Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile zabrać pieniędzy na 10-dniowy wyjazd do Chorwacji?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 26.07.2015 10:04

khml napisał(a):Faktycznie - po przeczytaniu całego wątku mam wątpliwości czy jadąc w drugiej połowie sierpnia na 14 dni (2os.+2dzieci), /wstępnie Pag 7 dni oraz Vodice 7 dni/ budżet na poziomie 1500 euro (nie wliczając kosztów dojazdu: paliwa, winiet, opłat autostradowych), czyli kwota 1500 euro na apartman + jedzenie na miejscu + wycieczki na Plitvickie i jakieś inne będzie wystarczająca 8O

1500 Euro na 14 dni , apartament + jedzenie na miejscu + wycieczka na Plitvickie to według moich obliczeń dość skromnie .
Zakładając że za apartament zapłacicie 50-60 Euro na 14 dni - 700-840 Euro (nie piszecie czy w ciemno czy z rezerwacją za ile ) , to zostaje jakieś 660 Euro na 14 dni , to wychodzi po 47 Euro na dzień , czyli 350 Hrk (+-) , bez Konob w dzień w dzień......... skromnie dacie radę.

O ile w tej cenie co podałem złapiecie apartament , bo może traficie i za 100 Eurasów.
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 26.07.2015 21:06

maniust napisał(a):
khml napisał(a):Faktycznie - po przeczytaniu całego wątku mam wątpliwości czy jadąc w drugiej połowie sierpnia na 14 dni (2os.+2dzieci), /wstępnie Pag 7 dni oraz Vodice 7 dni/ budżet na poziomie 1500 euro (nie wliczając kosztów dojazdu: paliwa, winiet, opłat autostradowych), czyli kwota 1500 euro na apartman + jedzenie na miejscu + wycieczki na Plitvickie i jakieś inne będzie wystarczająca 8O

1500 Euro na 14 dni , apartament + jedzenie na miejscu + wycieczka na Plitvickie to według moich obliczeń dość skromnie .
Zakładając że za apartament zapłacicie 50-60 Euro na 14 dni - 700-840 Euro (nie piszecie czy w ciemno czy z rezerwacją za ile ) , to zostaje jakieś 660 Euro na 14 dni , to wychodzi po 47 Euro na dzień , czyli 350 Hrk (+-) , bez Konob w dzień w dzień......... skromnie dacie radę.

O ile w tej cenie co podałem złapiecie apartament , bo może traficie i za 100 Eurasów.


Dziękuję za pomoc.
Jedziemy w ciemno. Rzeczywiście może być problem z miejscem za 50-60 euro, więc nie mamy innego wyjścia tylko powiększyć budżet :wink:
Gdybym znalazł forum kilka lat temu - moja "skarbonka" byłaby pełna 5-cio złotówek i już bym nie miał tego problemu :roll:

Jednak decyzja podjęta i jedziemy do Chorwacji / bez powiększania budżetu (1500 euro + koszty podróży które przewidziałem na poziomie ok 1600złotych) możemy spędzić urlop nad naszym morzem ale nie chcemy :?
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 27.07.2015 07:51

[quote="mervik]

Maniek ja tak łagodnie nazywam bo w żuljance byłem :mrgreen:[/quote]
co tam w Žuljance słychać? :mrgreen:
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 27.07.2015 12:17

Jeden wypad czteroosobowy do konoby na lądzie to cirka 320-350 kun, na wyspie nawet 500 [zależy co się je].
Bez konob można dać radę, z konobami ciężko. Co najwyżej jak zaoszczędzicie, to pod koniec wyjazdu będziecie mieli na jedna konobę. Wtedy dobrze wybierajcie, by nie zjeść byle czego.
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 27.07.2015 13:56

Tytusdj napisał(a):Jeden wypad czteroosobowy do konoby na lądzie to cirka 320-350 kun, na wyspie nawet 500 [zależy co się je].
Bez konob można dać radę, z konobami ciężko. Co najwyżej jak zaoszczędzicie, to pod koniec wyjazdu będziecie mieli na jedna konobę. Wtedy dobrze wybierajcie, by nie zjeść byle czego.


Teraz wszystko jest uzależnione od ceny noclegów. Budżet, po wielu analizach podnieśliśmy do 2000euro (bez kosztów dojazdu). Więcej po prostu nie damy rady. Z konob jak najbardziej chcemy skorzystać :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 27.07.2015 14:14

khml napisał(a):Teraz wszystko jest uzależnione od ceny noclegów. Budżet, po wielu analizach podnieśliśmy do 2000euro (bez kosztów dojazdu). Więcej po prostu nie damy rady. Z konob jak najbardziej chcemy skorzystać :)

Jak nie będziecie się stołować w konobach w dzień , w dzień , jak napisałem wyżej , tylko dla odmiany czasem jakaś pizza czy cevapcici , dacie radę przy tym budżecie. :wink:
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 27.07.2015 14:51

I to jest pocieszająca wiadomość :) konoby nie codzienne, a i pizza też może być :) poza tym nie wiem czy będziemy aż tak wygłodniali żeby codziennie jeść :wink: ...no może trochę spragnieni ..... tych cudownych widoków :)
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 28.07.2015 10:00

Jedziesz autem, kup sobie małego grilla gazowego i rób tak jedzenie samemu. W Konzumach i Tommy mają całą masę gotowego i do przyrządzenia świeżego mięsa itp. Ja robiłem tak sporo kolacji i wyszło równie smacznie jak w Konobie a za margines ceny. W ciągu dnia nie chce się jeść przy takiej temperaturze, lepiej w wodzie siedzieć.

Mięso mają tam zaskakująco świeże i dobrej jakości.

Do Konoby chodziłem na wynalazki, jakich w domu nie zrobisz.
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 28.07.2015 10:04

Tytusdj napisał(a):Jedziesz autem, kup sobie małego grilla gazowego i rób tak jedzenie samemu. W Konzumach i Tommy mają całą masę gotowego i do przyrządzenia świeżego mięsa itp. Ja robiłem tak sporo kolacji i wyszło równie smacznie jak w Konobie a za margines ceny. W ciągu dnia nie chce się jeść przy takiej temperaturze, lepiej w wodzie siedzieć.

Mięso mają tam zaskakująco świeże i dobrej jakości.

Do Konoby chodziłem na wynalazki, jakich w domu nie zrobisz.



Cenna uwaga :) Tylko nie wiem czy znajdę gdziekolwiek w samochodzie miejsce na taki grill :roll:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.07.2015 13:52

mervik napisał(a):...ja nadal nie wiem jak to robicie...że tak mało wydajecie 8O
...na dwie osoby ... 18 dni z opłatami i dużą częścią jedzenia z PL ...poszło min około 10 k :roll:
...fakt że gdzie mieszkaliśmy mogło spać jeszcze dwoje dzieci :wink:

Rozumiem, że stosowne paragony posiadasz? :mrgreen:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 28.07.2015 13:53

anakin napisał(a):Rozumiem, że stosowne paragony posiadasz? :mrgreen:

Maurycy masz coś do paragonów z Cro? :evil:
Ja zbieram , takie "zboczenie" ......
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.07.2015 13:55

maniust napisał(a):
anakin napisał(a):Rozumiem, że stosowne paragony posiadasz? :mrgreen:

Maurycy masz coś do paragonów z Cro? :evil:
Ja zbieram , takie "zboczenie" ......

Absolutnie nic. :mrgreen:
Tak z ciekawości...........widać coś na tych z przed pięciu lat? :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 28.07.2015 14:00 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 28.07.2015 13:56

anakin napisał(a):
maniust napisał(a):
anakin napisał(a):Rozumiem, że stosowne paragony posiadasz? :mrgreen:

Maurycy masz coś do paragonów z Cro? :evil:
Ja zbieram , takie "zboczenie" ......

Absolutnie nic. :mrgreen:
Tak z ciekawości...........widać coś na tych sprzed pięciu lat? :oczko_usmiech:

Z przed pięciu , nie .....wyblakły , ale z przed sześciu widać , zakonserwowane w albumie. :oczko_usmiech:
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 28.07.2015 15:24

khml napisał(a):Cenna uwaga :) Tylko nie wiem czy znajdę gdziekolwiek w samochodzie miejsce na taki grill :roll:


Taki ci wystarczy

Obrazek

Będziesz sobie pitrasił stopniowo i świeże podawał, do tego ze dwie puszki gazu na zapas.
Taki chyba wciśniesz. Nie wiem w ile osób jedziesz...jak we dwie to nawet w Malucha byś wcisnął...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.07.2015 15:49

anakin napisał(a):...Tak z ciekawości...........widać coś na tych z przed pięciu lat? :oczko_usmiech:


Widać :!: tylko se trzeba uprzednio ksero porobić :P :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ile zabrać pieniędzy na 10-dniowy wyjazd do Chorwacji? - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone