Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane czy Baska Voda

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miracle20123
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 07.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miracle20123 » 29.03.2008 22:20

Ależ proszę bardzo... :?
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 29.03.2008 23:22

...jaki WERSAL....
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 25.04.2008 19:04

Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 11.05.2008 10:49

W zwiazku z tym, iz poruszam sie na wozku inwalidzkim, chcialbym sie dowiedziec, czy wg was Igranie jest dobrym miejscem dla ON? Mam oferte jest blisko morza tylko, czy nie jest tam zbyt stromo? No i jak z halasem od strony Jadranki, czy jest dokuczliwy w calej miejscowosci?
http://www.igrane.com/kumric-ante/index.htm
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 11.05.2008 12:43

Lubuszanin napisał(a):W zwiazku z tym, iz poruszam sie na wozku inwalidzkim, chcialbym sie dowiedziec, czy wg was Igranie jest dobrym miejscem dla ON? Mam oferte jest blisko morza tylko, czy nie jest tam zbyt stromo? No i jak z halasem od strony Jadranki, czy jest dokuczliwy w calej miejscowosci?
http://www.igrane.com/kumric-ante/index.htm



witam
Byłem w tych apartamentach i polecam je. Gospodynii b. miła kobieta. Hałasu z Jadranki nie słychać. Jak dla Ciebie najlepszy byłby apartament na samym dole jest on 5 osobowy. Do apartamentu jest w miarę łagodny wjazd i zjazd do plaży. Obok apartamentu masz grila. jest również fajny taras tyle że plaży nie ujrzysz gdyż zasłania drzewo i róg budynku.
Pozdrawiam
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 11.05.2008 13:09

Witam. Zgadzam się zprzedmówcą...raczej będziesz zdaowolony, miejsce bardzo dobre i z dojściem-zjazdem do plaży nie bedziesz miał problemu. pozdrawiam g
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 11.05.2008 13:58

Moze macie Panowie foteczki tego apartamentu? Czy ta plaza jest ogolno dostepna dla wszystkich? Czy jest promenada po ktorej mozna spacerowac wieczorkiem odwiedzajac po drodze knajpeczki?
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 11.05.2008 16:03

Lubuszanin napisał(a):Moze macie Panowie foteczki tego apartamentu? Czy ta plaza jest ogolno dostepna dla wszystkich? Czy jest promenada po ktorej mozna spacerowac wieczorkiem odwiedzajac po drodze knajpeczki?

Witam. Nie mam fotek Twojego apartamentu gdyż korzystam z innego. Twój apartament leży praktycznie na końcu ( lub na początku jak kto woli ) Igrane przy samej promenadzie , która pełni równoczesnie rolę drogi dojazdowej do znajdujących się przy niej lokali. Ruch oczywiście znikomy. Zaraz za promenadą jest miejska plaża z łagodnie opadajacym dnem. Na plaży znajduja sie natryski. Tak więc do plaży masz dosłownie rzut kamieniem...i wpada on do morza :D . Sama promenada ma około 300 metrów długości i ciągnie się aż do Hotelu znajdującego się z drugiej strony zatoczki nad , którą płożone jest miasto. Przy promenadzie są knajpki, lodziarnie , wieczorem straganiki...i życie nocne kwitnie. Sama plaża jest nawet fajna...choć za hotelem są piekniejsze, dzikie plaże ale trzeba do nich zejść ztromą ściezką...a to może byc problematyczne dla niektórych...np. moje dziecko protestowało - preferował basen! Przy hotelu znajduje sie " ogólnie dostępny " basen ze słodką wodą. Można z niego korzystać, nikt nie zabrania. Jakies fotki ewentualnie na maila...gdyż tu na forum jeszcze nie opanowałem tej zdolności. Pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ajma2
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.05.2008
ja również mogę prosić o adres w Igranem. Pozdrawiam!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajma2 » 13.05.2008 10:21

Anaike napisał(a):ja również serdecznie polecam Igrane, byłam we wrzesniu 2007 i w tym roku też chyba tam pojadę :) jest tam wszystko czego potrzeba do spędzenia wspaniałych wakacji, plaża na wyciągnięcie ręki, piekne góry w tle, cudne widoki na Hvar, możliwość zorganiozowania paru fajnych wypadów, spokój i mało ludzi :) dla potwierdzenia wklejam parę moich fotek z Igrane, więcej można znależć na mojej stronce www.anaike.com w zakładce landscapes, pozdrawiam

Obrazek
plaża w Igrane
Obrazek
malutki port w Igrane, w tle masyw Biokovo
Obrazek
zachód słońca w Igrane
Obrazek
widoczek z okna apartamenu podczas zachodu słońca
ajma2
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajma2 » 19.05.2008 22:00

ja również mogę prosić o adres w Igranem na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Pozdrawiam!!
Jolka1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolka1 » 10.06.2008 10:16

fota napisał(a):Tak jak mówi większość, Baśka to miejscowość bardziej zatłoczona, w Igrane znajdziesz więcej spokoju... kilka knajpek na wieczór też się znajdzie. Ja w zeszłym roku "stacjonowałem" między Igrane i Zivogosce, mniej więcej w połowie drogi między stoi kilka domów zupełnie przy plaży. Jest plaża z prysznicem, ale znajdziesz też bardziej ustronne miejsca między skałkami jeśli tego potrzebujesz :) Jedno jest pewne, duży SPOKÓJ... do najbliżeszego sklepiku 3 minuty spacerkiem, do knajpki 10-15 minut.
Pozdrawiam.

Mam prośbę o przesłanie namiaru na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 10.06.2008 11:27

... ale jest jeszcze Promajna! :D
Administracyjnie Promajna należy do Baški Vody i jest połączona z nią promenadą (około 4 km), po której bardzo przyjemnie się spaceruje wieczorkiem wzdłuż oświetlonej przez księżyc plaży. Urokliwa, spokojna miejscowość z bardzo szeroką plażą, idealna dla rodin z dziećmi i dla osób ceniących sobie cisze i spokój, a jak się zapragnie rozrywki można promenadą przejść do Baški Vody.
W Promajnie jest w sumie wszystko co potrzeba: kilka fajnych knajpek, 2 sklepy (gdzie można płacić kartą), piekarnia, poczta i Hotel **** z basenem dla wybrednych.
Promajna polożona pod masywem Biokovo pomiędzy Bašką Vodą i Makarska, jest idealną bazą do wycieczek jednodniowych (Split - 50 km, Dubrovnik - 170 km, Međugorje - 70 km).
Jadę do Promajny za 40 dni i już nie mogę się doczekać :D , przebieram nogami pod biurkiem :lol:
RicardoS
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 11.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RicardoS » 10.06.2008 12:07

ynka napisał(a):... ale jest jeszcze Promajna! :D
Administracyjnie Promajna należy do Baški Vody i jest połączona z nią promenadą (około 4 km), po której bardzo przyjemnie się spaceruje wieczorkiem wzdłuż oświetlonej przez księżyc plaży. Urokliwa, spokojna miejscowość z bardzo szeroką plażą, idealna dla rodin z dziećmi i dla osób ceniących sobie cisze i spokój, a jak się zapragnie rozrywki można promenadą przejść do Baški Vody.
W Promajnie jest w sumie wszystko co potrzeba: kilka fajnych knajpek, 2 sklepy (gdzie można płacić kartą), piekarnia, poczta i Hotel **** z basenem dla wybrednych.
Promajna polożona pod masywem Biokovo pomiędzy Bašką Vodą i Makarska, jest idealną bazą do wycieczek jednodniowych (Split - 50 km, Dubrovnik - 170 km, Međugorje - 70 km).
Jadę do Promajny za 40 dni i już nie mogę się doczekać :D , przebieram nogami pod biurkiem :lol:


Popieram zdanie Koleżanki. W Promajnej można dobrze wypocząć. Wybieramy się tam drugi rok z kolei koniec Sierpnia/początek Września.Polecam... :)
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 10.06.2008 13:54

:D Dziękuję
Właśnie dobrze że Cię widzę! Pisałeś kiedyś o wrażeniach z podróży z Katowic do Promajny przez Węgry, dla mnie to jest temat w tej chwili na czasie, bo po wprowadzeniu przez Słowenie winiet szukamy alternatywnej drogi 8O .
Wiem ze to nie ten wątek, ale jak byś mógł podzielić się doświadczeniem i napisać do mnie na gg albo na maila, będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
też Katowiczanka :D
fabi
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabi » 24.06.2008 23:59

fota a o mnie zapomniałes :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dzięki
a jak z cenami apart. w tych rejonach znaje dla 2 osób za 30E /doba
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Igrane czy Baska Voda - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone