Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 19.09.2018 14:12

Rysio napisał(a):Napędzamy się niestety sami. Pytanie tylko co ważniejsze. Mieć czy być ? Pamiętajmy jednak w tym wyścigu szczurów, że ta ostatnia koszula nie ma kieszeni :wink:


Święte słowa Rysio !

"Za pieniądze można mieć zegarek, ale nie czas.Za pieniądze można mieć budynek, ale nie dom. Za pieniądze można mieć seks, ale nie miłość.Za pieniadze można mieć lekarstwa, ale nie zdrowie. Za pieniadze można mieć posad, ale nie poważanie. Za pieniądze można mieć wladzę, ale nie szacunek. Za pieniądze można mieć ubranie, ale nie dobry gust. Jednym słowem, za pieniadze można mieć... ale nie można być". s. 298.
Katarzyna Grochola (z książki Trochę większy poniedziałek)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 19.09.2018 14:48

wikol napisał(a):...ale niektóre zachowania są zdumiewające..


Zdumiewający, to może być zachód słońca :wink: Może mnie jeszcze zdumieć, choć może bardziej zdziwić, głupota wariata wyprzedzającego na trzeciego :roll: To czy ktoś stołuje się w knajpie jeżdżąc Pandą, czy wcina chińskie zupki jeżdżąc Ferrari ... mam głęboko ... w reklamówce :D Nie moja brocha i tyle :wink:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 19.09.2018 15:48

Rysio napisał(a):(...) mam głęboko ... w reklamówce :D
Przestań używać reklamówek. Już za dużo plastiku wokół :wink:
Albo weź takie papiórzane
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.09.2018 16:23

piotrulex napisał(a):

Dla nas udany urlop to gnicie cały dzień na plaży ..........



Teraz to pojechales po bandzie :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Tak strasznie sie domagasz szacunku dla swoich pomyslow, a sam pobyt na plazy nazywasz GNICIEM :evil: :twisted: :twisted:

Non stop piszesz,jaki TY jestes wspanialy, reszta rodziny sie dostosowala bez buntu do TWOJEGO widzenia swiata
Ci inni sa GORSI, bo szastaja kasa

Tylko TY jestes IDEALEM


Przerazajaca hipokryzja


PS: nie wiem ile w tych twoich opowiesciach jest prawdy, to juz zupelnie inna bajka... :roll: :roll: :roll:
Ostatnio edytowano 19.09.2018 17:15 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 19.09.2018 17:14

My wydalismy teraz we wrześniu 5200zł.
2+1. Młody ma 3,5 roku
11 noclegów w Makarskiej

Na wszystkie wakacje w Cro te chyba były najlepsze. Wstawanie o 10, śniadanie, kawa. Potem plaża. Po plaży obiad lub wizyta w konobie. Wieczorem spacery, wygłupy z dzieckiem. Jak młody szedł spać o 22 to przesiadywaliśmy na tarasie słuchając radia, grając w remika i racząc sie winem lub innymi alkoholami. Cisza, spokój. Przyjechałem mega wypoczęty, dzieciak zadowolony bo na mieście sporo atrakcji i sie nie nudził. Czy wydając więcej byłoby lepiej ? Wątpie. Więcej bym raczej nie zjadł i nie wypił.

P.S. w tym roku nie zjedliśmy ani jednej kugli lodu....
Nie z oszczędności. Dzieciak ma problemy z migdałami i ma zakaz po zeszlych wakacjach.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 19.09.2018 19:05

Eger napisał(a):
piotrulex napisał(a):

Dla nas udany urlop to gnicie cały dzień na plaży ..........



Teraz to pojechales po bandzie :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Tak strasznie sie domagasz szacunku dla swoich pomyslow, a sam pobyt na plazy nazywasz GNICIEM :evil: :twisted: :twisted:

Non stop piszesz,jaki TY jestes wspanialy, reszta rodziny sie dostosowala bez buntu do TWOJEGO widzenia swiata
Ci inni sa GORSI, bo szastaja kasa

Tylko TY jestes IDEALEM


Przerazajaca hipokryzja


PS: nie wiem ile w tych twoich opowiesciach jest prawdy, to juz zupelnie inna bajka... :roll: :roll: :roll:


Dobra, same kłamstwa :)

Dziwne wyciągasz wnioski no ale cóż, masz prawo :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.09.2018 19:50

Najtanszy Argus jako ulubione piwo :roll:

Zupa chinska zapiekana z serem jako ulubione danie :roll:

Wakacje tak tanie, ze bardziej sie nie da 8)


Ale .......
piotrulex napisał(a):


Mnie naprawdę stać aby jadać codziennie w knajpie, wynająć apartament i wcinać lody co godzinę

.............. Być może dlatego żyjemy dość wygodnie i posiadamy kredyty w kwocie 0,00 a na koncie kwota jest 6 cyfrowa z lewej strony przecinka




A swistak siedzi i zawija w sreberka 8)
Tu sie zgina dziob pingwina :D

Generalnie to wszystko byloby kompletnie bez znaczenia, gdyby nie CIAGLE atakowanie ludzi, ktorzy na wakacjach wydaja wiecej kasy od Ciebie i ich BEZUSTANNE krytykowanie za szastanie kasa
I do tego nie GNIJA na plazy :D
jedrula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrula » 19.09.2018 21:49

sito_zabrze napisał(a):My wydalismy teraz we wrześniu 5200zł.
2+1. Młody ma 3,5 roku
11 noclegów w Makarskiej

Na wszystkie wakacje w Cro te chyba były najlepsze. Wstawanie o 10, śniadanie, kawa. Potem plaża. Po plaży obiad lub wizyta w konobie. Wieczorem spacery, wygłupy z dzieckiem. Jak młody szedł spać o 22 to przesiadywaliśmy na tarasie słuchając radia, grając w remika i racząc sie winem lub innymi alkoholami. Cisza, spokój. Przyjechałem mega wypoczęty, dzieciak zadowolony bo na mieście sporo atrakcji i sie nie nudził. Czy wydając więcej byłoby lepiej ? Wątpie. Więcej bym raczej nie zjadł i nie wypił.

P.S. w tym roku nie zjedliśmy ani jednej kugli lodu....
Nie z oszczędności. Dzieciak ma problemy z migdałami i ma zakaz po zeszlych wakacjach.


dopisane

5200:11=472 zł

ps
wzorcowo :D
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 19.09.2018 22:43

Eger napisał(a):I do tego nie GNIJA na plazy :D


Kolego Eger, co się tak uczepiłeś tego gnicia? Przecież to tylko taka "poetycka" przenośnia była... :wink:
Też lubię przesiadywać na plaży całymi godzinami, mnie i mojej rodzince taki sposób spędzania wakacji najbardziej odpowiada :hut:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.09.2018 23:00

Napisalem, ze to KOMPLETNIE nie mialoby znaczenia, gdyby nie JEDNOCZESNE oraz
CIAGLE krytykowanie tych, co spedzaja wczasy inaczej ( nie na gniciu ) i drozej :roll:
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 19.09.2018 23:08

Eee tam, to tylko dyskusja, wymiana poglądów i opinii. Czasem ktoś przesadzi i tyle...
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 19.09.2018 23:39

Bartek81 napisał(a):
Rysio napisał(a):Napędzamy się niestety sami. Pytanie tylko co ważniejsze. Mieć czy być ? Pamiętajmy jednak w tym wyścigu szczurów, że ta ostatnia koszula nie ma kieszeni :wink:


Święte słowa Rysio !

"Za pieniądze można mieć zegarek, ale nie czas.Za pieniądze można mieć budynek, ale nie dom. Za pieniądze można mieć seks, ale nie miłość.Za pieniadze można mieć lekarstwa, ale nie zdrowie. Za pieniadze można mieć posad, ale nie poważanie. Za pieniądze można mieć wladzę, ale nie szacunek. Za pieniądze można mieć ubranie, ale nie dobry gust. Jednym słowem, za pieniadze można mieć... ale nie można być". s. 298.
Katarzyna Grochola (z książki Trochę większy poniedziałek)

......niestety , ja osobiście nie zgadzam się z większością twierdzeń zawartych w tym przesłaniu Grochali; zresztą ,.....nie jest wiarygodna jeśli tak pisze, biorąc pod uwagę.......
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 20.09.2018 06:45

Czasem się zdarza że bogaty żyje jak dziad a ten co mało zarabia żyje jak hrabia...

Mam sąsiada, bogatego faceta który lubi patrzeć na stan swojego konta a żyje jak biedny krewny z Małkini.
Ludzie są rożni. Dzięki temu nie jest nudno.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.09.2018 07:17

Eger napisał(a):Najtanszy Argus jako ulubione piwo :roll:

Zupa chinska zapiekana z serem jako ulubione danie :roll:

Wakacje tak tanie, ze bardziej sie nie da 8)


Ale .......
piotrulex napisał(a):


Mnie naprawdę stać aby jadać codziennie w knajpie, wynająć apartament i wcinać lody co godzinę

.............. Być może dlatego żyjemy dość wygodnie i posiadamy kredyty w kwocie 0,00 a na koncie kwota jest 6 cyfrowa z lewej strony przecinka




A swistak siedzi i zawija w sreberka 8)
Tu sie zgina dziob pingwina :D

Generalnie to wszystko byloby kompletnie bez znaczenia, gdyby nie CIAGLE atakowanie ludzi, ktorzy na wakacjach wydaja wiecej kasy od Ciebie i ich BEZUSTANNE krytykowanie za szastanie kasa
I do tego nie GNIJA na plazy :D


Dziwny jesteś

Znajdź choć jeden wpis gdzie napisałem o tych propozycjach kulinarnych, że to moje ulubione ...

Po.co zatem cokolwiek pisać jak z.zasady się nie wierzy?

Żonie też nie wierzysz?

:)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.09.2018 07:19

rafalisko30 napisał(a):
Eger napisał(a):I do tego nie GNIJA na plazy :D


Kolego Eger, co się tak uczepiłeś tego gnicia? Przecież to tylko taka "poetycka" przenośnia była... :wink:
Też lubię przesiadywać na plaży całymi godzinami, mnie i mojej rodzince taki sposób spędzania wakacji najbardziej odpowiada :hut:


Ok

Zamiast GNIJĄ napisz sobie ŁADUJĄ BATERIE

Lepiej?

:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 632
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone