Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar-Zavala ( a miała być Milna...)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
J@nek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 01.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@nek » 28.07.2006 17:24

antek napisał(a):No i witam kolejnego krajana Janka z Bielska!!!
My to możemy się na deptaku bielskim spotkać a nie w zatoczce....hihihihi


Tak czytam i czytam przeróżne posty i dochodzę do wniosku, że gdyby zorganizować wspólny wyjazd bielszczan do Chorwacji to można autokar spokojnie wynająć :lol: zawsze wyszłoby taniej :roll:
A może by tak jakiś zlot na zakończenie sezonu zorganizować?

Crozdrav
J@nek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.07.2006 17:34

Ja również dołączam z gratulacjami za relację, jedni jua wrócili i wspominają, inni zaraz jadą :lol: a u mnie wyjazd się komplikuje :cry: :cry: :cry:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 28.07.2006 17:52

J@nek napisał(a):
wojan napisał(a):J@nku ... Przekaż Bożence,że oleandry zaczynają puszczać korzenie :!:


A u nas jest nadzieja na bugenwilę i rozmaryn, no ale, jak mawiają starożytni rzymianie: pażywiom - uwidim :D
Crozdrav
J@nek



A nasze bugenwile niestety padło :cry: pewnie było za szybko rwane :lol:

Serdeczne dzięki wszystkim za miłe słowa.Zachęcam powracających cromaniaków do pisania relacji ,bo je wszyscy lubimy czytać.
Z pisaniem jednak jest trochę gorzej :lol:
Pozdrawiam.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 24.08.2006 00:27

Poniżej link do strony gdzie zamieściłem trochę więcej zdjęć
http://wojan.diga.pl/index.php/galeria/Hvar+2006-item

Gdyby ktoś miał ochotę zerknąć to zapraszam.
Pozdrawiam.
walgos
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 05.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) walgos » 05.10.2006 16:54

:D Hej! Wtym roku bylismy na wyspie Ciovo-było super. Za rok wybieramy się na Hvar. Sądząc z Twojej opowieści mieliście super miejsce. Byłbym wdzięczny za jakiś kontakt z Waszymi gospodarzami ( telefon, mail ) W zamian służę namiarami na moich gospodarzy-także mieszkalismy w ślicznym miejscu
walgos
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 05.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) walgos » 05.10.2006 16:59

Zapomniałem podac mojego maila- to moje pierwsze kroki z tym forum.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 05.10.2006 20:01

walgos napisał(a)::D Hej! Wtym roku bylismy na wyspie Ciovo-było super. Za rok wybieramy się na Hvar. Sądząc z Twojej opowieści mieliście super miejsce. Byłbym wdzięczny za jakiś kontakt z Waszymi gospodarzami ( telefon, mail ) W zamian służę namiarami na moich gospodarzy-także mieszkalismy w ślicznym miejscu


Mówisz-masz.
Obrazek
Na Ciovo byłem kilka lat temu,faktycznie śliczne miejsce.A namiary na swojego gospodarza na wyspie zamieść na forum-jest taki wątek bodajże pod tytułem "Bank kwater".Może ktoś skorzysta. :D
Pozdrav.
Magdulaa
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdulaa » 17.09.2018 13:10

witam. Wojan czy mogę prosić o namiar na kwaterę? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar-Zavala ( a miała być Milna...) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone