Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kto znalazł?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kocurek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kocurek » 07.08.2009 07:53

Ja znalazłam aż 5 kun, na ścieżce, którą sie wracało z plaży.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.08.2009 08:22

Znalazłem wczoraj 260 Euro.
becia25
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) becia25 » 07.08.2009 08:30

8O no to masz farta JacYamaha,pogratulować znaleziska :P
mottom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 02.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mottom » 07.08.2009 08:52

JacYamaha napisał(a):Znalazłem wczoraj 260 Euro.

na własnym koncie :wink:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 07.08.2009 08:54

JacYamaha napisał(a):Znalazłem wczoraj 260 Euro.


Pewnie z ubiegłorocznego wyjazdu zostało
becia25
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) becia25 » 07.08.2009 08:56

No to w takim razie to się nie liczy :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.08.2009 09:08

Marta jak mnie widzi to się śmieje...
A było to tak. Szykuje się wyjazd i potrzebuję coś na dokumenty i telefon żeby po kieszeniach się nie walało (bo nie lubię). I nagle oświecenie - przecież w zeszłym roku w Chorwacji miałem taką "pedałkę" na pasku. Więc szperanie po mieszkaniu i jest. Trzeba by wyprać więc sru po kieszeniach i ...wot cała znajda. W zeszłym roku podzieliliśmy kasę i była w różnych zakamarkach - tak dla bezpieczeństwa. To była pula przeznaczona na powrót jakby co (tfu-tfu). Kupowane po 3,18. To były czasy.
Arek - wygrałeś lizaka - podaj adres do wysyłki. :wink: :lol:
To zamiast skarbonki przez cały rok teraz mam.
Pozdrawiam
Jacek
Koziorożec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koziorożec » 07.08.2009 09:23

W 1997 r. nurkując wyłowiłem banknot 10-kunowy. Po wysuszeniu "poszedł do ludzi". Rok później przeżyłem zabawne wydarzenie. Zajechaliśmy z rodziną do Baśki na Krku. Po drodze wymieniliśmy trochę marek niemieckich na kuny a resztę pieniędzy schowłem w apartmanie w "bezpiecznym miejscu". Po paru dniach, gdy kunowe zapasy się wyczerpały, chciałem wymienić następne 100 marek na kuny ale nie mogłem sobie przypomnieć, gdzie jest to bezpieczne miejsce. Po przeszukaniu apartamentu w szeregi wdała się lekka panika ale rozpoczęliśmy ponowne przeszukanie i w wersalce stojącej w salonie znaleźliśmy pod materacem 20 marek, które ktoś inny tam schował. Po godzinnych poszukiwaniach kasa się znalazła pod wykładziną podłogową w rogu sypialni. Dwa lata później miałem podobny numer z paszportami i już myślalem, że zostanę w Chorwacji na zawsze. W tym roku wynurkowałem monetę 1-kunową. Była trochę zaśniedziała i dopiero w trzecim sklepie mi ją przyjęli.
Ostatnio edytowano 07.08.2009 12:20 przez Koziorożec, łącznie edytowano 1 raz
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 07.08.2009 09:42

JacYamaha napisał(a):Arek - wygrałeś lizaka - podaj adres do wysyłki. :wink: :lol:
Jacek


Heheh, jeśli mam możliwość zmiany nagrody to poproszę krówkę ciągutkę ;)
becia25
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) becia25 » 07.08.2009 10:23

JacYamaha napisał(a):Marta jak mnie widzi to się śmieje...
A było to tak. Szykuje się wyjazd i potrzebuję coś na dokumenty i telefon żeby po kieszeniach się nie walało (bo nie lubię). I nagle oświecenie - przecież w zeszłym roku w Chorwacji miałem taką "pedałkę" na pasku. Więc szperanie po mieszkaniu i jest. Trzeba by wyprać więc sru po kieszeniach i ...wot cała znajda. W zeszłym roku podzieliliśmy kasę i była w różnych zakamarkach - tak dla bezpieczeństwa. To była pula przeznaczona na powrót jakby co (tfu-tfu). Kupowane po 3,18. To były czasy.
Arek - wygrałeś lizaka - podaj adres do wysyłki. :wink: :lol:
To zamiast skarbonki przez cały rok teraz mam.
Pozdrawiam
Jacek


No to jednak jednak jest czego gratulować,teraz jakby znalazł.Szkoda że ja nic nie znalazłam,pozdrav
florian46
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 09.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) florian46 » 07.08.2009 11:51

W tym roku mój 3 letni synek Kacperek znalazł piękne i duże muszle w piasku na plaży, przez tydzień nurkowania nie udało mi się czegoś podobnego wyłowić, a w drodze powrotnej już na terenie kraju w Krynicy zatrzymaliśmy się na ostatnie tankowanie i siusiu, Kacperek wybiegł z toalety i rozpędzony wpadł w regał z chipsami, kiedy wstawał zauważył pod regałem pieniązka za którego potem kupił sobie paczke chipsów którą zwalił.
wejac
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 26.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wejac » 12.08.2009 22:53

Witam!
Moja żona w tym roku idąc po winko w Makarskiej znalazła 20 € (kurcze zawsze to ja chodziłem)
wejac
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 26.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wejac » 12.08.2009 22:55

Witam raz jeszcze, chodzi o 20 euro
evil
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 18.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) evil » 12.08.2009 23:09

magdapaszek napisał(a):Będąc w zeszłym roku na Węgrzech (roczna przerwa od Chorwacji ) rozbijalismy nasz biwak, a nasze dzieci krzątały sie obok, syn znajomych w tedy 4 latek -mały i opalony -stał koło namiotów i sie kiwał jak mały ,,żebrok,, i przylatuje taki ucieszony !!! z 10 E w rączce--dostał od Dunki -widocznie wygladalismy jak tabor cygański


Dawno się tak nie usmiałem :D :D :D
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 14.08.2009 05:52

Wreszcie i mi udało się coś znaleźć. W te wakacje znalazłem 0,5 kuny. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Ile kto znalazł? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone