Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Import ryb (Dorady) z Chorwacji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pykos1
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 03.05.2009
Import ryb (Dorady) z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) pykos1 » 05.11.2017 15:14

Witajcie.
Czy jest ktoś na forum kto zajmuje się , ewentualnie wie kto się zajmuje importem świeżej Dorady z Chorwacji do Polski ?
Szukam stałego dostawcy i regularnych dostaw.
Poza rybami będą też potrzebne inne artykuły (np piwo, oliwa)
Pomoże ktoś w tym temacie ?
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 05.11.2017 19:22

Panie Pykos to jest Cro Forum dla miłośników turystyki samochodowej, a nie Centrala Import- Eksport.
pykos1
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 03.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pykos1 » 05.11.2017 19:45

Ural napisał(a):Panie Pykos to jest Cro Forum dla miłośników turystyki samochodowej, a nie Centrala Import- Eksport. Zmień Pan forum na OLX albo tudzież podobne. Dość na forum handlu, spekulanctwa, polityki, uprawiania lansu itp. Tu się odpoczywa, a nie handluje.


Hmyy...
Skąd tyle agresji ???
od 12 lat jeżdżę i kocham Chorwację, BARDZO chciałbym tam zamieszkać na stałe ale skoro na razie nie mogę...
to postanowiłem sprowadzić trochę Chorwacji do Polski :)
Chciałbym w Polsce przyrządzać Doradę z grilla i cieszyć się jej smakiem , a przy tym może komuś przypomnę smaki z wakacji :)
Więc jeżeli nie chcesz nie pomagaj ale NIE ATAKUJ
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 05.11.2017 19:49

Z kontekstu Twojego postu wynika, że Ty chcesz ściągać hurtowe ilości w celach handlowych. Jeśli nie to moją wypowiedż uznaj za nie byłą.
pykos1
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 03.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pykos1 » 05.11.2017 21:06

W sumie ilości będą hurtowe, bo chcę otworzyć punkt z chorwacki, jedzeniem (ispod peki, grillowane ryby i grillowane krewetki) do tego Ozujsko i Karlovacko i choć na chwilę wrócić do Chorwacji (smakiem i klimatem) :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.11.2017 00:14

pykos1 napisał(a):Witajcie.
Czy jest ktoś na forum kto zajmuje się , ewentualnie wie kto się zajmuje importem świeżej Dorady z Chorwacji do Polski ?
Szukam stałego dostawcy i regularnych dostaw.
Poza rybami będą też potrzebne inne artykuły (np piwo, oliwa)
Pomoże ktoś w tym temacie ?

od-kuchni-t42639-1260.html#p1718366

Zapytaj w Biedronce lub w Lidlu o import dorady. :wink:
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 06.11.2017 00:41

Janusz ma rację. Skontaktuj się z Biedronką :)
JM z tego co wiem planuje własne hodowle ryb basenu Morza Śródziemnego, dorady będą jak sądzę podstawową rybą.
Startują chyba w przyszłym roku jeśli już nie wystartowali. Można założyć że wszystkiego nie zużyją na wewnętrzne potrzeby i będą sprzedawać nadwyżki na wolnym rynku.
pykos1
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 03.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pykos1 » 06.11.2017 22:34

Hmyy...
Zapytać zawsze warto
Dzięki chłopaki za podpowiedź
pykos1
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 03.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pykos1 » 22.11.2017 20:54

Ok
Temat Dorady i owoców morza ogarnięty :) (z dostawą pod drzwi)
Pozostał temat dostawy piwa :/
Chodzi o skrzynkę może dwie tygodniowo, jest w stanie ktoś pomóc ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.11.2017 22:47

Dorada jest do kupienia w niektorych sklepach Spar

w Biedronce nigdyjej nie widzialem

Co do piwa z Chorwacji,to raczej nie ma szans :?

Widzialem w sklepach Spar Niksicko z Czarnogory
maranka
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 27.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) maranka » 22.11.2017 22:57

Cześć,
jeśli chodzi o doradę polecam zdecydowanie Metro, kupuję regularnie na własny użytek. W naszej okolicy dostawa świeżych ryb jest co środę, czasem uda mi się kupić jeszcze z wnętrznościami... czytaj bardzo świeżą. Swoją drogą tak dużego działu rybnego nie widziałam w żadnym innym sklepie. Świeże ośmiornice, kałamarnice, nawet grzbiety na moją ulubioną zupę rybną tam dostanę :D Niestety wina, piwa czy oliwy z Chorwacji nie znalazłam, za to ajvar jest i to w różnych wydaniach. Pozdrawiam.
szymon122
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymon122 » 08.02.2018 19:51

Panie pykos1
Proszę o przesłanie na PW wiadomości zawierającej numer kontaktowy do Pan. Proszę o kontakt do śr (08.02.2018)

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Import ryb (Dorady) z Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone