Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 28.09.2017 09:08

Fanka napisał(a):
Jasne, że niedrogo, ale dla mnie Nemira odpada, za dużo rozebranych ludzi na metr kwadrat plaży :mrgreen: Aczkolwiek miejscówka nie jest zła.



oj tam, oj tam :P małe dziecko mam nie bedzie pamietac kto tam na tej plazy był :P poza tym z tego co pamietam to w CHorwacji były wydzielone plaze dla golasków i dla tekstylnych ;)
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 28.09.2017 15:07

SylwiaSz85 napisał(a):
Fanka napisał(a):
Jasne, że niedrogo, ale dla mnie Nemira odpada, za dużo rozebranych ludzi na metr kwadrat plaży :mrgreen: Aczkolwiek miejscówka nie jest zła.



oj tam, oj tam :P małe dziecko mam nie bedzie pamietac kto tam na tej plazy był :P poza tym z tego co pamietam to w CHorwacji były wydzielone plaze dla golasków i dla tekstylnych ;)


Chodziło mi, że wole odludzia. nie wiem, czy tam jest plaża nudystów.
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 29.09.2017 10:01

:D :D :D a to przepraszam :oops:
neeken
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 08.07.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) neeken » 03.10.2017 18:11

W połowie sierpnia byłem(pierwszy raz w Chorwacji) na kampingu lanterna .o totalnych kosztach nie będę pisał bo sam nie chce ich znać heheh.(wynajęty w kraju kamper znacznie podniósł koszty ale o tym zdawałem sobie sprawę)Nie wiedziałem tylko,że piwo na kampingu kosztuje na złotówki 20zł,pół litra wody niegazowanej 18zł,frytki z ketchupem 18zł.Miałem oczywiście zapas brawarów ze sobą ale np. jak byłem na plaży z pół godziny drogi od kampera,a miał człowiek smaczek na zimną piankę to płacił.w ostatni dzień pobytu zaraz za bramą kempingu kupiłem "na prezenty" miejscowe winko i butelka 1,5 litra wychodziła cos 20-25 zł.Czyli jak ktoś chce wyda mało a jak ktoś nie myśli(jak ja) wyda więcej heheh.Aha może komuś się przyda parcela 120m kw z przyłączem wody,w drugiej linii od morza,z prądem ,za 5 dorosłych,dziecko i psa wychodziło ok 80 euro dzień
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 04.10.2017 09:16

W zeszłym roku pisałem o cenach na tym kempingu i najdroższym sklepie ever ;)

istria-pomoc-w-wyborze-campingu-t37551-45.html

Niezależnie od tego ile się ma kasy, to nadmiernie przesadzone ceny zapadają w pamięć. Przykładowo arbuz był pięciokrotnie droższy w kempingowym sklepie niż w niedaleko położonym markecie, a to już spora przesada.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.10.2017 09:34

SingSing74 napisał(a):W zeszłym roku pisałem o cenach na tym kempingu i najdroższym sklepie ever ;)

istria-pomoc-w-wyborze-campingu-t37551-45.html

Niezależnie od tego ile się ma kasy, to nadmiernie przesadzone ceny zapadają w pamięć. Przykładowo arbuz był pięciokrotnie droższy w kempingowym sklepie niż w niedaleko położonym markecie, a to już spora przesada.


Z tym arbuzem to trochę inna bajka

W Basce w Konzumie był chyba non stop w promo po 2kn a w skleporestauracji na niedalekim kampie po 12kn. Na straganach w miasteczku w Basce też poniżej 10kn nie schodził. Z tym, że w Konzum trzeba było brać całego i tak szukając najmniejszego targałem co 2-gi dzień minimum 7kg w plecaku grubo ponad kilometr :)

Coś się jadło od razu na plaży, coś po śniadaniu. Reszta krojona w kostki, w woreczki i do lodówki. Fajnie tak wszamać zimnego arbuza podczas plażowania, zwłaszcza mając na uwadze posiadania namiotu może ze 150m od plażowego miejsca :)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 04.10.2017 09:52

Na Lanternie 20 kun kosztował około kilogramowy kawałek. Reszta cen również dużo wyższa. Dlatego sklep świecił pustkami, w przeciwieństwie np. do marketu w (tegorocznym) Zatonie, który pomimo że droższy od tego w miasteczku, nie przeginał jednak z cenami aż tak bardzo.
neeken
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 08.07.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) neeken » 04.10.2017 19:17

20170823_133446.jpg
20170823_134054.jpg
Choć gdyby mnie było stać na wynajem campera i pojechanie nim na 2 tygodnie do Chorwacji to ile kosztuje piwo czy woda pewnie bym nawet nie pamiętał :)

dlatego ja nawet nie podliczałem tych wakacji heheh ceny podała mi żonka która prześwietliła paragon hehe
ja lubie warunki powiedzmy namiotowe natomiast rodzinka powiedziała że nigdy więcej kampera haha (wcześniej bywaliśmy w hotelach z biur podróży stąd mają porównanie)coż kamper był na próbę a Chorwacja owszem będzie już co rok bo się zakochaliśmy w niej ale będą to kwatery powiedzmy w Makarskiej bo znajoma poleciła żonce.

W Lanternie z powodu psa byliśmy właśnie na końcu kampingu niedaleko tych indiańskich domków,dlatego do atrakcji kampingu było daleko i co ważne kamping nie jest w poziomie tylko pod góre i z górki heheh.........to rodzinkę męczyło.Mi osobiście miejscówka się podobała(blisko do wody,toalet ,pekary hehe) ale...............zdanie rodziny muszę brać pod uwagę
Załączniki:
20170822_082139.jpg
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 05.10.2017 12:07

Pytanie do znawców cen

czy cena 70 eur dobe w apartamencie o pow 53 m2 z 2 sypialniami, klimą, wi fi, znajdującego się w odległości 1,3 km od ACI Marina i 300 m od plaży z takim widokiem

Obrazek

na południe - jest ceną odpowiednią, atrakcyjną czy Waszym zdaniem lekko zawyżoną ?

Pozdrav
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.10.2017 14:30

A dla ilu osób? Jaki termin? i miejscowość? (nie jestem pewna czy dobrze rozpoznaję widoczek)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.10.2017 14:42

W innym wątku autor postu pisał, że zarezerwował apartament w Vodice. Termin - chyba lipiec.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.10.2017 19:06

Znalazłam wpisy i już wszystko wiem....
Cronaturki: pytasz o opinie to ja napiszę swoją: cena adekwatna dla wielkości app i do miejscówki. Dla mnie lokalizacja nieciekawa, bo plaż ciekawych tu w okolicy nie ma, no i tłumy w lipcu będą wszędzie...
A sama cena? dla mnie za 2+1 to wysoka. Dla mnie app. to tylko miejsce do spania. Ma być czysto, wystarczająca wyposażone, miejsce dla auta i poza głównym szlakiem chodzących turystów....
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 05.10.2017 19:50

cronaturki napisał(a):Pytanie do znawców cen

czy cena 70 eur dobe w apartamencie o pow 53 m2 z 2 sypialniami, klimą, wi fi, znajdującego się w odległości 1,3 km od ACI Marina i 300 m od plaży z takim widokiem

Obrazek

na południe - jest ceną odpowiednią, atrakcyjną czy Waszym zdaniem lekko zawyżoną ?

Pozdrav


5 lat temu 70 EUR płaciłam za apartament 2+1 w Molunacie, salon z kuchnią + sypialnia i spory balkon z widokiem na morze, klima . 1 linia Do wody było parę metrów. Leżaki przynależące do apartamentów wystawione nad wodą.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 05.10.2017 20:43

cronaturki napisał(a):Pytanie do znawców cen

czy cena 70 eur dobe w apartamencie o pow 53 m2 z 2 sypialniami, klimą, wi fi, znajdującego się w odległości 1,3 km od ACI Marina i 300 m od plaży z takim widokiem


na południe - jest ceną odpowiednią, atrakcyjną czy Waszym zdaniem lekko zawyżoną ?

Pozdrav


Jak dla mnie to cena jest wysoka, bardzo wysoka w stosunku np. do odległości od morza...
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.10.2017 07:53

amatus1 napisał(a):
cronaturki napisał(a):Pytanie do znawców cen

czy cena 70 eur dobe w apartamencie o pow 53 m2 z 2 sypialniami, klimą, wi fi, znajdującego się w odległości 1,3 km od ACI Marina i 300 m od plaży z takim widokiem


na południe - jest ceną odpowiednią, atrakcyjną czy Waszym zdaniem lekko zawyżoną ?

Pozdrav


Jak dla mnie to cena jest wysoka, bardzo wysoka w stosunku np. do odległości od morza...


w tym roku szukając app. spotkałem się z wysokimi cenami noclegu spory kawałek od morza i to w wielu destynacjach, po sezonie, oczywiście wiele zależy od standardu jaki oferują, ale na 2+1 to i dla mnie sporo za dużo
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 465
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone