Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Imiona dla dzieci

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 07.03.2011 21:16

Myślałem bardziej o tym wykonawcy :D


p.s. Właśnie uznaliśmy z żoną, że imie Nikodem chyba zostanie
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 07.03.2011 22:12

madziaimaciek napisał(a):Myślałem bardziej o tym wykonawcy :D
p.s. Właśnie uznaliśmy z żoną, że imie Nikodem chyba zostanie

Zmylił mnie przymiotnik "jugosłowiański", przyjęłam zatem , że chodzi o grupę popularną w b.Jugosławii. Nie spodziewałam się, że pod przymiotnikiem tym może kryć się macedońska piosenka ludowa.
Proeski Jugosławię pewnie słabo pamiętał..
A wracając do piosenki ludowej .. ja bardzo lubię instumentalną wersję utworu w aranżacji i wykonaniu grupy Leb i sol.
Piękne są i inne macedońskie piosenki ludowe w ich wykonaniu (Uči me majko, karaj me i Aber dojde donke).
Pozdrawiam
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 09.03.2011 21:10

O fajna ta wersja :)
justa999
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 04.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) justa999 » 08.06.2011 00:02

Maja bardzo mi się podoba. Musicie się zdać na intuicję rodzicielską.
Ja mam Karolinę :D i stwierdzam, że tylko to imię pasuje do mojego dziecka.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 08.06.2011 06:37

justa999 napisał(a):Ja mam Karolinę :D i stwierdzam, że tylko to imię pasuje do mojego dziecka.


To tak samo jak ja, żadne inne tylko Karolina. :D :D :D
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 11.06.2011 07:34

Ania W napisał(a):
justa999 napisał(a):Ja mam Karolinę :D i stwierdzam, że tylko to imię pasuje do mojego dziecka.


To tak samo jak ja, żadne inne tylko Karolina. :D :D :D
My nie możemy dać Karolina z racji płci :P ale wszystkie Karoliny to fajne dziewczyny :wink: u nas będzie Dawid :)
justa999
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 04.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) justa999 » 12.06.2011 16:50

Czyli decyzja zapadła, moje gratulacje bo to nie lada wyczyn :D

W moim przypadku na decyzję miały wpływ czynniki zewnetrzne. Tzn kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży był koniec marca i wtedy Jan Paweł II umierał. Wtedy jakoś tak naturalnie pomyślałam o imionach Karol i Karolina. Niecały miesiąc po mioch urodzianch Karol Wojtyła został Papieżem, także decyzja tym bardziej była dla mnie trafna.

I faktycznie mam wykapaną Karolkę, a sama z siebie nie wpadłabym na to imię :D Byłaby Wiktoria, która wogóle nie pasuje do mojej córci.
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 14.06.2011 22:31

justa999 napisał(a):Czyli decyzja zapadła, moje gratulacje bo to nie lada wyczyn :D
.
Dziękujemy :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Imiona dla dzieci - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone