Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Igrane

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 11.02.2010 15:22

Był może ktoś tutaj????:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Wydaje sie dość atrakcyjne i cenowo i..."wyposażeniowo" :lol: , jednak gdyby się znalazł ktoś kto tam pomieszkiwał....chętnie posłucham.
Dziękuję 8)
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 11.02.2010 20:55

forum/viewtopic.php?t=21638
Tu moja relacja z Igrane z 2008 roku . Dużo tam też niezbędnych wiadomości o Igrane , ale w razie pytań chętnie opowiem .
Pozdrawiam Ewa
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 11.02.2010 22:33

Wiem.czytałem Twoją relację i......bardzo mi sie podobała!!! Wnioskuję z niej,że jesteś zadowolona z Igrane........ 8) 8) 8)
eve_malutka
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) eve_malutka » 12.02.2010 13:29

Do plaży kawałek drogi
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.02.2010 13:57

Co znaczy...kawałek??? Mam nadzieję,że nie kilka kilometrów??? :D Gość pisze,że ok.300m.Oczywiście wiem,że odległości podawane w ofertach często nijak się mają do tych rzeczywistych,mam jednak nadzieję,że ten "kawałek" nie wymaga....dwudniowej "wyprawy"??? :wink:
jack007
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jack007 » 12.02.2010 13:59

Witam Będziesz musiała na plaże troszkę iść ale na plaże z górki i fajnie za to z plaży niestety czeka Cię droga pod GÓRĘ
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.02.2010 14:28

jack007 napisał(a):Witam Będziesz musiała na plaże troszkę iść ale na plaże z górki i fajnie za to z plaży niestety czeka Cię droga pod GÓRĘ


Zdaje sobie sprawę,że będę "musiał-A" :lol: :lol: :lol:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D :D :D
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 12.02.2010 15:23

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Fajne, właściciel bardzo dobry, Ribica 5 u plaże, piekarnia 10 metrow.Zdrowi R.
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 13.02.2010 18:56

anakin napisał(a):Wiem.czytałem Twoją relację i......bardzo mi sie podobała!!! Wnioskuję z niej,że jesteś zadowolona z Igrane........ 8) 8) 8)


Tak , bardzo jestem zadowolona z pobytu w Igrane . I napewno chętnie bym tam wróciła do tego samego domu , gdzie mieszkałam bo się bardzo zaprzyjaźniliśmy z gospodarzami ( na poniższej mapce dom nr 19).
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Dom , o którym piszesz to nr 21 na mapce . Jesli wrócisz do mojej relacji i mojego opisu o wyprawie do góry do kościoła to właśnie ta sama droga , którą byś musiał pokonywać . Nie jest to daleko ( chyba będzie ok. 300m ) , bo Igrane to mała miejscowość , ale niestety z plaży z powrotem droga prowadzi pod górę . Nie chciałabym też tu panikować , że aż tak strasznie pod górę , bo nie było tak żle , ale w upale każdą górką można się zmęczyć - za to widoki wynagradzają trud . Plus tego apartamentu to , że jest napewno tańszy . Ja w drugiej połowie lipca za A5 i A6 ( z dzieckiem 12 osób) płaciłam 175 euro za noc .
Na Makarską riwierę zamierzam wrócić znów w tym roku w pierwszej połowie sierpnia ( po zeszłorocznym Primosten) . Miejscowości jeszcze nie wybrałam , ale gdziekolwiek będę to Igrane odwiedzę z moimi gospodarzami włącznie .
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.02.2010 22:00

Straszne dzięki za te mapke,bo nijak nie mogłem tej chaty umiejscowić w Igrane!!! :cry: teraz juz mam jasnośc. Nie będe ukrywał,że podstawowym kryterium była tutaj....cena.Ale z drugiej strony..........Do plazy kawałek,za to widoki podejrzewam o niebo lepsze niz z tych apartamentów przy plazy.Tak więc...coś za coś,nie??? :lol: :lol: :lol:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.02.2010 22:31

Mam do Ciebie jeszcze kilka pytań dot. m.in.wycieczki do Mostaru.....A konkretnie chodzi mi o wizy (podobno nie przestrzegają tego aż tak restrykcyjnie) i tzw. zielonej kart....Da się bez tego wjechać?
ps
A co do wyjazdu to my wybieramy się 30.07 wieczorem,więc gdybyście jechali w ten dzień.....Zawsze to raźniej,nie??? 8
Gdyby co podaje maila....
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bro
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 21.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bro » 15.02.2010 00:39

O zielonej karcie już tyle było napisane...jednym się udawało, ale jak coś się stanie to sobie nie wybaczysz ;) Większość ubezpieczycieli w pakiecie już daje Zieloną Kartę.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.02.2010 08:12

anakin napisał(a):Mam do Ciebie jeszcze kilka pytań dot. m.in.wycieczki do Mostaru.....A konkretnie chodzi mi o wizy (podobno nie przestrzegają tego aż tak restrykcyjnie) i tzw. zielonej kart....Da się bez tego wjechać?
ps
A co do wyjazdu to my wybieramy się 30.07 wieczorem,więc gdybyście jechali w ten dzień.....Zawsze to raźniej,nie??? 8
Gdyby co podaje maila....
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dlakier.php
forum/viewtopic.php?t=19525
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21808
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 15.02.2010 08:53

anakin napisał(a):Był może ktoś tutaj????:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Wydaje sie dość atrakcyjne i cenowo i..."wyposażeniowo" :lol: , jednak gdyby się znalazł ktoś kto tam pomieszkiwał....chętnie posłucham.
Dziękuję 8)

w tamtym roku byliśmy w Igrane koniec czerwca początek lipca osobiście w tym domu nie byłem ale kolega który z mną był tam zajrzał jako że swojemu znajomemu szukał kwatery ale - z jego relacji pamiętam że ten apartament był delikatnie mówiąc nie specjalny cena odpowiadała jakości no i mówił że tam nawet zapach był nie taki (śmierdziało) . Tem Apartament jest praktycznie na samej górze Igrane koło kościoła a stomizma w Igrane jest spora.
Jeśli jednak stromizma ci nie przeszkadza a liczą się widoki
zaglądnij tutaj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jest to dom trochę niżej ( niewiele ) ale widok tu jest bajka i standard o wiele lepszy a cena - rok temu za dwie rodziny czyli 4 dorosłych i 3 dzieci płaciliśmy 50 euro a cena wyjściowa była 60 euro
tutaj moja relacja
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.02.2010 17:13

No toś mnie pocieszył....... :cry: :cry: :cry:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone