześniu do Chorwacji, ale jedyne co mam na razie zaplanowane to data :roll: W Chorwacji byłam już dwa razy ale w szczycie sezonu, dlatego stąd moje pytanie, jakie miasto wybrać, które w połowie września będzie zarówno tętniło życiem oraz było dobrą bazą wypadową by dostać się komunikacją publiczną do innego miasteczka lub parku, a także pogoda będzie jeszcze sprzyjała kąpielom w Adriatyku. I przechodzę do drugiej części pytania: jak zminimalizować koszty podróży? Budżet wynosi +/- 1600 zł na osobę przy 8-10 dni. Czy jest to wykonalne? Nie mówię o codzienny stołowaniu się w restauracjach, ale bardziej o samej komunikacji (jedziemy autokarem z Polski) i noclegu oraz kilku atrakcjach typu rejs na wyspę. Czy macie jakieś polecone miejscówki? Rady? Z góry dziękuję za odpowiedzi :wink:

konkretne-miejscowosci-dla-imprezowiczow-t41385.html#p1183038

ile-kosztuje-urlop-w-chorwacji-t22917-8685.html

Gdzie zawozi Was autokar. :?:

lifetechnicolor - czy coś Emilia kojarzy :?:
lifetechnicolor
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 15.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lifetechnicolor » 15.08.2018 22:19

Już kojarzy, dziękuję za przypomnienie :D
Autokar jedzie od Zadaru po Split, zatrzymując się w miejscowościach po drodze również oraz w większości miejscowości na Riwierze Makarskiej
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.08.2018 22:27

Polecam rozważyć zatrzymanie się w:

Primošten
Baška Voda
Tučepi
Makarska

Drvenik znasz :wink:
lifetechnicolor
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 15.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lifetechnicolor » 15.08.2018 22:29

Baske już też :D
Dziękuję za podpowiedź :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.08.2018 22:34

lifetechnicolor napisał(a):Baske już też :D
Dziękuję za podpowiedź :)

Czyli celuj w Makarską.
Na forum dużo informacji o tej miejscowości.
:papa:
grzechwa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.08.2018
Tucepi dla 25 latków ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzechwa » 16.08.2018 23:54

Witam wszystkich,
Razem z moją dziewczyną wybieramy się po raz pierwszy do Chorwacji. Znaleźliśmy kwaterę w Tucepi (przepiękna miejscowość), natomiast jako, że mamy 25 lat obawiamy się, że nie będzie co tam robić wieczorami.
Czy Tucepi żyje późnym wieczorem i czy są tam jakieś knajpki lub dyskoteki otwarte do późna ?
Obawiamy się trochę, że po 22 życie się tam kończy i najbliższym miejscem gdzie można będzie wypić drinka i się pobawić to Makarska. Na forach wszyscy opisują Tucepi jako miejscowość typowo dla rodzin.
Czy w naszym przypadku warto szukać jednak czegoś w Makarskiej ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 17.08.2018 00:19

:D wierz mi, gdziekolwiek byś nie był życie w Cro, po 22.00, się dopiero zaczyna...
grzechwa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzechwa » 17.08.2018 10:45

Czy ktoś może jeszcze to potwierdzić ? :D
ZAQ_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 28.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAQ_12 » 17.08.2018 11:17

Hej,
najbardziej imprezowe miejsce w CRO to Pag - Novalija i plaża Zrce :)
grzechwa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzechwa » 17.08.2018 15:10

Nie chodzi mi o jakeis mega imprezowe miejsce. CHodzi mi tylko o to, zeby miasteczko nie wymieralo wieczorem i zeby bylo dokad wyjsc :)
lifetechnicolor
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 15.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lifetechnicolor » 21.08.2018 21:02

grzechwa napisał(a):Nie chodzi mi o jakeis mega imprezowe miejsce. CHodzi mi tylko o to, zeby miasteczko nie wymieralo wieczorem i zeby bylo dokad wyjsc :)

Byłam końcem sierpnia w Baska Voda. Za dnia nie było tyle tłumów na ulicach i w restauracjach niż po godzinie 22, można powiedzieć że wręcz było tłoczno i trudno było znaleźć miejsce :) co prawda to nie było Tucepi, ale w sąsiedniej Breli było również tłoczno :D
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004
Jakie miasto jest najbardziej imprezowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 29.06.2020 14:15

Cześć.
Po kilku latach sytuacja z koronawirusem i ograniczeniami zmusza nas do wybrania Chorwacji na tegoroczny urlop.
Dotychczas byliśmy wielokrotnie w Baska Voda i wypadowo w pobliskich miejscowościach.

Moje pytanie brzmi do bardziej obeznanych: jakie miasteczko jest najbardziej imprezowe? Marzy nam się atmosfera podobna do tej np. w bułgarskim Słonecznym Brzegu.
Czy w Chorwacji są w ogóle takie miasteczka gdzie można wyjść do jakiegoś klubu, dyskoteki - czy tylko tak jak Baska Voda czy nawet Makarska: emeryckie sypialnie z brzdękającymi klapy muzykami do kolacji? ;-)

Po prostu - nie chcemy się wieczorami nudzić.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2020 16:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Imprezowe i ciekawe miejscowości w Chorwacji dla młodych - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone