Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 19.07.2017 16:01

anakin napisał(a):
bigredone napisał(a):PS.
Dlaczego elka21 jest mistrzynią euro2016 ? I pisze jako rodzaj męski ?

Bo to owieczka Dolly, która kiedyś miała na imię Damian. :lool:
A teraz rżnie babę, z tym, że nie zawsze mu wychodzi. :mrgreen:

No czytając to, ubaw miałam po pachy :lol:
Mąż zarejestrował się w moim imieniu, z góry zakładając, że będzie tu zaglądać perę razy w roku, i to tylko przed wyjazdem, żeby zorientować się jak wyglądają trasy przejazdu do Chorwacji. Napisał też parę pierwszych postów w rodzaju męskim wcale się z tym nie kryjąc, przypuszczam, że tylko po to by móc wysłać PW, i tyle go tu widzieliście. Śmieszy mnie kombinowanie kilku userów, o rodzaj płci i gotowych podejrzewać, o obcinanie tego i owego, i wcale nie mam na myśli włosów :lol: . Poprawiliście mi humor, trzymajcie nadal ten poziom :lol: :papa:
ogorek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1296
Dołączył(a): 14.02.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogorek » 19.07.2017 19:35

boboo napisał(a):przepuściliśmy przez żołądki ~6.000 Kun we dwoje w 13 dni.
Ile kosztował beefsteak z truflami, ile "talerz morski", ile lody banana-split: nie pamiętam.
Co pamiętam, zawsze dawałem napiwek do "okrągłości sumy" na rachunku. Średnio wychodziło 10-15%.

Bez napiwków zlądowalibyśmy w pobliżu 5.000 Kun.


Dla mnie CRO to pływanie łódką po morzu i pyszne jedzenie w konobach (zwłaszcza na bezludnych wyspach dla wodniaków)

Pyszne ryby czy kalmary.

Ktoś inny koszty wyżywienia stara się zminimalzować - pizza, czy inne tańsze produkty.

Ja wolę kilka razy zjeść wspaniale pzyżądzone owoce morza / ryby a w pozostałe dni coś samemu ugotować (bo ciągle knajpy tez się nudzą). Więc moje koszty wyjazdu nie przydadzą się wogóle osobie która nie szuka kulinarnych doznań (a te w CRO bardzo doceniam).

Tak jak nikomu nie przyda się info, że wolę zapacić 5 EUR dziennie i wchodzić suchą nogą na łódkę z apartamentu.
Moim zdaniem wystarczy info, że żywność w sklepach będzie trochę droższa a ceny lokum są bardzo rozrzucone

Ja wynajmowałem w Tisno podwójny apartament (praktycznie dwa osobne - kazdy z łazienką) za 60 EUR a obiecane mam poza bookings 50 EUR. Tylko mnie nie interesuje dostęp piechota do plaży a tylko dostęp z apartamentu do łódki.

Jedni jadą aby całe dnie siedzieć na plaży, inn objazdowo, inni łódkowo, jedni chcą spróbowac dobrej/innej kuchni/ inni szukają najtańszego wyzywienia / jedni sami chcą gotować / inni wiozą coś z PL ...
Użytkownik usunięty
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.07.2017 19:42

elka21 napisał(a):
anakin napisał(a):
bigredone napisał(a):PS.
Dlaczego elka21 jest mistrzynią euro2016 ? I pisze jako rodzaj męski ?

Bo to owieczka Dolly, która kiedyś miała na imię Damian. :lool:
A teraz rżnie babę, z tym, że nie zawsze mu wychodzi. :mrgreen:

No czytając to, ubaw miałam po pachy :lol:
Mąż zarejestrował się w moim imieniu, z góry zakładając, że będzie tu zaglądać perę razy w roku, i to tylko przed wyjazdem, żeby zorientować się jak wyglądają trasy przejazdu do Chorwacji. Napisał też parę pierwszych postów w rodzaju męskim wcale się z tym nie kryjąc, przypuszczam, że tylko po to by móc wysłać PW, i tyle go tu widzieliście. Śmieszy mnie kombinowanie kilku userów, o rodzaj płci i gotowych podejrzewać, o obcinanie tego i owego, i wcale nie mam na myśli włosów :lol: . Poprawiliście mi humor, trzymajcie nadal ten poziom :lol: :papa:


Rozumiem, że sama nie ogarniasz procesu rejestracji i dlatego mąż musiał ci pomóc ? Ile mam dać "emotionków" ?
Użytkownik usunięty
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.07.2017 19:58

ogorek napisał(a):
boboo napisał(a):przepuściliśmy przez żołądki ~6.000 Kun we dwoje w 13 dni.
Ile kosztował beefsteak z truflami, ile "talerz morski", ile lody banana-split: nie pamiętam.
Co pamiętam, zawsze dawałem napiwek do "okrągłości sumy" na rachunku. Średnio wychodziło 10-15%.

Bez napiwków zlądowalibyśmy w pobliżu 5.000 Kun.


Dla mnie CRO to pływanie łódką po morzu i pyszne jedzenie w konobach (zwłaszcza na bezludnych wyspach dla wodniaków)

Pyszne ryby czy kalmary.

Ktoś inny koszty wyżywienia stara się zminimalzować - pizza, czy inne tańsze produkty.

Ja wolę kilka razy zjeść wspaniale pzyżądzone owoce morza / ryby a w pozostałe dni coś samemu ugotować (bo ciągle knajpy tez się nudzą). Więc moje koszty wyjazdu nie przydadzą się wogóle osobie która nie szuka kulinarnych doznań (a te w CRO bardzo doceniam).

Tak jak nikomu nie przyda się info, że wolę zapacić 5 EUR dziennie i wchodzić suchą nogą na łódkę z apartamentu.
Moim zdaniem wystarczy info, że żywność w sklepach będzie trochę droższa a ceny lokum są bardzo rozrzucone

Ja wynajmowałem w Tisno podwójny apartament (praktycznie dwa osobne - kazdy z łazienką) za 60 EUR a obiecane mam poza bookings 50 EUR. Tylko mnie nie interesuje dostęp piechota do plaży a tylko dostęp z apartamentu do łódki.

Jedni jadą aby całe dnie siedzieć na plaży, inn objazdowo, inni łódkowo, jedni chcą spróbowac dobrej/innej kuchni/ inni szukają najtańszego wyzywienia / jedni sami chcą gotować / inni wiozą coś z PL ...


I ten post potwierdza, że dołączenie pit-u w tym wątku powinno być obowiązkowe :)
Tu nie chodzi o to co chcą tylko o to na co nas /ich,owych,tamtych/ stać.

A w temacie wątku to dwutygodniowy urlop w Chorwacji kosztuje od 600 zł do 18000 zł. Ci co wydają więcej się tu nie ujawniają.
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 19.07.2017 20:05

bigredone napisał(a):A w temacie wątku to dwutygodniowy urlop w Chorwacji kosztuje od 600 zł do 18000 zł

I to w zasadzie zamyka temat.
:hut:
farow
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 07.07.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) farow » 20.07.2017 09:12

A jak ktoś płaci mniej i na przykład rozlicza się w inny sposób?! :P Powiedzmy w naturze ;)
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 20.07.2017 09:22

lokiec3 napisał(a):
kobrat napisał(a):
Volroch napisał(a):No i nareszcie jakies konkrety a nie kocopaly o 5000 zł za 2 tygodnie to jest tylko mozliwe jak sie kupi jedzenie w Polsce.
Ja bede jechać dopiero w sierpniu a juz wydałem ponad 300 zł na winiety 500 zł na noclegi po drodze i jakies 3000 na alkohol 80 piw i 36 prosecco plus 6l wódki.
Zaliczka na nocleg poszla ale Total nocleg będzie mnie kosztować 1350 eur za 14 dni dla 2+4

Czyli pijecie 6 browarow, 2.5 butelki Prosecco
i 0.5 litra wodki dziennie?


Co to jest na sześciu :D :P :papa:
Pozdrawiam.

Wynika z tego ze 2+4 dzieci :mrgreen:
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 20.07.2017 12:15

To wy tam nie pijecie? Przecież jak sie te ilości na cały dzień rozlozy to naprawdę niewiele. A tam gorac to pic sie chce. Woda najbardziej odwadnia i jako taka jest najmniej wskazana na upały
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 20.07.2017 12:26

Volroch napisał(a):To wy tam nie pijecie? Przecież jak sie te ilości na cały dzień rozlozy to naprawdę niewiele. A tam gorac to pic sie chce. Woda najbardziej odwadnia i jako taka jest najmniej wskazana na upały

Ha ha ha na upaly najlepsza wóda , bo nie odwadnia? Widze tu wyrazny Problem alkoholowy :mrgreen:
Użytkownik usunięty
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.07.2017 12:33

Tyle alkoholu to by mi starczyło chyba na rok wakacji :D
Użytkownik usunięty
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.07.2017 12:49

A tak serio - te ilości na 2 dorosłe osoby??
String
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) String » 20.07.2017 13:17

e tam, to standardowa ilość alkoholu na 2 dorosłe osoby (znam takich co w CRO lub Czarnogórze zużywają więcej ;) ). Ja w tym roku na 2 tygodnie zabrałem 70 piw, 24 radlery i 5 litrów wódki. A jeszcze posiłkowałem się zakupem Karlovacko, winem i rakiją. Najśmieszniejsze jest to że ani razu podczas pobytu nie byłem nawalony :) Prawda jest taka, że pić to trzeba "umić" :)
Ale żeby nie robić wielkiego OT, to na rodzinę 2+2 i 2 tygodniowy pobyt wydałem w tym roku około 7 tys. PLN - dokładnych wyliczeń nie chce mi się robić... bo po co? :)
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 20.07.2017 13:24

2+2 - 16 dni razem z podróżą ok. 1000 zł.
Ostatnio edytowano 13.05.2018 11:59 przez Farstone, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.07.2017 13:56

To ja już się nie dziwię, czemu za granicą widzą nas jako pijaków co z własną wódką wszędzie jeżdżą...

EOT.
farow
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 07.07.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) farow » 20.07.2017 14:16

Akurat wódkę, jeśli ktoś ją lubi oczywiście, warto zabrać z Polski. Nasza jest ceniona a i cena jest przystępna. Sam jednak wódki
nie wożę bo wolę piwo czy wino i lubię pokosztować lokalnych trunków :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 448
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone