Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile zabrać pieniędzy na 10-dniowy wyjazd do Chorwacji?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 06.08.2014 15:49

1 września Vodice jeszcze żyją wszystko powoli zamiera tak po 15 września.
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 06.08.2014 16:09

Michal_evo1 napisał(a): Z góry dzięki!


100 zł w przeliczeniu na jedną osobą to kwota jak najbardziej OK. Podejrzewam, że jeszcze starczy na wieczorne, codzienne szaleństwa w postaci kufelków zimnych piwek i regionalnych przekąsek :hut:

Powodzenia!
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 06.08.2014 16:55

Mnie tam wyszło na samo paliwo, winiety, autostrady, tunele drobne 3 tysiaki. No, ale 6000 kilometrów kółka wykręciły (na miejscu: Chorwacja, Czarnogóra, Albania, Włochy i dojazd/przejazd: Czechy, Austria, Słowenia) :mrgreen:

Także nie ma co wyliczać :oczko_usmiech:
Travis(M)
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.08.2014
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Travis(M) » 06.08.2014 20:08

Forumowicze mam takie drobne pytanie :) w Chorwacji mam do wydania 3000 tys zł (tak planuje) oczywiscie razem z wyjazdem i ze wszystkimi przyjemnosciami. Wybieramy sie w 4 osoby do Dubrovnika lub Crikvenicy. Jakby ktos mogl tak mniej wiecej powiedziec jak rozlozyc fundusze ile wziac euro ile kun? Oczywiscie jedziemy samochodem. planujemy byc tam od wtorku do wtorku tj. 7 dni :) sory ze takie pytania ale pierwszy raz sie wybieram do Chorwacji i nie chce sie sparzyc na starcie :)


pozdrawiam :)
wieza
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 13.05.2014
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) wieza » 06.08.2014 20:13

1 knajpa i masz po 3 tysiach ;)
Użytkownik usunięty
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2014 20:24

Travis(M) napisał(a):Forumowicze mam takie drobne pytanie :) w Chorwacji mam do wydania 3000 tys zł (tak planuje) oczywiscie razem z wyjazdem i ze wszystkimi przyjemnosciami. Wybieramy sie w 4 osoby do Dubrovnika lub Crikvenicy. Jakby ktos mogl tak mniej wiecej powiedziec jak rozlozyc fundusze ile wziac euro ile kun? Oczywiscie jedziemy samochodem. planujemy byc tam od wtorku do wtorku tj. 7 dni :) sory ze takie pytania ale pierwszy raz sie wybieram do Chorwacji i nie chce sie sparzyc na starcie :)


pozdrawiam :)



3000 tys. to możesz zabrać jeszcze pół forum i biedy nie zaznacie:)
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 06.08.2014 20:34

Kiedy zapisy ? Siedzę z przodu :mrgreen: przy motorniczym :oczko_usmiech:
Michal_evo1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.08.2014
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michal_evo1 » 06.08.2014 20:55

golibroda napisał(a):Kiedy zapisy ? Siedzę z przodu :mrgreen: przy motorniczym :oczko_usmiech:

Czekaj, czekaj, może oni mają po 3 tysie na twarz...?
Travis(M)
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.08.2014
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Travis(M) » 06.08.2014 21:34

Michal_evo1 napisał(a):
golibroda napisał(a):Kiedy zapisy ? Siedzę z przodu :mrgreen: przy motorniczym :oczko_usmiech:

Czekaj, czekaj, może oni mają po 3 tysie na twarz...?


tak tak 3 tys na osobe :) czyli mowicie ze wystarczy? :) a jak to rozlozyc w walucie mniej wiecej? 300 euro wystarczy? i reszte na kuny? :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 06.08.2014 21:54

Travis(M) napisał(a):tak tak 3 tys na osobe :) czyli mowicie ze wystarczy? :) a jak to rozlozyc w walucie mniej wiecej? 300 euro wystarczy? i reszte na kuny? :)

3 tys. zł na tydzień na łeb spoko styknie , nawet jakbyście mieli jeść w Konobach w samym Dubrovniku.
Weż parę kun z PL na start , np. 200 , resztę płać po drodze gdzie się da plastikiem i szmal wyciągaj ze ściany w HR.
Bez sensu wozić siano z sobą.
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 07.08.2014 17:45

Świetna rada. No chyba, ze bankomat wetnie kartę (co mi się zdarzyło na szczęście w Polsce z powodu awarii bankomatu). Ciekawe jak wrócą.
Użytkownik usunięty
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.08.2014 17:54

piotr68 napisał(a):Świetna rada. No chyba, ze bankomat wetnie kartę (co mi się zdarzyło na szczęście w Polsce z powodu awarii bankomatu). Ciekawe jak wrócą.

Spoko, jeśli bankomat zeżre, to w cywilizowanym kraju oddadzą :lol:
Znam takich, którym wcięło w Stonie, a plastik musieli odebrać w Dubrovniku, ale przy okazji wpadli po raz 20-ty do tego pięknego miasta :lol:
Użytkownik usunięty
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.08.2014 18:19

piotr68 napisał(a):Świetna rada. No chyba, ze bankomat wetnie kartę (co mi się zdarzyło na szczęście w Polsce z powodu awarii bankomatu). Ciekawe jak wrócą.


Wetnie i zje, posieka na kawalki :?: :D

Jak wetnie, to ktos z banku karte wyciagnie z bankomatu i odda.
Chyba, ze ktos sie poslugiwal skradziona karta 8)

Gorzej jak ktos zgubi karte albo mu ukradna
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 07.08.2014 18:57

piotr68 napisał(a):Świetna rada. No chyba, ze bankomat wetnie kartę (co mi się zdarzyło na szczęście w Polsce z powodu awarii bankomatu). Ciekawe jak wrócą.

Jeśli nie zgłosiłeś od razu w pobliskim banku to nie wrócą.
Mi wcieło w sobotę zgłosiłem na infolinie to mi musieli wyrobić nową.
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 07.08.2014 20:30

Lednice napisał(a):
piotr68 napisał(a):Świetna rada. No chyba, ze bankomat wetnie kartę (co mi się zdarzyło na szczęście w Polsce z powodu awarii bankomatu). Ciekawe jak wrócą.


Wetnie i zje, posieka na kawalki :?: :D

Jak wetnie, to ktos z banku karte wyciagnie z bankomatu i odda.
Chyba, ze ktos sie poslugiwal skradziona karta 8)

Gorzej jak ktos zgubi karte albo mu ukradna

A to wyciąganie z bankomatu i oddawanie to jak myślisz jak długo trwa? W Polsce blisko tydzień (wyrobienie i przesłanie nowej karty), ciekawe jak długo w Chorwacji? Zabezpieczenie w gotówce trzeba mieć.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ile zabrać pieniędzy na 10-dniowy wyjazd do Chorwacji? - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone