Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawel4545
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 09.06.2010
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel4545 » 29.05.2017 12:16

Jakieś świeże wieści z 2017 roku ?? Jak ceny ? Jakie koszta ? Ruszam za 3 tygodnie wiec proszę o każde info
saszek5
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.01.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) saszek5 » 30.05.2017 15:49

My wybieramy się 14 czerwca na 15 dni , więc zdam jakąś relację płacimy 48 euro za dobę dla 3 osób plus taki , że dom z basenem .
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 30.05.2017 18:16

pawel4545 napisał(a):Jakieś świeże wieści z 2017 roku ?? Jak ceny ? Jakie koszta ? Ruszam za 3 tygodnie wiec proszę o każde info


Nie wydaje mi się żeby były drastycznie zmienione w porównaniu do poprzedniego roku.
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 30.05.2017 18:25

byłem w innym rejonie niż w wakacje ale w w lipcu 2016 lody 6 kun, a w maju tego roku po 9:) w Restauracjach natomiast ceny chyba takie same. w każdym bądź razie piwo po 25:) a rok temu nie pamiętam czy było 20 czy 25.
bearlock
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 06.04.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bearlock » 02.06.2017 18:16

[quote] byłem w innym rejonie niż w wakacje ale w w lipcu 2016 lody 6 kun, a w maju tego roku po 9:) w Restauracjach natomiast ceny chyba takie same. w każdym bądź razie piwo po 25:) a rok temu nie pamiętam czy było 20 czy 25./quote]

Obecnie jesteśmy w Primosten piwo po 25 to widziałem tylko w jednej konobie najbliżej której parkuja najdrozsze jachty. Normalnie piwo jest po 16-19 kun. W Lidlu jest po 8,69 :). Pizza od 50 kun. Makarony od 60kun. Owoce morza trochę kosztują 80-150kun.Ceny ogólnie jak rok wcześniej.
Bartol
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 17.04.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartol » 04.06.2017 11:11

Lody 9 kun za kule? Moja szanowna będzie zawiedziona :D
Ola9554
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.06.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ola9554 » 04.06.2017 16:27

2 pytanka, ktoś ma jakąś aktualną mapkę z obecnymi remontami dróg? Bo w tamtym roku przypadkiem krążyliśmy w nocy po budowie ;d
I jak wygladaja ceny w Makarskiej jeśli chodzi o obiady? Wiem, że jak wszędzie można kupić i drogo i taniej, ale nie chodzi mi o jakieś super restauracje, tylko powiedzmy jakość porównywalna jak w Polsce do 30pln (pomijając owoce morza i rybki bo to drozej). Ile pizza, makarony, coś mięsnego, kalmary? Jak ktoś ma jakieś porównanie, np z zeszłego roku to dajcie znać :)
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 04.06.2017 17:54

Ola9554 napisał(a):2 pytanka, ktoś ma jakąś aktualną mapkę z obecnymi remontami dróg? Bo w tamtym roku przypadkiem krążyliśmy w nocy po budowie ;d
I jak wygladaja ceny w Makarskiej jeśli chodzi o obiady? Wiem, że jak wszędzie można kupić i drogo i taniej, ale nie chodzi mi o jakieś super restauracje, tylko powiedzmy jakość porównywalna jak w Polsce do 30pln (pomijając owoce morza i rybki bo to drozej). Ile pizza, makarony, coś mięsnego, kalmary? Jak ktoś ma jakieś porównanie, np z zeszłego roku to dajcie znać :)

Olu, a może zacząć od przywitania np tu, a następnie poczytania tego wątku.

Jak myślisz, po co Ci wszyscy piszący robili to wcześniej? Po to, aby pisać do Ciebie jeszcze raz?

Pytanie o mapkę nie tutaj.
Ostatnio edytowano 04.06.2017 18:11 przez krutom, łącznie edytowano 1 raz
Ola9554
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.06.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ola9554 » 04.06.2017 18:11

krutom napisał(a):
Ola9554 napisał(a):2 pytanka, ktoś ma jakąś aktualną mapkę z obecnymi remontami dróg? Bo w tamtym roku przypadkiem krążyliśmy w nocy po budowie ;d
I jak wygladaja ceny w Makarskiej jeśli chodzi o obiady? Wiem, że jak wszędzie można kupić i drogo i taniej, ale nie chodzi mi o jakieś super restauracje, tylko powiedzmy jakość porównywalna jak w Polsce do 30pln (pomijając owoce morza i rybki bo to drozej). Ile pizza, makarony, coś mięsnego, kalmary? Jak ktoś ma jakieś porównanie, np z zeszłego roku to dajcie znać :)

Olu, a może zacząć od przywitania np tu, a następnie poczytania tego wątku.

Jak myślisz, po co Ci wszyscy piszący robili to wcześniej? Po to, aby pisać do Ciebie jeszcze raz?


Rozumiem, że się nic nie dowiem... 400 stron raczej nie przeczytam, a info z 2009 jest NIEAKTUALNE, czego tutaj niektorzy nie potrafia zrozumieć, bo już z 3 razy probowałam zapytać. W 2010 roku to bedac ze znajomymi wydalam mniej niz 1000 łącznie z dojazdem i wszystkim na 10 dni, a teraz to nie jest możliwe, chyba że bym zakupy zrobila w Polsce i spala pod namiotem, dlatego chciałam grzecznie zapytać osobę która będzie chciała udzielić mi odp. A forum w podobnym temacie przeglądam od 2 dni, i to dość długo i sporo przeczytałam, ale bieżących informacji na ten temat nie znalazłam, może słabo szukam, ale myśle że to też właśnie przez takie odsyłanie lub kasowanie postów. A o stronie z powitaniami, przepraszam ale nie wiedziałam.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 04.06.2017 18:36

Ola9554 napisał(a):
krutom napisał(a):
Ola9554 napisał(a):2 pytanka, ktoś ma jakąś aktualną mapkę z obecnymi remontami dróg? Bo w tamtym roku przypadkiem krążyliśmy w nocy po budowie ;d
I jak wygladaja ceny w Makarskiej jeśli chodzi o obiady? Wiem, że jak wszędzie można kupić i drogo i taniej, ale nie chodzi mi o jakieś super restauracje, tylko powiedzmy jakość porównywalna jak w Polsce do 30pln (pomijając owoce morza i rybki bo to drozej). Ile pizza, makarony, coś mięsnego, kalmary? Jak ktoś ma jakieś porównanie, np z zeszłego roku to dajcie znać :)

Olu, a może zacząć od przywitania np tu, a następnie poczytania tego wątku.

Jak myślisz, po co Ci wszyscy piszący robili to wcześniej? Po to, aby pisać do Ciebie jeszcze raz?


Rozumiem, że się nic nie dowiem... 400 stron raczej nie przeczytam, a info z 2009 jest NIEAKTUALNE, czego tutaj niektorzy nie potrafia zrozumieć, bo już z 3 razy probowałam zapytać. W 2010 roku to bedac ze znajomymi wydalam mniej niz 1000 łącznie z dojazdem i wszystkim na 10 dni, a teraz to nie jest możliwe, chyba że bym zakupy zrobila w Polsce i spala pod namiotem, dlatego chciałam grzecznie zapytać osobę która będzie chciała udzielić mi odp. A forum w podobnym temacie przeglądam od 2 dni, i to dość długo i sporo przeczytałam, ale bieżących informacji na ten temat nie znalazłam, może słabo szukam, ale myśle że to też właśnie przez takie odsyłanie lub kasowanie postów. A o stronie z powitaniami, przepraszam ale nie wiedziałam.


W prawym górnym rogu strony jest okienko wyszukiwania. Wpisujesz przykładowo "koszt obiadu" i otrzymujesz sporo rezultatów. Wybierasz najnowsze i masz np
takie coś.
Dróg dojazdowych jest przynajmniej kilka. Są im poświęcone osobne wątki. Tam są stosunkowo świeże informacje.
Ludzie wracali z majówki.
Informacji drogowych na temat remontów można szukać także na stronach internetowych poszczególnych krajów.
Skąd mamy wiedzieć którędy chcesz jechać?
Nie ma czegoś takiego jak uniwersalna mapka ze wszystkimi remontami i do tego dokładna.
Zaglądnij i tu :papa:
Ola9554
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.06.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ola9554 » 04.06.2017 18:50

Dzięki, to na pewno ułatwi :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.06.2017 19:50

Każe forum zaczyna się od czytania FAQ.... a co do czytania wątków po 400 stron i z 2009 r., wystarczy przeczytać kilka ostatnich stron, gdzie są info z 2016 r... Ceny nie ulegają gwałtownym zmianom...
Ja jadę już 10 raz do Cro, forum czytam prawie codziennie, a na szukanie konkretnych informacji pod dany wyjazd poświęcam kilkanaście dni, a nie dwa, bo na forum prawie wszystko jest (zwłaszcza ogólnych informacji), więc nie dziw się, że do podstawowych wątków kolega Cię odsyła...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.06.2017 21:42

Ola9554 napisał(a):Rozumiem, że się nic nie dowiem... 400 stron raczej nie przeczytam, a info z 2009 jest NIEAKTUALNE, czego tutaj niektorzy nie potrafia zrozumieć, bo już z 3 razy probowałam zapytać. W 2010 roku to bedac ze znajomymi wydalam mniej niz 1000 łącznie z dojazdem i wszystkim na 10 dni, a teraz to nie jest możliwe, chyba że bym zakupy zrobila w Polsce i spala pod namiotem, dlatego chciałam grzecznie zapytać osobę która będzie chciała udzielić mi odp. A forum w podobnym temacie przeglądam od 2 dni, i to dość długo i sporo przeczytałam, ale bieżących informacji na ten temat nie znalazłam, może słabo szukam, ale myśle że to też właśnie przez takie odsyłanie lub kasowanie postów.

Posty nie są kasowane.
Czasem są przenoszone do istniejących wątków.

Ceny są podawane w innym wątku >>> koszt-urlopu-w-chorwacji-t42005.html
Warto go poczytać, ma mało stron, a dużo konkretów :idea:
chinek
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 25.05.2007
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) chinek » 08.06.2017 12:48

chinek napisał(a):
chinek napisał(a):jak ktoś chce poniżej do zassania plik excelowski z wyliczaniem kosztów noclegów, podróży oraz opłat drogowych

znalazłem kiedyś tutaj takie wyliczenie i je poprawiłem i zaktualizowałem

liczy wg przejazdu SLO-AUS-SLO-CRO

komuś się zawsze przyda
poprawiony plik - wcześniej wkleiłem stary nie aktualny

wyliczenie kosztów

p.s. ponawiam pytanie - czy Chorwaci kasują za roczne dziecko

i ważna uwaga jeszcze co do pliku i wyliczeń - ja liczyłem koszty apartamentów po sezonie w 3 wersjach (10,12,15 E)
wystarczy sobie tylko po zmieniać na "sezonowe"

Ponownie wrzucam plik excel z wyliczeniami dla opcji noclegu 10, 13 i 15E za głowę
Każdy może sobie sam pod siebie wrzucić
ceny paliw, winiety i waluta zaktualizowana

plik robiony pod trasę PL=>Słowacja=>Węgry=> CRO
https://www.sendspace.com/file/t0ixe5
kropek10
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.06.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropek10 » 09.06.2017 18:26

Cześć,
drodzy forumowicze niestety przez zmianę planów zostały mi winietki na Austrie i Czechy. Odsprzedam je za cenę nominalną i pokryję koszty przesyłki + piffko gratis, a dla Was będzie taniej niż w PZM czy na stacjach benzynowych. I może troczhę czasu zaoszczędzicie :-) :) Jakie są tam ceny podeśle Wam linki - właściwie nie podeślę bo nie mogę :-) - ale dacie radę sami sprawdzić.
Mam poniższe winiety
1. DWIE do Austria: 10-dniowa winieta 2017 (dla pojazdów do 3.5 t)
Ważna od dnia 02.08.17 cena 8,9 euro za sztukę (38zł);
2. DWIE do Austria: 10-dniowa winieta 2017 (dla pojazdów do 3.5 t)
Ważna od dnia 12.08.17 cena 8,9 euro za sztukę (38zł);
3. Dwie do Czech a 1-miesięczna 2017 (dla pojazdu do 3,5 t)
Ważna od dnia 02.08.17 cena 17 euro za sztukę (73zł); Sprzedam pojedynczo lub razem....

dla porównania ceny w PZM i stacji
Czeska 1 m-c w PZM 89,50 na stacji na A1 -105,00
Austraia 10-dni - 56,50 na stacji - 64,00

Pozdrawiam
K
Załączniki:
PART_1497022010068.jpeg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 434
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone