Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 06.10.2017 08:28

W zeszłym roku płaciłam 80 euro za apartament 2+2 zarezerwowane przez booking
W tym roku byliśmy w tej samej miejscowości i opłata wynosiła 65 euro też dla 2+2
Wakacje 2018 już też zaklepane i miejsce się nie zmienia a cena za 4+2 to 75 euro
Szukałam na własną rękę
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 06.10.2017 10:49

anka581 napisał(a):W zeszłym roku płaciłam 80 euro za apartament 2+2 zarezerwowane przez booking
W tym roku byliśmy w tej samej miejscowości i opłata wynosiła 65 euro też dla 2+2
Wakacje 2018 już też zaklepane i miejsce się nie zmienia a cena za 4+2 to 75 euro
Szukałam na własną rękę


ale to nic nie mówi. Napisz miejscowość, odległość od plaży, jaki widok, jaki standard.
Rok temu rezerwowałaś przez booking a w tym roku też, czy już na własną rękę - jeśli to drugie to tu jest ta różnica w cenie, niestety za ogłoszenie na bookingu trzeba płacić.
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 06.10.2017 11:16

Zeszły rok 60 m od plaży Apartament Starfish 2+2 za 80e -booking
W tym roku Villa Kuzmanić 2+2 za 65e - na własną rękę
A w przyszłym Apartament Anamaria 4+2 za 75e - na własną rękę
Wszystko w Okrug Gornji .
Komu się chce ,może sam się zapoznać ze standardem, odległością od morza i innymi ważnymi dla siebie aspektami
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 06.10.2017 17:45

Zgadzam się z tym co napisał te kiero krótko i na temat.
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 07.10.2017 10:35

te kiero napisał(a):
amatus1 napisał(a):
cronaturki napisał(a):Pytanie do znawców cen

czy cena 70 eur dobe w apartamencie o pow 53 m2 z 2 sypialniami, klimą, wi fi, znajdującego się w odległości 1,3 km od ACI Marina i 300 m od plaży z takim widokiem


na południe - jest ceną odpowiednią, atrakcyjną czy Waszym zdaniem lekko zawyżoną ?

Pozdrav


Jak dla mnie to cena jest wysoka, bardzo wysoka w stosunku np. do odległości od morza...


w tym roku szukając app. spotkałem się z wysokimi cenami noclegu spory kawałek od morza i to w wielu destynacjach, po sezonie, oczywiście wiele zależy od standardu jaki oferują, ale na 2+1 to i dla mnie sporo za dużo


Znawcą cen nie jestem ale dla porównania, ja miałem app 2+2 choć trochę mniejszy bo 35m2. Ale miejsca w zupełności wystarczająco. Natomiast odległość od plaży to 100metrów. Cena w sierpniu 55euro a we wrześniu 35euro. W lipcu cena była taka sama jaką my mieliśmy w sierpniu. I dla mnie 55 - 60 euro to górna granica jaką dam za app w sezonie. A to z tego tytułu że ja też w apartamencie tylko śpię więc nie zależy mi na luksusach. Byle czysto było i w miarę blisko wszędzie.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 07.10.2017 13:18

adrianek90 napisał(a):
Znawcą cen nie jestem ale dla porównania, ja miałem app 2+2 choć trochę mniejszy bo 35m2. Ale miejsca w zupełności wystarczająco. Natomiast odległość od plaży to 100metrów. Cena w sierpniu 55euro a we wrześniu 35euro. W lipcu cena była taka sama jaką my mieliśmy w sierpniu. I dla mnie 55 - 60 euro to górna granica jaką dam za app w sezonie. A to z tego tytułu że ja też w apartamencie tylko śpię więc nie zależy mi na luksusach. Byle czysto było i w miarę blisko wszędzie.


Więcej płacimy za 2+1 pod własnym namiotem na campingu w lesie :)
Irek.Be
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 12.08.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irek.Be » 08.10.2017 17:15

Poljica k/Trogiru, 7 dni (ostatni tydzien Czerwca) za 595eur (85eur/doba).
Apartament 70m2 z widokiem na morze, przy samej promenadzie, 150m od plaży.
Apartments Tomislav
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 09.10.2017 08:17

To ja 3 minuty spacerkiem z dzieciakami od morza w tej samej miejscowości płaciłem w lipcu 38 euro za 2+2.
Irek.Be
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 12.08.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irek.Be » 09.10.2017 20:24

śmigacz napisał(a):To ja 3 minuty spacerkiem z dzieciakami od morza w tej samej miejscowości płaciłem w lipcu 38 euro za 2+2.

Poprosze namiary :)
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 09.10.2017 21:21

Poszukam jutro kontaktu. My za rok wracamy w to samo miejsce na tydzień. A drugi tydzień to będzie nieznane. Trochę naciągłem te trzy minuty. Dokładnie 3.15 ;) Kojarzysz skąd wypływały łódki z wypożyczalni i skuter wodny. To tam było obok takie przejście między domami i my sobie tamtędy chodziliśmy na plażę. Praktycznie zero ruchu. Dziewieciolatek sam chodził do domu jak czegoś zapomnieliśmy zabrać.
Tozer33
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.07.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tozer33 » 25.10.2017 09:50

My mamy już 2018 zarezerwowane w Baska Voda - 5 nocek czerwca 50e i 5 nocek lipca 80e; 650 za 10 nocy czyli średnia 65 za dobę 2+2 z widoczkiem na morze i minutkę do plaży... szukałem na własną rękę. Trochę mi to zajęło ale myślę, że było warto... :)
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 25.10.2017 23:16

Otrzymałem kilkadziesiąt ofert z rejonu od Splitu do Draśnic (lipiec, sierpień). Ceny powalające (na kolana). Za A2+2 do 100m od morza (niekoniecznie od plaży) w zdecydowanej większości przypadków właściciele oczekują od 90 do nawet 120E, i możecie mi wierzyć przeważnie nie są to "salony", raczej coś z epoki późnego Gierka. Oczywiście są i perełki, nowocześnie wyposażone, wyremontowane i z pięknym widokiem na morze, ale i za nie 120E to lekka przesada (moim zdaniem). Na szczęście trafiają się oferty 60-70E, a za A2+1 nawet 50E, bardzo przeciętne, ale większość czasu i tak spędzamy na plaży. Reasumując niestety jest coraz drożej...
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 26.10.2017 01:03

śmigacz napisał(a):To ja 3 minuty spacerkiem z dzieciakami od morza w tej samej miejscowości płaciłem w lipcu 38 euro za 2+2.

...ale za tą cenę nikt mi nie wmówi , że miał super apartament z klimą
...zresztą klima to u mnie podstawa

Ceny zależą jaka odległość od plaży i jakie lokum i w jakim terminie
....jak ktoś dojeżdża do plaży w różne rejony ...to lokum bierze się dalej ale w cenie do przełknięcia
W tym roku wolałem zapłacić trochę więcej 60 EU ( lipiec ) za dwie osoby...ale było na co popatrzyć :wink:
..cały taras był nasz ...salon z sypialnią i oddzielną kuchnią :D
Ogólnie na dwa tygodnie z podróżą i opłatami wychodzi mi 8k
DSCN3233.JPG
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 26.10.2017 06:22

W tym roku szukam czegoś na Istrii w Fazanie lub okolicach. Ceny w 2giej połowie sierpnia za 4 os. w tym 2 dzieci nie schodzą poniżej 70 e. Dodam, że kwatery są oddalone od morza o około 1-1,5 km.
Czy tam zawsze tak drogo?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.10.2017 10:39

mervik napisał(a): ... było na co popatrzyć :wink: ..cały taras był nasz


Czyli na co? Było tam coś czego nie widać na zdjęciu? Może obok króliczki z Playboya miały swój taras? No sorki, jak dla mnie widok innych domów, dachów, betonu jakiś super atrakcyjny to nie jest :)

Aby nie było całkiem nie na temat dodam, że więcej płacę za 2+1 za spanie w lesie przy plaży na campie w swoim namiocie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 466
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone