Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile średnio robimy zdjęć w Chorwacji?

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]

Ile średnio robisz zdjęć w Chorwacji

do 100
6
29%
powyżej 1000
6
29%
z aparatem jem, śpię, pływam i inne takie, więc nawet nie liczę
9
43%
nie robię wogóle
0
Brak głosów
mam kamerę, kręcę tylko filmy
0
Brak głosów
a co to są zdjęcie ;)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 21

Piotr Lutynski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1301
Dołączył(a): 04.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr Lutynski » 13.07.2005 16:33

Trudno odpowiedzieć... zwykle bywały 3 filmy (x36klatek) + 120 zdjec na kamerze miniDV.... a teraz nie wiem bo nie jade w tym roku ale byloby duuuzo bo kupilem cyfrę 350D i kartę 2GB... wiec miesci sie duzo 1000 zdjec w jakości normal i ponad 550 w Fine (pewnie robilby w Normal bo nie ma roznicy).
Zaznaczyłem do 500 bo pewnie po selekcji tyle byloby (nawiasem mowiac robie coraz mniej... wiecej wybieram :-)
Pozdrav
clk320
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) clk320 » 13.07.2005 17:58

Gratuluje zakupu. Ja mam 300D z paroma obiektywami i jestem bardzo zadowolony.
Nie polecam jednak robienia zdjec na rozdzielczosciach gorszych od najlepszej :) Szkoda aparatu-roznica akurat jest i to bardzo duza, jezeli chcesz zrobic odbitki - ja robie np. A4 i wychodza doskonale.
Piotr Lutynski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1301
Dołączył(a): 04.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr Lutynski » 14.07.2005 09:27

clk320 napisał(a):Gratuluje zakupu. Ja mam 300D z paroma obiektywami i jestem bardzo zadowolony.
Nie polecam jednak robienia zdjec na rozdzielczosciach gorszych od najlepszej :) Szkoda aparatu-roznica akurat jest i to bardzo duza, jezeli chcesz zrobic odbitki - ja robie np. A4 i wychodza doskonale.

Dzieki... Twoj też jest świetny :-)
Oprócz Kita, który jest lepszy niż wielu przypuszcza kupilem 28-105 USM 3,5-4,5 ktory jest oceniany wiecej niz dobrze- jest świetny powyżej f:4,5-5 ale nic nie jest idealne bo od 4,5 w dol kit wypada duzo lepiej.

Pozdr
Ivcia
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 14.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ivcia » 15.07.2005 16:06

Nasz aparacik na swojej karcie zmiesci ponad 500 zdjec, ale zabieramy tez data bank zeby moc je zrzucac na biezaco tak wiec zdjec moze byc nieograniczona ilosc ;) Ja to w ogole jestem fotomaniakiem, wiec pewnie bedzie tak jak zaznaczylam w ankiecie, z aparatem jem, spie i co tam jeszcze... ;)
Piotr Lutynski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1301
Dołączył(a): 04.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr Lutynski » 16.07.2005 22:39

Ivcia napisał(a):....., z aparatem jem, spie i co tam jeszcze... ;)

Moj aparacik nie ma tak dobrze.... w łóżku wystarcza mi Kobieta.... :-)

Pozdr
clk320
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) clk320 » 16.07.2005 23:12

Piotr Lutynski napisał(a):Oprócz Kita, który jest lepszy niż wielu przypuszcza kupilem 28-105 USM 3,5-4,5 ktory jest oceniany wiecej niz dobrze- jest świetny powyżej f:4,5-5 ale nic nie jest idealne bo od 4,5 w dol kit wypada duzo lepiej.
Pozdr


Tak, to fakt. Ja tez kita uzywam dosc czesto. Zazwyczaj mam jednak moj "standardowy obiektyw" - 28-135 IS USM... Ile to juz dzieki IS nim narobilem zdjec "z reki" np. w ciemnych kosciolach... Do portretow czesto uzywam 50mm 1,8 albo 70-300 Sigmy.
Generalnie aparat jest b. dobry - zwlaszcza ze scrackowanym firmware... :) Nastepny sprzet dopiero kupie, jak pojawi sie na rynku cos, co nie ma "crop factora" Ciekawe, jak dlugo bede czekal...

pozdrowienia
Krzysztof
http://krzysztofp.fotopic.net
Ivcia
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 14.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ivcia » 18.07.2005 10:22

Piotr Lutynski napisał(a):
Ivcia napisał(a):....., z aparatem jem, spie i co tam jeszcze... ;)

Moj aparacik nie ma tak dobrze.... w łóżku wystarcza mi Kobieta.... :-)

Pozdr


No mi w lozku kobieta nie wystarczy :lol: :mrgreen: raczej wolalabym jakiegos faceta ;)
Piotr Lutynski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1301
Dołączył(a): 04.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr Lutynski » 18.07.2005 13:40

Ivcia napisał(a):
Piotr Lutynski napisał(a):
Ivcia napisał(a):....., z aparatem jem, spie i co tam jeszcze... ;)

Moj aparacik nie ma tak dobrze.... w łóżku wystarcza mi Kobieta.... :-)

Pozdr


No mi w lozku kobieta nie wystarczy :lol: :mrgreen: raczej wolalabym jakiegos faceta ;)

Fuj........ :-)

Pozdr
Ania87
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 21.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania87 » 18.07.2005 16:42

Musze kupic wiekszą pamięć do mojego aparatu cyfrowego bo te 400 fotek które przywożę po tygodniu to pikuś ;)...
Poprzednia strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ile średnio robimy zdjęć w Chorwacji? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone