Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile zabrać pieniędzy na 10-dniowy wyjazd do Chorwacji?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 30.06.2014 19:00

43 DDW a ja już wydałem 5 stów na ponton, płetwy i inne "gumiaki" :mrgreen: :mrgreen:
zielak3
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2014
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) zielak3 » 30.06.2014 19:43

witam, jako podpowiedź dla wyjeżdżających (po raz pierwszy) można się zastanowić nad namiotami (bynajmniej nie plażowymi... choć może). Jadąc po raz pierwszy pod namiot do cro a zarazem pamiętając moje wyjazdy w Polsce byłem przerażony (kolega mnie namówił - chwała mu za to). Powiem tak - aklimatyzacja na drugi dzień (jestem ciepłoludkiem). Jedyną przykrością to ciepła woda pod prysznicem, oraz ciepłe ręczniki. Reszte istna rewelacja. Koszt to ok. 1000 zł 12 dni 4 osoby.(2013 rok). Przejazd to ok. 1500zł.
Jedzonko trochę z Polski trochę na miejscu. Wycieczki Krka Split itp. Statek podwodny, wesołe miasteczko i inne dla dzieci przyjemności. Nie oszczędzałem ale nie byłem też rozrzutny. Cały koszt wyjazdu (z jedzeniem zabranym z Polski itp) to 5200.
Nie mało nie dużo spoko
Pozdrawiam
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 30.06.2014 20:17

cooleczka napisał(a):43 DDW a ja już wydałem 5 stów na ponton, płetwy i inne "gumiaki" :mrgreen: :mrgreen:


Powiadasz 43 DDWWWWWWWW :lol: :lol: :lol: :lol: Ja poczekam aż zwodujesz zabawkę.
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 30.06.2014 20:31

przemo99 napisał(a):
cooleczka napisał(a):43 DDW a ja już wydałem 5 stów na ponton, płetwy i inne "gumiaki" :mrgreen: :mrgreen:


Powiadasz 43 DDWWWWWWWW :lol: :lol: :lol: :lol: Ja poczekam aż zwodujesz zabawkę.

mój ponton Twój browar? :mrgreen: :mrgreen:
Wiktoria
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 06.01.2014
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 02.07.2014 18:12

Czytając to myślałam, że dowiem się jakich uśrednionych cen można się spodziewać.A dowiedziałam się, że 130pln to dużo, 300pln to mało, że dobre mule to tylko w cro, że arbuzów w polsce nie ma, że krowa nie muczy tylko chłop co dużo żre itp itd :D :) Bardzo ciekawa lekturka.

DDW 12.Pozdrawiam:)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 02.07.2014 20:08

Wiktoria napisał(a):Czytając to myślałam, że dowiem się jakich uśrednionych cen można się spodziewać.A dowiedziałam się, że 130pln to dużo, 300pln to mało, że dobre mule to tylko w cro, że arbuzów w polsce nie ma, że krowa nie muczy tylko chłop co dużo żre itp itd :D :) Bardzo ciekawa lekturka.

DDW 12.Pozdrawiam:)

Bo ludzie pie.....lą co im ślina na język przyniesie aby sobie postów nabić(nieważne że nie na temat-licznik bije).
edekstary
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 19.06.2012
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekstary » 06.07.2014 19:04

Wiktoria napisał(a):Czytając to myślałam, że dowiem się jakich uśrednionych cen można się spodziewać.A dowiedziałam się, że 130pln to dużo, 300pln to mało, że dobre mule to tylko w cro, że arbuzów w polsce nie ma, że krowa nie muczy tylko chłop co dużo żre itp itd :D :) Bardzo ciekawa lekturka.

DDW 12.Pozdrawiam:)


Najprostsza odpowiedź na to ile zabrać pieniędzy - tyle ile masz, bo wszystko i tak wydasz bez problemu. Im się ma ich więcej, tym na więcej można sobie rzecz jasna pozwolić. Na 10 dniowy wyjazd w tym roku zabieramy 2900, z tym, że mamy już opłacony apartman. 1200zł na paliwo, winiety, autostrady w CRO, reszta na własne wydatki:)
szpulaszpula
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 14.03.2014
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpulaszpula » 06.07.2014 19:11

Fanka napisał(a):Owoce są drogie figi,arbuzy...sporo kasy na to idzie., figi chyba są po 60 kun kg.


Na przełomie czerwca i lipca figi w Breli były po 25-30kun / kg
dormaj19
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 02.04.2014
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) dormaj19 » 07.07.2014 08:33

Ktoś tu pisał, że liczył 130 zł za osobę na dzień? Czy to jest koszt wszystkiego (benzyna, nocleg, jedzenie) czy tylko życie na miejscu czyli jedzenie? Pytam, bo zastanawiam się ile bedzie mnie kosztowało wyzywienie 5 -osobowej rodziny. Zabieram kilka weków. Już zrobiłam. Wydaje mi się, że 130 zł na samo jedzenie na dzień to strasznie dużo, ale może się mylę... Proszę o podpowiedz.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 07.07.2014 09:52

A nie prościej spr. samemu w aktualnych gazetkach lidlowych czy konzumowych co ile kosztuje?
Ceny dań w knajpach tez są na forum nawet całe cenniki. Wiesz najlepiej co lubi twoja rodzina i sama policz ile wam potrzeba na wyżywienie. Tu jedni ci powiedzą że to za mało a inni ze aż nadto i dalej nie będziesz wiedziała.
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 07.07.2014 19:24

Nie wiem dlaczego narzekacie na wysokie ceny w Cro ???
Ceny z dzisiaj:
Pizza duża: 27 kun
Sznycel wiedeński z dodatkami: 38 kun
Piwo duże 12 kun
porcja ryby z dodatkami 40 kun
1 litr wina białego 20 kun

owoce Brzoskwinia,morela,nektaryna 7kun/kg
czereśnie,gruszki,śliwki mirabelki 8kun/kg
arbuz 4 kuny/kg
Użytkownik usunięty
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.07.2014 19:43

smok131 napisał(a):Nie wiem dlaczego narzekacie na wysokie ceny w Cro ???
Ceny z dzisiaj:
Pizza duża: 27 kun
Sznycel wiedeński z dodatkami: 38 kun
Piwo duże 12 kun
porcja ryby z dodatkami 40 kun
1 litr wina białego 20 kun

owoce Brzoskwinia,morela,nektaryna 7kun/kg
czereśnie,gruszki,śliwki mirabelki 8kun/kg
arbuz 4 kuny/kg

Kurteczka, taniej jak w zeszłym roku :mrgreen:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 07.07.2014 20:37

smok131 napisał(a):Nie wiem dlaczego narzekacie na wysokie ceny w Cro ???
Ceny z dzisiaj:
Pizza duża: 27 kun
Sznycel wiedeński z dodatkami: 38 kun
Piwo duże 12 kun
porcja ryby z dodatkami 40 kun
1 litr wina białego 20 kun

owoce Brzoskwinia,morela,nektaryna 7kun/kg
czereśnie,gruszki,śliwki mirabelki 8kun/kg
arbuz 4 kuny/kg

Gdzie Ty takie ceny widziałeś?,może gdzieś się cudem trafiło :D
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 07.07.2014 22:26

Vukovar i Ilok :) :oczko_usmiech: :papa:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 08.07.2014 00:06

smok131 napisał(a):Vukovar i Ilok :) :oczko_usmiech: :papa:


...hihihi..dobre...a może cennik z Makarskiej Riviery ... i ceny szybują od razu razy dwa :lol:
U nas nad morzem też zdzierają a czym dalej od morza to zawsze jest taniej :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ile zabrać pieniędzy na 10-dniowy wyjazd do Chorwacji? - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone