Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane czy Baska Voda

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bietka1964
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bietka1964 » 15.03.2008 14:59

Dziękuję.Pocztę otrzymałam.
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 15.03.2008 15:29

Witam. Mozna również poprosić o namiary na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Kiedys zszedłem z drogi łączącej Igrane z Zivogośce i znalazłem kilka domów przy plaży, fajne miejsce...niestety namiarów nie wziąłem . pozdrawiam grzegorz
ToZi
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 20.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ToZi » 15.03.2008 18:03

Witam

Fota, prosilbym również na moją skrzynkę (oczywiście ze zjęciami - jak można) - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Pozdrawiam
Tozi
fota
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fota » 15.03.2008 21:55

poszło, poszło :)

pozdrawiam.

Tomasz.
dl
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 25.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dl » 15.03.2008 23:14

witam
Byłem w Baśce i w Igrane. Baśka to więcej ludzi, Igrane to cicha spokojna wioska. Z Igrane we wtorki i czwartki jest świetny piknik na Hvar, łódź Viktoria, naprawdę polecam. A co do noclegu to polecam Ante Kumrić, 2 raz tam mieszkałem i b Polecam, z apartamentu do plaży jest 63 schody.
Pozdrawiam
bietka1964
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bietka1964 » 16.03.2008 06:30

Poproszę o adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 16.03.2008 07:47

bietka1964 napisał(a):Poproszę o adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

na tej stronie sa adresy apartmanów z Riviery Makarskiej.. http://www.makarska-riviera.com/ ..
drodzy forumowicze trochę więcej samodzielności w szukaniu...
fota
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fota » 16.03.2008 11:04

jac61b napisał(a):
bietka1964 napisał(a):Poproszę o adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

na tej stronie sa adresy apartmanów z Riviery Makarskiej.. http://www.makarska-riviera.com/ ..
drodzy forumowicze trochę więcej samodzielności w szukaniu...


jac61b dlaczego nie zapytać o coś sprawdzonego ? Zawsze dziwią mnie takie odpowiedzi, jak ta Twoja... W końcu od czego jest to forum ? Wydaje mi się, że służy do WYMIANY INFORMACJI między użytkownikami. Poza tym, przyznaj się tak szczerze z ilu takich ofert znalezionych na tej stronie skorzystałeś ? Dla mnie bardziej wartościowe, są właśnie opinie, pochodzące od kogoś, kto już tam był... Idąc takim tokiem rozumowania, można właściwie zamknąć to forum i korzystać np. z googli. Nie pomyślałeś, że niektóre informacje pochodzą z przed 2 czy 3 lat, a zeszłym roku mogło się coś zmienić ?
Bez urazy, ale troszeczkę więcej wyrozumiałości dla innych...
Pozdrawiam serdecznie.
T.
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 16.03.2008 11:52

Witam. W Basce nie byłem, w Igrane dwa razy. Faktycznie jeśli szukasz:
- miejsca spokojnego, ze stosunkowo małą iloscią ludzi
- nie przeszkadza Ci/ jest to dla Ciebie zaletą, że w miasteczku nie ma żadnego klubu a zorganizowane przez miasto życie nocne praktycznie nie istnieje
- nie przeszkadza Ci że jesli chodzi o jedzenie to praktycznie masz wybór pomiędzy dosłownie kilkoma knajpkami (tutaj gorąco polecam knajpe U Tonka - zdecydowanie najlepsze żarcie na całej chyba Riwierze :)))))
- zamiast dużych publicznych plaż szukasz miejsca gdzie kawałek dochodząc (jakieś 20-30 minut drogi) możesz w małych zatoczkach poopalac się spokojnie nago
- i wreszcie jesli szukasz miejsca które traktujesz nie jako miejsce docelowe tylko bazę wypadową do zwiedzania całego południa Chorwacji od Trogiru po Dubrownik....

To Igrane jest własciwym wyborem :))))

A co apartamentu to byłem, sprawdziłem i polecam:
http://www.igrane.com/grgo-talijancic/index.htm

Pozdrawiam,
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 16.03.2008 12:09

fota napisał(a):
jac61b napisał(a):
bietka1964 napisał(a):Poproszę o adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

na tej stronie sa adresy apartmanów z Riviery Makarskiej.. http://www.makarska-riviera.com/ ..
drodzy forumowicze trochę więcej samodzielności w szukaniu...


jac61b dlaczego nie zapytać o coś sprawdzonego ? Zawsze dziwią mnie takie odpowiedzi, jak ta Twoja... W końcu od czego jest to forum ? Wydaje mi się, że służy do WYMIANY INFORMACJI między użytkownikami. Poza tym, przyznaj się tak szczerze z ilu takich ofert znalezionych na tej stronie skorzystałeś ? Dla mnie bardziej wartościowe, są właśnie opinie, pochodzące od kogoś, kto już tam był... Idąc takim tokiem rozumowania, można właściwie zamknąć to forum i korzystać np. z googli. Nie pomyślałeś, że niektóre informacje pochodzą z przed 2 czy 3 lat, a zeszłym roku mogło się coś zmienić ?
Bez urazy, ale troszeczkę więcej wyrozumiałości dla innych...
Pozdrawiam serdecznie.
T.

Witam, nie urażam się :) , mam po prostu inne podejscie do sprawy niż Ty...i właśnie dlatego nie mógłbym skorzystać z np. z Twojej oferty,chcę znaleźć sobie coś sam.A co do aktualności ofert, no nie żartuj -już Chorwaci dbają aby były jak najbardziej aktualne...a krótka korespondencja z właścicielami apartmanów tez jest miła przygodą.
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 16.03.2008 13:08

Witam. Ja również uważam , że po to jest forum aby dzielić się sprawdzonymi informacjami. Kiedyś takową otrzymałem http://www5.teched.hr/maslina/Default.htm
i sam serdecznie polecam.

W sierpniu jadę kolejny raz do Igrane.
A dlaczego kolejny...no cóż byłem w wielu miejscach od Istri a skończywszy na Korculi. A Igrane ma to do siebie, że jest położone w takim miejscu, że można robić interesujące wycieczki zarówno wzdłóż wybrzeża, na wyspy i w INTERIOR. Lubię nie tylko morze ale również i góry a te są na miejscu i to ...ciekawe. Trochę chodziłem i wiele miejsc chciałbym jeszcze odwiedzić. Polecam
Anaike
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anaike » 16.03.2008 20:22

ja również serdecznie polecam Igrane, byłam we wrzesniu 2007 i w tym roku też chyba tam pojadę :) jest tam wszystko czego potrzeba do spędzenia wspaniałych wakacji, plaża na wyciągnięcie ręki, piekne góry w tle, cudne widoki na Hvar, możliwość zorganiozowania paru fajnych wypadów, spokój i mało ludzi :) dla potwierdzenia wklejam parę moich fotek z Igrane, więcej można znależć na mojej stronce www.annaszczepaniak.pl , pozdrawiam

Obrazek
plaża w Igrane
Obrazek
malutki port w Igrane, w tle masyw Biokovo
Obrazek
zachód słońca w Igrane
Obrazek
widoczek z okna apartamenu podczas zachodu słońca
Ostatnio edytowano 11.04.2011 22:41 przez Anaike, łącznie edytowano 1 raz
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 16.03.2008 20:59

piekne fotki........wow
Anaike
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anaike » 17.03.2008 11:27

dziękuję, więcej na www.annaszczepaniak.pl zapraszam
Ostatnio edytowano 11.04.2011 22:42 przez Anaike, łącznie edytowano 1 raz
MARCIA
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARCIA » 23.03.2008 21:30

fota napisał(a):poszło...

Czy ja również mogę prosić o adres w Igranem. Ja z mężem planujemy wyjazd po raz trzeci zaczęliśmy od Riwiery Makarskiej i chyba jeszcze w tym roku będziemy jej wierni. Proszę o informację na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry bardzo dziekuję
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Igrane czy Baska Voda - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone