Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar, zatoka Zastupac, apartamenty Tatjana - czy ktoś był?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agawa1000
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 03.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agawa1000 » 07.01.2012 12:05

Belfegor - bardzo dziękuję!!! tak myślałam, dziękuję za potwierdzenie! mam pytanie, bo ze zdjęć wynika, że domek Tatjana jest ustawiony tyłem, albo bokiem do morza i nie ma widoku na morze, czy faktycznie i jeszcze jedno malutkie pytanie, czy na dole (bo parter jest chyba poniżej poziomu ziemi) nie ma czasem wilgoci? za pomoc w podjęciu decyzji z góry dziękuję!
pozdrawiam
agawa1000
Belfegor
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belfegor » 07.01.2012 16:55

No rzeczywiście z domu Tatjana nie ma widoku na morze, ale naprawdę jest bardzo blisko - ja poranną kawkę wypijałam nad brzegiem morza.
Stary domek ma taras z widokiem na morze.
Ten parter nie ma wilgoci, a nawet daje przyjemne zacienienie, ręczniki i stroje schły szybko. Tam naprawdę jest upał.
agawa1000
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 03.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agawa1000 » 07.01.2012 19:45

Belfegor napisał(a):No rzeczywiście z domu Tatjana nie ma widoku na morze, ale naprawdę jest bardzo blisko - ja poranną kawkę wypijałam nad brzegiem morza.
Stary domek ma taras z widokiem na morze.
Ten parter nie ma wilgoci, a nawet daje przyjemne zacienienie, ręczniki i stroje schły szybko. Tam naprawdę jest upał.


bardzo dziękuję raz jeszcze!!! za wszystkie informacje jestem bardzo wdzięczna i pozdrawiam! jeśli macie jakieś zdjęcia zatoki i domu, bo te które są na stronie nie pokazują zbyt wiele, to bardzo prosimy :0)
agawa1000
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 03.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agawa1000 » 07.01.2012 19:59

Belfegor, mam jeszcze jedno pytanie co sądzisz o domku Marina w Zastupacu? jest to druga ewentualność oprócz Tatjany
Belfegor
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belfegor » 08.01.2012 02:25

Niestety nie znam domku Marina, ze zdjęć na stronie Valsy wygląda, że plaża i zejście do morza jest obok Tatjany, więc musi być gdzieś dalej. Niestety nie kojarzę go. Wydaje mi się, że warunki w Tatjanie są lepsze, ale w apartmanie tylko śpimy. Ja polecam Tatjanę.
Zdjęcia mnogę podesłać na priva.Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to chętnie podpowiem, bo dzięki temu przypominam sobie to fajne miejsce. Pozdrawiam.
agawa1000
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 03.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agawa1000 » 08.01.2012 11:03

Belfegor napisał(a):Niestety nie znam domku Marina, ze zdjęć na stronie Valsy wygląda, że plaża i zejście do morza jest obok Tatjany, więc musi być gdzieś dalej. Niestety nie kojarzę go. Wydaje mi się, że warunki w Tatjanie są lepsze, ale w apartmanie tylko śpimy. Ja polecam Tatjanę.
Zdjęcia mnogę podesłać na priva.Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to chętnie podpowiem, bo dzięki temu przypominam sobie to fajne miejsce. Pozdrawiam.


super :0) podaję e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl i bardzo dziękuję za pomoc!!!
agawa1000
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 03.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agawa1000 » 09.01.2012 11:18

Belfegor - bardzo dziękuję za zdjęcia! i pozdrawiam
Belfegor
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belfegor » 09.01.2012 15:48

Nie ma za co, cieszę się, że mogłam pomóc. Dla mnie to miejsce jest super, jedyny minus, to zejście z parkingu do apartmana. Ale może coś z tym zrobią. Pozdrawiam.
kandrek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kandrek » 10.01.2012 22:05

Belfegor napisał(a):Niestety nie znam domku Marina, ze zdjęć na stronie Valsy wygląda, że plaża i zejście do morza jest obok Tatjany, więc musi być gdzieś dalej. Niestety nie kojarzę go. Wydaje mi się, że warunki w Tatjanie są lepsze, ale w apartmanie tylko śpimy. Ja polecam Tatjanę.
Zdjęcia mnogę podesłać na priva.Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to chętnie podpowiem, bo dzięki temu przypominam sobie to fajne miejsce. Pozdrawiam.


Witam
Interesuje mnie to miejsce "domek Tatjany" Byłbym wdzięczny za fotki na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam Andrzej
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



Hvar, zatoka Zastupac, apartamenty Tatjana - czy ktoś był? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone