Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107649
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.04.2016 22:44

Stefaa napisał(a):Hej kochani :)

W końcu udało się nam wybrać miejscowość do której chcemy jechać, a przyznam, że nie było łatwo ;) Padło na Igrane, czy ktoś był w tym apartamencie https://www.airbnb.com/rooms/598996?preview ?

Jak wygląda tam sytuacja ze sklepami? jest jakiś tani? Dzieje się coś wieczorem? I czy na plaży są leżaki do wypożyczenia?

dziękuję za wszystkie opinie i porady dotyczące wyprawy do tej miejscowości :)

Polecam relacje
Wierszem pisaną >>> igrane-wierszem-pisane-xd-t49839.html
Grane w Igrane >>> grane-w-igrane-2015-t49048.html

Oraz ten wątek od 1 strony >>> igrane-t37684.html
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 02.05.2016 09:45

Stefaa napisał(a):Hej kochani :)

W końcu udało się nam wybrać miejscowość do której chcemy jechać, a przyznam, że nie było łatwo ;) Padło na Igrane, czy ktoś był w tym apartamencie https://www.airbnb.com/rooms/598996?preview ?

Jak wygląda tam sytuacja ze sklepami? jest jakiś tani? Dzieje się coś wieczorem? I czy na plaży są leżaki do wypożyczenia?

dziękuję za wszystkie opinie i porady dotyczące wyprawy do tej miejscowości :)

Miejscówka świetna....
Sklep Studenać w środku miejscowości w Waszym przypadku trzeba iść w górę https://www.google.pl/maps/@43.195669,1 ... 56!6m1!1e1
obok Waszej willi jest piekarnia i sklep z owocami i warzywami. Na plaży nie ma leżaków, są pod hotelem Sansimar Makarska ale dla gości hotelowych. Wieczorem dzieją się różne ciekawe rzeczy jak sobie człowiek zorganizuje :wink: Inne ciekawe rzeczy dzieją się w Makarskiej - polecam na wieczorne spacery .
Ostatnio edytowano 01.06.2016 12:11 przez Andzia*, łącznie edytowano 1 raz
kowalczyk-stefan
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 18.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kowalczyk-stefan » 01.06.2016 12:10

Witam. Chciałbym zapytać osoby które były w poprzednich sezonach w Igrane jak wygląda pogoda we wrześniu tak od około 8 do 18.09??? Czy woda jest w miare ciepła? Czy z zza gór Dynarskich nie spływa już zimne powietrze? Dziękuje z góry.
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 01.06.2016 12:16

Woda jest cieplutka, bo nagrzewa się przez cały sezon. Jeśli chodzi o pogodę to na trzy razy w terminie koniec sierpnia do 10 września pogoda była super temp. od 28 do 34 stopni. W 2014 trochę się zawiodłam, ale tamten rok był ogólnie z pogodą w Cro na bakier...
moniolla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) moniolla » 01.06.2016 12:42

Ostatnie lata pokazują ze nawet w pl wrzesień,październik, listopad są ciepłe....
W cro podobnie.....jedyne co to wczesniej robi sie ciemno.......
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 01.06.2016 13:05

IGRANSKA PROMENADA W NOWEJ ODSŁONIE...... czeka na turystów :)
Załączniki:
fb_img_1462515281707.jpg
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 01.06.2016 13:08

Piękna Zbyszku ta promenada, bardzo mi się podoba ...... jeszcze 81 DDW :roll:
plakon
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 22.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) plakon » 01.06.2016 13:16

A ja już tylko 39 DDW i rówież śmigam do Igrane...
Na co dzień robię podgląd tutaj: http://www.whatsupcams.com/en/webcams/croatia/split-dalmatia/igrane/panorama-of-igrane stwierdzam, że się już ludziska moczą w Jadranie i jeszcze bardziej nie mogę się doczekać.
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 01.06.2016 13:42

Andzia* napisał(a):Piękna Zbyszku ta promenada, bardzo mi się podoba ...... jeszcze 81 DDW :roll:

Witam Panią :)
Zazdroszczę Ci bardzo i chętnie znowu bym pojechał do Igrane .
Byłem tam dwa razy ,ale nie powiedziałem że to już koniec.
Pasuje mi ta miejscowość i atmosfera panująca w Chorwacji.
Dla niektórych Igrane może to zbyt mała miejscowość ale mi odpowiada .
Jak chcę się bardziej rozerwać to robię wypad do Makarskiej :hut:
W tym roku pozostaje mi jedynie popatrzeć sobie na Igrane przez kamerkę.
Może Ciebie też tam wypatrzę w tym miejscu ,gdzie dobre lody sprzedają :wink: .
Pozdrawiam i życzę Ci miłego wypoczynku :papa:
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 01.06.2016 13:56

Ok będę stać pod kamerką i machać kapeluszem :mrgreen:
moniolla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) moniolla » 01.06.2016 14:25

Jaka śliczna promenada......
Aż żal ,że mnie tam nie ma.....
Ale nie narzekam.....tydzien temu bylismy na przedłużonym weekendzie na kvarnerze i ......makarska wygrywa......
Krk,Senj,Pag i okolice zaliczone.....ale to nie "ta" chorwacja którą znam z poprzednich lat....
Atrakcją było to, że bylismy na motocyklach czyli zupełnie inne doznania.....
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 01.06.2016 15:06

Andzia* napisał(a):Ok będę stać pod kamerką i machać kapeluszem :mrgreen:

ha ha ha
W zeszłym roku szukałem tego kapelusza na plaży i jakoś nie znalazłem albo kolor zmieniłaś :D więc proszę mi tu nie czarować :)
moniolla napisał(a):Jaka śliczna promenada......
Aż żal ,że mnie tam nie ma.....
Ale nie narzekam.....tydzien temu bylismy na przedłużonym weekendzie na kvarnerze i ......makarska wygrywa......
Krk,Senj,Pag i okolice zaliczone.....ale to nie "ta" chorwacja którą znam z poprzednich lat....
Atrakcją było to, że bylismy na motocyklach czyli zupełnie inne doznania.....

To fajna objazdówka i jeszcze na motocyklach.
Pogoda chyba dopisała :)
Każda z tych miejscowości chyba ma swój urok.
Ja mam porównanie jedynie z Pagiem i jakbym miał wybierać to zdecydowanie Igrane.
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 01.06.2016 15:10

Kapelusza nie zmieniłam, na plaży miejskiej bywałam, nawet szukałam samochodów z cro.pl pod apartamentami wzdłuż promenady bo tam chyba max21 miał kwaterę ale jednak częściej wybierałam dzikie plaże :D
moniolla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) moniolla » 01.06.2016 16:08

max21 napisał(a):
Andzia* napisał(a):Ok będę stać pod kamerką i machać kapeluszem :mrgreen:


moniolla napisał(a):Jaka śliczna promenada......
Aż żal ,że mnie tam nie ma.....
Ale nie narzekam.....tydzien temu bylismy na przedłużonym weekendzie na kvarnerze i ......makarska wygrywa......
Krk,Senj,Pag i okolice zaliczone.....ale to nie "ta" chorwacja którą znam z poprzednich lat....
Atrakcją było to, że bylismy na motocyklach czyli zupełnie inne doznania.....

To fajna objazdówka i jeszcze na motocyklach.
Pogoda chyba dopisała :)
Każda z tych miejscowości chyba ma swój urok.
Ja mam porównanie jedynie z Pagiem i jakbym miał wybierać to zdecydowanie Igrane.

Oj tak....pogoda bombowa....
W sumie 2700 km machnęlismy w 6 dni....Nasza miejscowka byla w Senj i kołowalismy w okolicy.Krk i przejazd mostem krckim to coś niesamowitego....
Samo Senj sympatyczne,rozczarował nas Pag ,bardziej jak grecka wyspa niz chorwacka.....kamienie,kamienie i wypalone trawy.....choć z kolei znaleźliśmy bajeczną dziką plażę na której byliśmy pół dnia zupełnie sami.....jak rozbitkowie.....
Jazda na moto ma swoje plusy i minusy.....plusem są widoki odczuwanie wszystkiego bardziej,minusem zaś smażenie się w kasku i stroju motocyklowym.....no ale coś za coś.....lepiej się smażyć niz jeździć "na chorwata" i w razie szlifu zostawić swoją skórę na asfalcie....ałč na samą myśl.....
Widzieliśmy wypadek na serpentynach ,ułańska fantazja podniosła motocyklistę z Austrii i piekna beemka leżała rozwalona w proch a delikwent odjechał karetką na sygnale.....
Jak sie oharniemy z ogromem zdjęć i filmikow to machnę fotorelacje....
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 01.06.2016 16:54

moniolla napisał(a):Jak sie oharniemy z ogromem zdjęć i filmikow to machnę fotorelacje....

Super :) czekam z niecierpliwością :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone