Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane,Zivogosce, Zivogosce Blato, Zivogosce Mala Duba..

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
carramba77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 08.07.2009
Blato

Nieprzeczytany postnapisał(a) carramba77 » 17.02.2010 15:46

Hej,
ja polecam Zivogosce Blato. A dokłądnie apartamenty www.apartmani-lm.com.
Jadę tam już czwarty raz.
Mieścina naprawdę super. Plaża niczego sobie. A i same apartamenty godne polecenia :D
malinabar
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 22.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinabar » 17.06.2010 16:16

Hejka carramba77! witaj w gronie miłośników Zivogosce Blato, ja już piaty raz :D
carramba77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 08.07.2009
Blato

Nieprzeczytany postnapisał(a) carramba77 » 21.06.2010 13:18

Ja już nie mogę się doczekać wyjazdu, a jedziemy 26.06 :D
Coś jest w tym miejscu (Zivogosce Blato) co nie pozwala ruszyć się w inną stronę świata.
Mam nadzieję na kolejny miły wyjazd :lol:
malinabar
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 22.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinabar » 21.06.2010 14:01

Hejka! Carramba skrobnij na forum parę słów gdy wrócisz z Blato, ja będę dopiero w sierpniu. Udanych wakacji
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004
Re: Blato

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 21.06.2010 14:18

carramba77 napisał(a):Coś jest w tym miejscu (Zivogosce Blato) co nie pozwala ruszyć się w inną stronę świata.


Bo to fajna wiocha jest!

http://www.youtube.com/watch?v=49j5092UysY
carramba77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) carramba77 » 19.07.2010 13:47

No i już po urlopie. Minęło bardzo szybko :D .
Kolejny rok bardzo udane wakacje. Pogoda była na medal a i znajomi, którzy byli tam pierwszy raz byli bardzo zadowoleni.
wera143
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wera143 » 19.07.2010 14:28

Może trochę opisałbyś więcej,no i przybliżył nam Blato? :D :D :D
carramba77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) carramba77 » 19.07.2010 14:41

:D
Mała miejscowość, kilkadziesiąt budynków, 4 knajpki, jeden sklepik.
Generalnie w porównaniu z innymi kurortami (Makarska, Brela, itp....) czas płynie tam dużo wolniej.
Byliśmy tam już wiele razy i miłość do tego miejsca na razie nie przeminęła.
Wcześniej jeździliśmy na Camp Dole, a od trzech lat jeździmy do apartamentów (które polecam ) :D
Według nas to wspaniałe miejsce wypadowe (w tym roku byliśmy w Dubrowniku, na Hwarze, Korczuli i w Mostarze oraz oczywiście w pobliskich miasteczkach).
Jeśli potrzebujesz jakichś konkretnych informacji pytaj :D
nika01
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) nika01 » 21.07.2010 13:43

Chciałam zapytać jakie są plaże w Blato.Czy bardzo dużo ludzi?Jedziemy za kilka dni i to nasz pierwszy raz tam
carramba77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) carramba77 » 21.07.2010 15:30

nika01 napisał(a):Chciałam zapytać jakie są plaże w Blato.Czy bardzo dużo ludzi?Jedziemy za kilka dni i to nasz pierwszy raz tam


Plaże są ok, dość drobne kamyczki. Wydaje mi się, że jedne z fajniejszych w środkowej dalmacji. Znajomi byli z dziećmi (2, 4 lata) i nie było żadnych problemów. Ludzi w tym terminie, w którym jeździmy nie jest dużo, ale teraz pewnie będzie trochę więcej. Tak czy tak to kameralna miejscowość i dużych tłoków bym się nie spodziewał.
wera143
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wera143 » 21.07.2010 18:03

carramba77 - jadę za 2 tyg. w ciemno może podałbyś mi namiary na te apartamenty adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
carramba77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) carramba77 » 22.07.2010 07:56

wera143 napisał(a):carramba77 - jadę za 2 tyg. w ciemno może podałbyś mi namiary na te apartamenty adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Podaję namiary http://www.apartmani-lm.com/
DENIS4
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 03.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) DENIS4 » 22.07.2010 19:12

witam wszystkich ktorzy wybieraja sie do ZV-Blato.Powiem tak jak dla mnie to wiocha dla emerytow ale to zalezy co kto lubi sama miejscowosc malenka kilka knajpek przy glownej promenadzie mala marina plaza kamienista dluga na jakies 300m dlej w strone pola kampingowego szalenstwo adriatyckiego wybrzeza tzn.mnostwo intymnych i mniej intymnych zakamarkow plazowych.Ja osobiscie lubie cos robic a nie lezec na "asfalcie"i sie smazyc choc to biały asfalt.Dla mlodych to nuda na plazy przy kampingach mozna wyporzyczyc motorowke za 700kn lub skuter za 220 na 15min mozna tez poleciec w gore na zaczepionym do motorowki spadochronie za 360kn dla dwojga i to cale atrakcje tego miejsca.Kazdy sam wybierze cos dla siebie ja wlasnie wrocilem z Dubrownika to je cos...
carramba77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) carramba77 » 23.07.2010 10:18

DENIS4 napisał(a):witam wszystkich ktorzy wybieraja sie do ZV-Blato.Powiem tak jak dla mnie to wiocha dla emerytow ale to zalezy co kto lubi sama miejscowosc malenka kilka knajpek przy glownej promenadzie mala marina plaza kamienista dluga na jakies 300m dlej w strone pola kampingowego szalenstwo adriatyckiego wybrzeza tzn.mnostwo intymnych i mniej intymnych zakamarkow plazowych.Ja osobiscie lubie cos robic a nie lezec na "asfalcie"i sie smazyc choc to biały asfalt.Dla mlodych to nuda na plazy przy kampingach mozna wyporzyczyc motorowke za 700kn lub skuter za 220 na 15min mozna tez poleciec w gore na zaczepionym do motorowki spadochronie za 360kn dla dwojga i to cale atrakcje tego miejsca.Kazdy sam wybierze cos dla siebie ja wlasnie wrocilem z Dubrownika to je cos...


Wprawdzie z gustami się nie dyskutuje, ale mała uwaga :D .
Jest to faktycznie maleńka miejscowość. Jednak nam od wielu lat służy jako dobre miejsce wypadowe (miedzy innymi właśnie do Dubrownika). Sam również nie lubię leżenia plackiem na plaży (ale zapewne wiele osób uważa, że to najlepszy pomysł na spędzenie urlopu). Może Blato dla młodych zalatuje nudą, ale nie tylko "młodzi" chodzą po tym świecie; my też do całkiem starych się nie zaliczamy (a już napewno nie zaliczaliśmy się wtedy gdy byliśmy tam 11 lat temu) :-).
Tak czy tak, zapewne każdy powinien się przekonać na własnej skórze.
:)
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 23.07.2010 12:23

carramba77 napisał(a):
DENIS4 napisał(a):witam wszystkich ktorzy wybieraja sie do ZV-Blato.Powiem tak jak dla mnie to wiocha dla emerytow ale to zalezy co kto lubi sama miejscowosc malenka kilka knajpek przy glownej promenadzie mala marina plaza kamienista dluga na jakies 300m dlej w strone pola kampingowego szalenstwo adriatyckiego wybrzeza tzn.mnostwo intymnych i mniej intymnych zakamarkow plazowych.Ja osobiscie lubie cos robic a nie lezec na "asfalcie"i sie smazyc choc to biały asfalt.Dla mlodych to nuda na plazy przy kampingach mozna wyporzyczyc motorowke za 700kn lub skuter za 220 na 15min mozna tez poleciec w gore na zaczepionym do motorowki spadochronie za 360kn dla dwojga i to cale atrakcje tego miejsca.Kazdy sam wybierze cos dla siebie ja wlasnie wrocilem z Dubrownika to je cos...


Wprawdzie z gustami się nie dyskutuje, ale mała uwaga :D .
Jest to faktycznie maleńka miejscowość. Jednak nam od wielu lat służy jako dobre miejsce wypadowe (miedzy innymi właśnie do Dubrownika). Sam również nie lubię leżenia plackiem na plaży (ale zapewne wiele osób uważa, że to najlepszy pomysł na spędzenie urlopu). Może Blato dla młodych zalatuje nudą, ale nie tylko "młodzi" chodzą po tym świecie; my też do całkiem starych się nie zaliczamy (a już napewno nie zaliczaliśmy się wtedy gdy byliśmy tam 11 lat temu) :-).
Tak czy tak, zapewne każdy powinien się przekonać na własnej skórze.
:)



eeee ja jestem młoda ;) i kocham Zivogosce Blato :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Igrane,Zivogosce, Zivogosce Blato, Zivogosce Mala Duba.. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone