Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 25.09.2017 17:50

Rocker, wyszło taniej, bo noclegi tańsze poza głównym sezonem (oczywiście to nie zarzut). Ja w lipcu płaciłem 60E za nocleg (2+1), a byłem w CRO na 12 dni. 720E za apartament to na okrągło 3000zł, ok. 1500zł paliwo + winiety + "Crobahn", 1500zł na miejscu (bez większej rozrzutności). Razem ok. 6000zł za 12-dniowy pobyt.
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 25.09.2017 21:22

Nasuwa mi sie pytanie gdzie sa takie tanie kwatery.
Ja nie mogę znaleźć nic taniej niż 110eur doba. Prosze podzuccie namiary.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.09.2017 21:25

Volroch napisał(a):Nasuwa mi sie pytanie gdzie sa takie tanie kwatery.
Ja nie mogę znaleźć nic taniej niż 110eur doba. Prosze podzuccie namiary.

Skoro szukasz w głównym sezonie, 20 m od morza .... i z basenem - nie znajdziesz taniej.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 25.09.2017 22:47

Volroch napisał(a):Nasuwa mi sie pytanie gdzie sa takie tanie kwatery.
Ja nie mogę znaleźć nic taniej niż 110eur doba. Prosze podzuccie namiary.


Troszeczkę mnie zdezorientowałeś...
Byłem w Cro 7 razy rok po roku, zawsze w sezonie i najwyższa cena, jaką płaciłem za apartament 2+1 to właśnie 60E. Zawsze były to miejscówki z kuchnią, parkingiem, Wi-Fi i klimą, a dwa razy mieliśmy do dyspozycji basen. Nie były to salony, ale standard co najmniej przeciętny. Dla mnie zupełnie wystarczający. Można płacić 110eur na dobę i więcej, ale ja na razie nie widzę w tym żadnego racjonalnego powodu.
A namiary to np. Villa Klisović w Rogoźnicy, Villa Mira w Ruskamen lub Karmelo Lulić w Igrane.
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 26.09.2017 08:46

Tak jak Rafał zauważył. Jeżdżę po sezonie, zwykle 2-3 tydzień września. Owszem ceny są niższe niż w sezonie. Dodam że apartamenty 2sypialnie, klima, kuchnia, łazienka, balkon z tarasem + pierdoły typu TV którego nawet nie włączyłem. Budynek czysty, niedawno oddany do użytku, ok 100m od plaży (parę postów powyżej napisałem gdzie byłem).

Januszu moje pytanie wiązało się z czymś innym (problemy gastryczne), ale już nie aktualne - mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi wszystkim !
MARK1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 17.10.2012
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARK1 » 26.09.2017 14:03

Tańsze kwatery: np. Blace . Wg. bardzo fajna lokalizacja. Wszędzie "blisko" (Mostar, Dubrownik itd.) do riwiery Makarskiej ok. 30 min. samochodem
W lipcu płaciłem za 4 osoby 50e za dzień apartament 50m2 , do plaży niecałe 10 min. pieszo
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 26.09.2017 17:06

@Rafalisko - nie ma powodów do nerwów. No jak ktoś pisze że płacił za 180 euro od pary za 12 nocy to ja chętnie i 500 zapłacę za ten apartament (ja mam 2+4 - wiec 1 pokój to dla mnie za mało).
Wydaje mi się że po to jest forum by wymieniać się doświadczeniami i pomagać innym.
Ja po prostu szukam czegoś fajnego dla siebie i znajomych w sierpniu. Janusz bardzo mi pomógł jednak dalej nie znalazłem jeszcze dokładnie tego co chcę bo albo cena kosmos albo nie spełnia oczekiwań jeśli chodzi o miejsce.
To że uważam że spędzenie 2 tygodni w Chorwacji poniżej 10000 zł jest niemożliwe jest moją opinią bo jak widać większość tak własnie robi. Ale w moim przypadku zawsze jest tak że jedni jadą za 6000 zł w miejsce "A" a jak ja pojadę dokładnie w to samo miejsce za rok to już jest 12000 zł
sory za wynurzenia, ale po prostu jestem rozczarowany i delikatnie zrezygnowany tym że nie jestem w stanie spędzić urlopu tak tanio jak bym chciał

P.S. Nie miałem zamiaru nikogo obrażać, wyśmiewać - po prostu mam taki styl pisania/mówienia.
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 26.09.2017 19:16

Raczej nie ma takich apartamentów jak 2 + 4 jeśli już to 4 + 2. Ja takie wynajmuje i to zawsze są z co najmniej z dwoma sypialniami. Takie apartamenty w dobrym punkcie i ładnej miejscówce ciężko znaleźć poniżej 100 EUR. W sezonie. Ja zawsze płace więcej niż 100 EUR, ale ja szukam z 2 łazienkami i one są jeszcze droższe.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 26.09.2017 19:48

Fanka napisał(a):Raczej nie ma takich apartamentów jak 2 + 4 jeśli już to 4 + 2. Ja takie wynajmuje i to zawsze są z co najmniej z dwoma sypialniami. Takie apartamenty w dobrym punkcie i ładnej miejscówce ciężko znaleźć poniżej 100 EUR. W sezonie. Ja zawsze płace więcej niż 100 EUR, ale ja szukam z 2 łazienkami i one są jeszcze droższe.

W Tucepi w drugiej połowie czerwca ale 2014 rok płaciliśmy przy obsadzie 4+ 2....apartament dwu poziomowy, 2 łazienki...bodajże 80 euro
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 26.09.2017 19:59

karin74 napisał(a):
Fanka napisał(a):Raczej nie ma takich apartamentów jak 2 + 4 jeśli już to 4 + 2. Ja takie wynajmuje i to zawsze są z co najmniej z dwoma sypialniami. Takie apartamenty w dobrym punkcie i ładnej miejscówce ciężko znaleźć poniżej 100 EUR. W sezonie. Ja zawsze płace więcej niż 100 EUR, ale ja szukam z 2 łazienkami i one są jeszcze droższe.

W Tucepi w drugiej połowie czerwca ale 2014 rok płaciliśmy przy obsadzie 4+ 2....apartament dwu poziomowy, 2 łazienki...bodajże 80 euro


Mowa jest o sezonie, czerwiec to nie sezon ;) Wasza miejscówka w sezonie zapewne kosztuje powyżej 100 EUR
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 26.09.2017 20:02

Fanka napisał(a):
karin74 napisał(a):
Fanka napisał(a):Raczej nie ma takich apartamentów jak 2 + 4 jeśli już to 4 + 2. Ja takie wynajmuje i to zawsze są z co najmniej z dwoma sypialniami. Takie apartamenty w dobrym punkcie i ładnej miejscówce ciężko znaleźć poniżej 100 EUR. W sezonie. Ja zawsze płace więcej niż 100 EUR, ale ja szukam z 2 łazienkami i one są jeszcze droższe.

W Tucepi w drugiej połowie czerwca ale 2014 rok płaciliśmy przy obsadzie 4+ 2....apartament dwu poziomowy, 2 łazienki...bodajże 80 euro


Mowa jest o sezonie, czerwiec to nie sezon ;) Wasza miejscówka w sezonie zapewne kosztuje powyżej 100 EUR

No rzeczywiście....widząc jak ceny lecą do góry to myślę, że min. 130 jak nie więcej
:-)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 26.09.2017 22:01

Volroch napisał(a):To że uważam że spędzenie 2 tygodni w Chorwacji poniżej 10000 zł jest niemożliwe jest moją opinią bo jak widać większość tak własnie robi. Ale w moim przypadku zawsze jest tak że jedni jadą za 6000 zł w miejsce "A" a jak ja pojadę dokładnie w to samo miejsce za rok to już jest 12000 zł
sory za wynurzenia, ale po prostu jestem rozczarowany i delikatnie zrezygnowany tym że nie jestem w stanie spędzić urlopu tak tanio jak bym chciał




Wyjście jest proste - jedź na tydzień ;)
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 26.09.2017 23:08

Volroch napisał(a):@Rafalisko - nie ma powodów do nerwów.


Ależ ja się wcale nie nerwuję i nie uważam, że kogokolwiek uraziłeś. Szukaj spokojnie, do wakacji kawał czasu, na pewno znajdziesz coś, co będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom :D
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 26.09.2017 23:38

Hej

właśnie zrobiłem rezerwacje kwatery w Vodicach w lipcu. Dwie osoby dorosłe i junior. Cena za kwaterę (apartament z 2 sypialniami, balkon z widokiem w stronę morza, kuchnia itd w spokojnej okolicy z bardzo dobrymi opiniami) 773 EUR.

Tydzień przed Chorwacją spędzimy u stóp niemieckiego Zugspitze, w gospodarstwie agroturystycznym, gdzie cena za nocleg dla naszej trójki to 64 EUR za dobę. W cenie:
- wielokrotne darmowe wejście do Erlebnisbad- Leutasch (http://www.alpenbad-leutasch.com),
- przejażdżki na kucykach dla dziecka i na większych konikach dla dorosłych,
-opieka nad dzieckiem w czasie takich przejażdżek,
-przejażdżki bryczką po okolicy,
-duży plac zabaw dla dzieci, piaskownica zjeżdżalnia trampolina,
-kontakt dla dzieci ze zwierzętami hodowanymi w gospodarstwie
-nieograniczone czasowo korzystanie z sauny na podczerwień
-leżaki w ogrodzie i na łące w okolicy gospodarstwa
-oddzielne pomieszczenie do wypoczynku
a także takie standardowe usługi jak: darmowy parking W-Lan, Brotservice, pościel, ręczniki.

W drodze do kwatery nocleg w okolicy Pilzna, a w drodze do Vodic nocleg w Oekotel Kalsdorf.





W którym Sheratonie czy tez innym Radissonie Wy śpicie że wychodzi Wam za dwutygodniowy urlop więcej niż 10k ?


Pozdrav
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 27.09.2017 00:24

cronaturki napisał(a):Hej

właśnie zrobiłem rezerwacje kwatery w Vodicach w lipcu. Dwie osoby dorosłe i junior. Cena za kwaterę (apartament z 2 sypialniami, balkon z widokiem w stronę morza, kuchnia itd w spokojnej okolicy z bardzo dobrymi opiniami) 773 EUR.



W którym Sheratonie czy tez innym Radissonie Wy śpicie że wychodzi Wam za dwutygodniowy urlop więcej niż 10k ?


Pozdrav


Na ile czasu ta kwaterka wynajęta, z ilu pokoi się składa i ile ma metrów ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 463
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone