Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane 2011

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1851
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 19.02.2012 17:13

Ja też będę tą relację śledził.
Madziulka2112
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 06.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madziulka2112 » 19.02.2012 20:43

Agawa. napisał(a):Obrazek
Super ,będę śledził relacje bo w tym roku Zivogosce i na pewno ten zakątek Igrane odwiedzę :D pozdro


Polecam IGRANE..cisza.. spokój i te dzikie plaże, a z Zivogosce to spacerek w sam raz na popołudnie i piekny zachód słońca :D
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 20.02.2012 11:01

Marcel w którym miejscu mieszkaliście w Igrane my w tym roku tutaj http://www.igrane.com/adriatic/index.htm czy widziałeś może ten dom jak z dojściem z plaży bardzo jest wysoko no i czy daleko do plaży :?:
Marcello1981
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 26.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcello1981 » 20.02.2012 11:33

inka 777 napisał(a):Marcel w którym miejscu mieszkaliście w Igrane my w tym roku tutaj http://www.igrane.com/adriatic/index.htm czy widziałeś może ten dom jak z dojściem z plaży bardzo jest wysoko no i czy daleko do plaży :?:


Co do zejścia na plaże to są dwie drogi, pierwsza zaraz po wyjściu z apartamentu jest dosyć stroma droga w doł na plaże miejska, może jakies 100 metrów do plaży miejskiej.
Druga droga jest na dziką plaże na którą chodziliśmy, tą na zdjęciach. Żeby tam dotrzeć trzeba iść starą drogą w stronę Zivogosce i za pustym hotelem w prawo w dół się schodzi, zejście tędy jest łagodniejsze ale odległość troche wieksza.
Co do Apartamentu to cięzko mi go umiejscowić na tym zdjęciu co podałaś w linku, na stronie igrane.com nie ma też go w spisie Apartamentów.
Ja już byłem u tego samego właściciela w 2008 roku i była to wtedy wycieczka w ciemno a że się lokalizacja podobała to w 2011 pierwsze kroki były skierowane właśnie tam.
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 20.02.2012 12:16

Marcel bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Jeśli masz jeszcze jakieś zdjęcia Igrane to bardzo proszę i czekam na dalszy ciąg relacji :D
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 20.02.2012 13:48

i ja zasiadam po 2 dniach
Radoo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoo » 20.02.2012 20:19

inka 777 napisał(a):Marcel w którym miejscu mieszkaliście w Igrane my w tym roku tutaj http://www.igrane.com/adriatic/index.htm czy widziałeś może ten dom jak z dojściem z plaży bardzo jest wysoko no i czy daleko do plaży :?:


Witam.

Ten dom nie jest znacząco daleko od tego, którego dotyczy obecna relacja. Jeśli mnie pamięć mie myli, to odległość wynosi 2-3 minuty drogi a później, jak pisał autor tematu, około 100m do plaży.

EDIT:
http://www.igrane.com/adriatic/4_a41k2.htm - tu, na pierwszym zdjęciu, przez zielone barierki balkonu widać budynek którego dotyczy relcja.
Marcello1981
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 26.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcello1981 » 20.02.2012 20:38

Radoo napisał(a):
inka 777 napisał(a):Marcel w którym miejscu mieszkaliście w Igrane my w tym roku tutaj http://www.igrane.com/adriatic/index.htm czy widziałeś może ten dom jak z dojściem z plaży bardzo jest wysoko no i czy daleko do plaży :?:


Witam.

Ten dom nie jest znacząco daleko od tego, którego dotyczy obecna relacja. Jeśli mnie pamięć mie myli, to odległość wynosi 2-3 minuty drogi a później, jak pisał autor tematu, około 100m do plaży.

EDIT:
http://www.igrane.com/adriatic/4_a41k2.htm - tu, na pierwszym zdjęciu, przez zielone barierki balkonu widać budynek którego dotyczy relcja.


Właśnie właśnie, to nie ten dom,na tej ulicy jest pare domow w tym kolorze, przez zdjecie widać dom z klatka i balkonami z boku ale ten o którym w relacji mowa to jest kawałek dalej i takowej klatki nie posiada z tej strony. Nie zwróciłem uwagi ale chyba blisko tylko nie jestem pewien teraz czy przylegają do siebie oba.......

Jak można spytać właściciela tych zdjęć, jaki jest cennik?
Madziulka2112
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 06.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madziulka2112 » 20.02.2012 20:39

Radoo ile płaciliście za ten nocleg w ostatnim linku?
Marcello1981
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 26.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcello1981 » 20.02.2012 20:40

Radoo - Nowa Sól? Pozdrawiaja wieżowce na kaszubskiej :) Pochodze z Nowej soli :)
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 20.02.2012 20:41

I ja czekam na cd ...
Marcello1981
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 26.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcello1981 » 20.02.2012 23:14

Kilka zdjęć i pierwsze dla dodania dramatu tegoż wyjazdu, ciekawe kto wygra........

Obrazek

Dalej widok uchwycony z samochodu na kościół w Igrane w tle Jadran

Obrazek

Czasami też cumowały nawet fajne jachty niedaleko, rozmazyć się można, z ciekawości sprawdziłem wypożyczalnie jachtów w Split i Rjece, ceny ciekawe i dla koneserów :) no i patent trzeba mieć

Obrazek

A tu już fotki z plaży na którą chodziliśmy

Obrazek

Obrazek

To chwilowo kilka fotek które udało mi się wieczorną porą zebrać, napewno ciąg dalszy będzie :)
Radoo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoo » 21.02.2012 18:41

Madziulka2112 napisał(a):Radoo ile płaciliście za ten nocleg w ostatnim linku?


Witaj.

Tutaj http://www.igrane.com/adriatic/4_a41k2.htm nie byłem. Miałem kwaterę w u tego samego gospodarza co autor tego tematu. Ale być może wysyłałem zapytanie do Adriatica. Jeśli odszukam odpowiedź (o ile przyszła) to odpowiem Ci na pytanie.
Radoo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoo » 21.02.2012 19:21

Marcello1981 napisał(a):
Radoo napisał(a):Właśnie właśnie, to nie ten dom,na tej ulicy jest pare domow w tym kolorze, przez zdjecie widać dom z klatka i balkonami z boku ale ten o którym w relacji mowa to jest kawałek dalej i takowej klatki nie posiada z tej strony. Nie zwróciłem uwagi ale chyba blisko tylko nie jestem pewien teraz czy przylegają do siebie oba.......

Jak można spytać właściciela tych zdjęć, jaki jest cennik?


Pozdrawiam "Sąsiada" :) Mieszkam na 1 Maja k/NSM.
Oba budynki są ze sobą "sklejone".

Cen Adriatica nie mam, ale jeśli mnie pamięć nie myli to było około 100E w lipcu i sierpniu.
Madziulka2112
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 06.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madziulka2112 » 21.02.2012 20:06

Dzięki za odpowiedź, po zdjęciach widać, że warto tam jechać większą grupą, pokoje są świetnie wyposażone :D i na kilka osób to wychodzi w miarę rozsądna cena :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Igrane 2011 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone