Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
huba1
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) huba1 » 03.08.2016 09:15

Też wybieram się w tym roku po dłuższej przerwie do Igrane.
Czy znacie Apartament Jurko? Bardzo proszę o opinie na jego temat.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 04.08.2016 18:16

Piszę w tym wątku, bo jesteśmy w Igrane, jutro powrót do domu...
Wybraliśmy się dzisiaj z familią na rejs statkiem z biura D... Koszt 400kn za rodzinę 2+1. Najpierw zabraliśmy po drodze kilka osób z Podacy i chyba Gradaca i popłynęliśmy na Peliesac do miasteczka Trpanj. Tam godzinka przerwy i Hvar Taksi zabrał nas na plażę do zatoki Duba. Po 2 godzinach kąpieli powrót na "okręt", obiadek i kierunek Sucuraj na Hvarze. I wtedy stało się dla chyba wszystkich podróżników coś nieoczekiwanego. Przez kilkadziesiąt sekund towarzyszyły nam delfiny, chyba 3 sztuki. Jeden skakał przez chwilę obok łajby, a potem dołączył do pozostałych dwóch i tak sobie przez chwilę płynęły przed nami...
Może to głupio zabrzmi, ale ta chwila kiedy widzałem te delfiny miała w sobie coś niemal mistycznego, wspaniałego, poczułem ogromne wzruszenie. Do tej pory czuję, że widziałem coś niezwykłego. Towarzysze wycieczki bardzo się ożywili i reszta podróży minęła w podniosłej atmosferze. A same delfiny miały w sobie taką dziką radość...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.08.2016 19:41

Aparatu nie było...
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 04.08.2016 20:51

Janusz Bajcer napisał(a):Aparatu nie było...


Aparat był, stary Kodak, który robi zdjęcia z opóźnieniem, niewiele z nim bym zdziałał, poza tym akurat był schowany w etui... :(
Z zaskoczenia wzięły nas te "bestie" :|
wilden
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wilden » 08.08.2016 20:20

cześć,

jak z cenami w knajpach? pojawiły się jakieś nowe, warte uwagi?
jakie jeszcze rzeczy są względnie blisko igrane, a które warto byłoby zobaczyć poza dubrownikiem i mostarem?

pzdr
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.08.2016 20:25

wilden napisał(a):jakie jeszcze rzeczy są względnie blisko Igrane, a które warto byłoby zobaczyć poza Dubrownikiem i Mostarem?


Hvar , Brać , Sv Jure . :wink:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 08.08.2016 20:32

wilden napisał(a):cześć,

jakie jeszcze rzeczy są względnie blisko igrane, a które warto byłoby zobaczyć poza dubrownikiem i mostarem?

pzdr


Trogir, Imotski, Omiš...poza tym BiH to nie tylko Mostar zależy czego szukasz :papa:
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 16.08.2016 20:50

My też w Igrane jeszcze 3 dni i powrót :(
Namiar na kwaterę otrzymałam od jednego forumowicza, cudowne miasteczko, dla nas idealne...
Chorwatka jak rodzona babcia, non stop raczy nas domowym ciastem ;)
Wrócimy tu z pewnością !
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 17.08.2016 14:01

Jak wygląda sytuacja z liczbą turystów w lipcu/sierpniu w Igrane? Jest się gdzie rozłożyć? Pytam o plażę dziką czyli tą od hotelu Punta w stronę Drasnice i miejską.
Kajma
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 07.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kajma » 14.09.2016 17:03

Przy dawnym hotelu Punta we wrześniu jest nawet mnóstwo ludzi więc w sezonie można pomarzyć o wolnym miejscu. Dzikie plaże są także oblegane ale zawsze się znajdzie wolne miejsce. Jestem w tej chwili w Igrane. Na miejskiej plaży sporo ludzi ale nie ma tragedii. Dzisiaj przyjechalo dużo Januszy do Mihajlevica i robią niezłą wioskę na plaży.
kasia.2377
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 26.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia.2377 » 25.09.2016 13:18

Może to głupio zabrzmi, ale ta chwila kiedy widzałem te delfiny miała w sobie coś niemal mistycznego, wspaniałego, poczułem ogromne wzruszenie. Do tej pory czuję, że widziałem coś niezwykłego.


To wcale głupio nie brzmi, my też w tym roku płynąc na Bol widzieliśmy delfiny i też było to dla nas coś niesamowitego :D
Konrad2005
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konrad2005 » 06.01.2017 19:15

CZy ktoś był w apartamencie w miejscowości Igrane Apartments RUDELJ - przy samej plaży . Prosze o opinie. Dziekuje
nocad
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nocad » 24.01.2017 12:20

No i przyszła kolej na mnie:)
Igrane po raz pierwszy. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Rezerwacja zrobiona, odliczam dni, obmyślam trasę .... jest już klimat:)

Ale i dużo pytań, dużo przeczytałem a i tak mało wiem,
Sklep jest, % też znajdę, a np. świeże owoce? winogrono figi?
Jest w Igrane takie miejsce gdzie to można kupić?
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 24.01.2017 20:49

Sklep jest, % też znajdę, a np. świeże owoce? winogrono figi?
Jest w Igrane takie miejsce gdzie to można kupić?[/quote]

Jest warzywniak niedaleko kantoru (przy schodach). Nie kupowałem tam nic, więc nie wiem jak z asortymentem i jego świeżością. Jak będziesz w drugiej połowie sierpnia to Ci pokażę :)
roberts193
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) roberts193 » 27.01.2017 17:17

Witam. Czy ktoś był już w apartamencie Zdravko. Prosiłbym o jakąś opinię. W Igrane byłem już 2 razy w 2013 i 2015 r, miejscowość jest spokojna w sam raz na wypoczynek z dziećmi.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone