Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile zabrać pieniędzy na 10-dniowy wyjazd do Chorwacji?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 11.04.2017 12:23

Jak nie bedziecie sie oszczedzać to ponad 10 tysiecy spokojnie na wszysto potrzebne jak nic..
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.04.2017 12:31

Patrząc po nicku chyba ok. 22 lat mają...
mucha95 napisał(a):hotel plus przejazd wyjdzie nas około 1500 zł
Podejrzewam, że jadą w 4 lub 5 osób, taki mają app. i te koszty dzielą na 5 i po tyle im wychodzi...

mucha95 napisał(a):mam pytanie czy prócz tych 1500zł o których wspomniałem powyżej 1000zl mi wystarczy weźcie pod uwagę, że w naszym wieku nie będziemy się tam oszczędzać :P
[/quote]
No i nie wiadomo czy jadą tam na 1 dzień to 1000 zł wystarczy, czy na miesiąc....

Zero konkretów... a są dwa: jadą w sierpniu i nie będą oszczędzać.....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.04.2017 12:37

piekara114 napisał(a):Zero konkretów... a są dwa: jadą w sierpniu i nie będą oszczędzać.....

Trzeci - ilość alkoholu do zabrania :wink:
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 11.04.2017 14:13

Janusz Bajcer napisał(a):Trzeci - ilość alkoholu do zabrania :wink:


O tak, trafiony zatopiony :mrgreen:

Tak nawiasem to po co brać, skoro na miejscu w co drugiej chałupie pędzą lub wytwarzają coś dobrego :) no i słynne Ozujsko lub Karlovacko na każdym kroku...
Loraq12
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 25.02.2015
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loraq12 » 12.04.2017 06:57

Nauczony doświadczeniem z zeszłego roku, w tym chcę trochę przyoszczędzić ,ale pewnie się nie uda. Chcemy wyżywienie organizować częściowo w apartamencie, częściowo w konobach (50/50) . Co do promów to będziemy tylko używać promu z Orebic na Korculę i z powrotem bez auta. Paliwo, no tu nie zaoszczędzę 4.2 swoje ssie ,dobrze chociaż że w dieslu hahah. Poniższe założenie ma charkter planowy, aczkolwiek myślimy aby przedłużyć pobyt z 21 do 28 dni , ale to się okaże w praniu. Drugi plan B oscyluje w około 23k pln .Zobaczymy.
Przechwytywanie.JPG


plan B , jak wszystko wypali :
Przechwytywanie2.JPG
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.04.2017 07:29

Loraq12 napisał(a):Nauczony doświadczeniem z zeszłego roku, w tym chcę trochę przyoszczędzić .Zobaczymy.

A tak z ciekawosci...........ile wynosi opcja nieoszczędna? 8O
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 12.04.2017 07:39

Loraq12 napisał(a):Nauczony doświadczeniem z zeszłego roku, w tym chcę trochę przyoszczędzić ,ale pewnie się nie uda. Chcemy wyżywienie organizować częściowo w apartamencie, częściowo w konobach (50/50) .

Rozumiem, że "4,2 swoje ssie" .... ale czy wyjazd jest w opcji familijnej np. 2+2, czy to zlot całego klanu, bo nie wiem jak odnieść się do tych liczb.
Użytkownik usunięty
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.04.2017 08:18

Przecież to nieco tylko ponad 5 tys. na tydzień, a z tego połowa na apartament. Nic szokującego nie widzę w tej kwocie.
Loraq12
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 25.02.2015
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loraq12 » 12.04.2017 08:49

jedziemy 2+3 dzieci, w wieku 7,5,2 .Nie oszczędna to opcja B .
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 12.04.2017 09:10

A tak z ciekawości.

Na czym ma polegać nieoszczędna wersja przy kosztach paliwa ?
Taka sama ilość kilometrów, a cena 1000 zł wyższa.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 12.04.2017 09:20

Jak dla mnie to jest realne na 28 dni, rodzinka moja była na Korfu 2+3 (5 lat,12, 14) na 6 nocy za 18 tys zl. Wynudzili się na maxa, jedzenie średnie- bez szału dzieci głównie frytki jadły, do morza kilka dobrych km i byli tylko raz przy okazji objazdowki wypożyczony autem. Jedyny plus to baseny i zjeżdżalnie ale ile można...A Wy za takie pieniądze jedziecie na 28 dni. Jedynie zastanawia mnie koszt paliwa, piszesz że autko pali 4,2 ON. Mój maly diselek też tyle palil podczas poprzednich wyjazdów i nie jak mi tu wychodzi 2500 zł za 4 tys km?
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 12.04.2017 10:09

bigredone napisał(a):Przecież to nieco tylko ponad 5 tys. na tydzień, a z tego połowa na apartament. Nic szokującego nie widzę w tej kwocie.

Jeśli 5 tys na tydzień, to jest ok ale 15 tys nawet na 3 tyg. to już wieelki wydatek.
Użytkownik usunięty
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.04.2017 11:11

amatus1 napisał(a):Jak dla mnie to jest realne na 28 dni, rodzinka moja była na Korfu 2+3 (5 lat,12, 14) na 6 nocy za 18 tys zl. Wynudzili się na maxa, jedzenie średnie- bez szału dzieci głównie frytki jadły, do morza kilka dobrych km i byli tylko raz przy okazji objazdowki wypożyczony autem. Jedyny plus to baseny i zjeżdżalnie ale ile można...A Wy za takie pieniądze jedziecie na 28 dni. Jedynie zastanawia mnie koszt paliwa, piszesz że autko pali 4,2 ON. Mój maly diselek też tyle palil podczas poprzednich wyjazdów i nie jak mi tu wychodzi 2500 zł za 4 tys km?


4,2 to pojemność silnika.
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 12.04.2017 11:12

amatus1 napisał(a):Jak dla mnie to jest realne na 28 dni, rodzinka moja była na Korfu 2+3 (5 lat,12, 14) na 6 nocy za 18 tys zl. Wynudzili się na maxa, jedzenie średnie- bez szału dzieci głównie frytki jadły, do morza kilka dobrych km i byli tylko raz przy okazji objazdowki wypożyczony autem. Jedyny plus to baseny i zjeżdżalnie ale ile można...A Wy za takie pieniądze jedziecie na 28 dni. Jedynie zastanawia mnie koszt paliwa, piszesz że autko pali 4,2 ON. Mój maly diselek też tyle palil podczas poprzednich wyjazdów i nie jak mi tu wychodzi 2500 zł za 4 tys km?

4.2 to chyba pojemność silnika :wink:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.04.2017 11:15

Endrju napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Trzeci - ilość alkoholu do zabrania :wink:


O tak, trafiony zatopiony :mrgreen:

Tak nawiasem to po co brać, skoro na miejscu w co drugiej chałupie pędzą lub wytwarzają coś dobrego :) no i słynne Ozujsko lub Karlovacko na każdym kroku...


Taaa z braku zaopatrzenia niejedna armia padła .........
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ile zabrać pieniędzy na 10-dniowy wyjazd do Chorwacji? - strona 52
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone